Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Prace konkursowe i głosowanie (Czytany 5926 razy)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« : 29 Października 2013, 17:31:05 »
Wybieramy najlepszą Waszym zdaniem pracę konkursową i umieszczamy komentarz w tym temacie. Praca z największą liczbą komentarzy (minimum 10 głosów) wygrywa konkurs. W przypadku mniejszej ilości głosów niż 10, zwycięzcę wyłoni redakcyjne jury.


Praca konkursowa  nr 1

Imię: Yaela
Rasa: Czarnoksiężnik [Mroczny Elf]
Płeć: Kobieta

Wygląd i cechy charakterystyczne
: Fioletowe włosy, oliwkowozielone oczy- reszta cech pokazana na dołączonym rysunku. Jest wysoka i szczupła. Jeździ na zgniłozielonym jaszczurze.

Biografia: Yaelę od dziecka interesowały hydry. Uwielbiała oglądać te majestatyczne stworzenia i interesowała się ich treningiem. Przewaliła tysiąca manuskryptów, by dowiedzieć się wszystkiego o swych ukochanych gadach. To właśnie dzięki temu, Yaela jak nikt inny potrafi wykorzystać siłę tych stworzeń w walce.

Zdolność specjalna: Władczyni Hydr- Hydry, Kwasowe Hydry i Hydry z Głębin otrzymują +1 do prędkości za każde 10 poziomów bohatera oraz +1% do inicjatywy za każde dwa poziomy bohatera.

Talenty z którymi bohater rozpoczyna grę:   Dowodzenie,  Logistyka, Władczyni Hydr



Praca konkursowa nr 2

Poszukiwaczka artefaktów: Strzeżymira


O jej dzieciństwie można napisać tyle, że wychowała się na dalekiej mroźnej północy i w wieku 9 lat jej wioska napadnięta została przez barbarzyńców, a jej jako jedynej udało się przeżyć.
Przez kilkanaście lat włóczyła się samotnie po świecie trudniąc się złodziejstwem oraz poszukując artefaktów.
Czasami korzystali z jej umiejętności różni wpływowi ludzie (raz zdobyła dla nich jakiś artefakt, innym razem dokumenty obciążające rywala).
W pogoni za artefaktami trafiła do tajemniczej tawerny, którą odwiedzała różnorodna i sympatyczna klientela.
Jej uwagę przykuł emanujący potężną mocą topór przytroczony do pasa rosłego orka.
Postanowiła ukraść ten topór zwany ban-axe'm.
Mimo posiadania Czapki niewidki oraz łuski smoczego kameleona, została wykryta i pojmana.
Tawerniana społeczność wykazała się wyrozumieniem i litością dla złodziejki, a wdzięczna za darowanie jej kary za próbę kradzieży Strzeżymira, przysięgła, że więcej nikogo w tawernie nie okradnie.
No, bynajmniej nie w tej tawernie  ;).

UMIEJĘTNOŚCI

*Kradzież level 5, z artefaktem czapka niewidka +4.
*Łucznictwo level 3, z artefaktem pióro gryfa +2.
*Rzut tomahawkiem level 2, z artefaktem amulet celności +4.
*Kamuflarz level 5, z artefaktem łuska smoczego kameleona +4.
*Wilcza pieśń, zdolność specjalna-wyjąc przyzywa watahę 6 wilków. Z artefaktem naszyjnik z wilczych zębów przyzywa wilkołaka.

WYGLĄD:
-blond włosy,
-dwa warkoczyki przy uszach,
-lekka kolczuga,
-łuk z kołczanem,
-lekka sakwa,
-buty na obcasie do kolan,
-krótka spódniczka,
-rękawice do łokci,
-lekki płaszcz podróżny,
-krótki miecz.



Praca konkursowa nr 3



Imię : Marissa
Historia : Marissa córka Dowódcy armii Imperium Jednorożca i służki królowej Freydy. Zgrabna i wysportowana uwielbia wszelkiego rodzaju wyzwania oraz niebezpieczeństwa. Bywa czasem zadziorna, niezależna, a nawet agresywna. Eliksiry i zaklęcia nie interesowały ją.Od dziecka trenuje jazdę konną.Dorastała w towarzystwie przyjaciela swego ojca Elrythona jest obyta w świecie, który ją otacza. Pobiera nauki od wszystkich wybitnych nauczycieli w całym Ashanie. Każdej nocy napadają ją dziwne sny, w których rozmawia z samymi smoczymi bogami, Elrathem, Sylanną, czy nawet Urgashem. Jest gotowa na wszystko co ją spotka. Lecz nie wie jaka brzemie w niej moc.
Umiejętność : Potrafi w każdej chwili za pomocą naszyjnika podarowanego jej przez Anioły, skupić całą jej energie. Dzięki tej energi może skontaktować się z wybranym smoczym bogiem. A za pomocą kryształu w mieczu może przyzwać na pole bitwy z pomocą wybranego avatara smoczego boga. Ilość życia avatara zależy od poziomu doświadczenia, a rodzaj avatara wybierasz po użyciu zdolności.


Praca konkursowa nr 4




Imię: Grom Hellscream


Biografia:
Stary weteran, który przybył z jaskini Behemota. Dla wielu znany jako wujek, albo cioca Hells (w zależności od jego humoru). Znany z opieszałości i skory do bitki, często wałczył z Laxx na patelnie i zlecenia o pracę. Obecnie emeryt, pełni funkcję moderatora, przed którym każdy niob się trzęsie.

Specjalność:
Zajebistość - jego słynny okrzyk, który rani uszy tawernowiczom, a niobom zadaje straszliwe obrażenia. Im bardziej doświadczony bohater, tym silniejszy jest jego okrzyk.

Artefakty (od góry i lewej):
Hełm władcy bestii- +5 do wiedzy. Przywołuje Smoka Perłojada.
Banaxe- broń moderatorska +16 do ataku.
Rękawice Ogra: +4 do ataku i +2 do mocy
Zielony Naszyjnik: +10% do um. specjalnej- każdy ork jest zielony i lubi zielone- Zug! Zug!
Różdżka wróżki Zębuszki- Każdy ma w sobie malutką cząstkę wróżki- serio, to cała artyleria w jednym! Kto by przypuszczał, że ten pokurcz ma taki arsenał! Jak on jej zwinął to?! I Czemu nie ma pieniążka za mój ząbek?!
Wódka (cała kieszeń)- +5 do morali i +5 do szczęścia- nie dość, że ork, to ma jeszcze ruskie korzenie!
Bluza Slayer- + 4 do obrony i + 6 do szpanu!- Trash metal rules!! Time to eat some cats…..
Karawasze moderatora- + 6 do mocy. Za ich pomocą, Hells jest w stanie wyrwać czaszki z żywych noobów.
Czaszka Neokidaa- -4 morale dla wroga. Każdy, kto łamie regulamin widząc ta czaszkę ucieka w siną dal, albo błaga o przebaczenie. Zazwyczaj to ostatni widok przed uderzeniem Banax’a.
Buty Spidermana- +3 do wiedzy. Ponoć zarąbał jakiemuś facetowi w jaskrawym przebraniu, gdy wisiał na pajęczynie.
Maczuga samobija- +4 do ataku. Gdy ręka odmówi posłuszeństwa neokidy bije ta automatyczna broń, po 10 uderzeniach przywołuje Fergarda.





« Ostatnia zmiana: 29 Października 2013, 18:11:20 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
HeroFan222

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9


Akademia rządzi!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 29 Października 2013, 18:14:21 »
4,bo zawsze chciałem zobaczyć Hellsa jako boha :D :yahoo:


IP: Zapisane
kamyczek09pl
« Odpowiedz #2 : 29 Października 2013, 18:17:58 »
#1 ponieważ dobra szkic i biografia 


« Ostatnia zmiana: 29 Października 2013, 19:31:53 wysłane przez kamyczek09pl » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 29 Października 2013, 19:07:10 »
#4 Hells, bo Hells.




IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 29 Października 2013, 19:21:51 »
Nie wiem czy mgoę głosować ale praca nr 4 bo mój miernik zajebistości wymiękł.


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 29 Października 2013, 20:24:34 »
Zdecydowanie #4
Aż ocieka zaj... sami wiecie czym  ;D.
Trzeba przyznać twórca miał niezły pomysł!
Pozostałe prace wymiękają    ;).
Bardzo zabawny opis artefaktów i moim zdaniem oryginalny pomysł przerobienia okna bohatera  8).



IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 29 Października 2013, 20:34:59 »
Hmm....
Tak sobie myślałem, zastanawiałem się, wytężałem swe nieliczne szare komórki, wybierałem z pośród prac nr 1 (ze względu na całkiem niezły rysunek (ja tak nie umiem)) i pracą nr 2 (dosyć ciekawe ale sama historyjka krótka :P) i tak podczas tych procesów myślowych, tak jak Magikarp ewoluuje w Gyaradosa, tak pewien błysk w mej głowie przeistoczył się w pracę nr 4 :P
Nie mogę na to nic poradzić, zadecydowały tutaj świetne wykonanie oraz to, że cała ta praca ocieka czystą ..................(wiecie co tu wstawić ;))

EDIT:
Po dokładnym przyglądnięciu się zauważyłem pewien błąd, a mianowicie: poziom ataku jest zbyt niski :P


« Ostatnia zmiana: 29 Października 2013, 21:29:31 wysłane przez Hadras » IP: Zapisane
mr_R

***

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 29 Października 2013, 21:25:57 »
4 nawet nie miałem z nim szans


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 29 Października 2013, 23:12:58 »
Czwóreczka jest zarąbista  :D. Nie wiem kto to zrobił, ale miał poczucie humoru [czyżby Fast/Fenir?]. Autor się postarał. Dlatego mój głos idzie na Groma Hellscreama.

Za to dla autora 3 szacun za zrobienie tego modelu. Choć przesadził z intensywnością kolorów [niech zgadnę- Raelag323].




IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 30 Października 2013, 06:48:47 »
Oprócz złego dobrania ikon i trochę lamowatej edycji, 4 wymiata.
Głos na 4.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 30 Października 2013, 09:03:13 »
Na przyszłość do autora 4 pracy. "Morale" to wyraz nieodmienny. Do tego jest to singulare tantum, czyli wyraz, który nie posiada liczby mnogiej.

Można było się spodziewać tego typu pracy, jednak co zrobić- jest pomysłowa i zabawna, toteż mój głos wędruje na pracę numer 4.


« Ostatnia zmiana: 30 Października 2013, 09:07:26 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 30 Października 2013, 16:05:18 »
Możliwe, że autor zrobił błąd specjalnie, wzorując się na Orkach z wh40k, które robią błędy wszędzie ["komandosy som najskradniejsze", "Dis ain't no sinkin' scrap against puny gits dat run and hide behind walls when the killing starts, dis is proper fightin. etc.].
Cóż, w każdym razie - głos na numer 4, rozbawiło mnie to. Zastanawiam się tylko, czemu wygląda to na 15 minut w Paincie. Można by zrobić Hellsowego moda na VCMI. :D


« Ostatnia zmiana: 30 Października 2013, 16:20:20 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 07 Listopada 2013, 20:14:20 »
Zamykamy głosowanie.

Jednogłośnie, najlepszą pracą w konkursie "Skill Master" została praca nr 4 autorstwa Belegora.

Dziękuje wszystkim za udział w konkursie i do zobaczenia w kolejnej edycji.


« Ostatnia zmiana: 07 Listopada 2013, 20:16:23 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry