Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 13 14 15 [16] 17 18    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Skargi (Czytany 89298 razy)
karolCiaaa!.
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #225 : 28 Lipca 2010, 22:44:19 »
Witam. Pisze tą wiadomość dlatego iż nie jaki moderator o nicku Shelvik rozdaje bany praktycznie za nic. ja dostałam bana * CzatGG: <25016584> został(a) zbanowany/a (do dnia: 28.07.2030 21:27), powód: napisz to na forum. Radzę też przeczytać regulamin |#Shelvik Sądze, że powinnam zostać odbanowana ale lepiej by było gdyby on został zawieszony w roli moderatora. Niestety nie jest to pierwszy przypadek banowania za nic. . . Oczywiście było więcej takich przypadków. Mam nadzieję że pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę. Z wyrazami szacunku KarolCiaaa!.


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #226 : 29 Lipca 2010, 00:39:21 »
Witam. Pisze tą wiadomość dlatego iż nie jaki moderator o nicku Shelvik rozdaje bany praktycznie za nic. ja dostałam bana * CzatGG: <25016584> został(a) zbanowany/a (do dnia: 28.07.2030 21:27), powód: napisz to na forum. Radzę też przeczytać regulamin |#Shelvik Sądze, że powinnam zostać odbanowana ale lepiej by było gdyby on został zawieszony w roli moderatora. Niestety nie jest to pierwszy przypadek banowania za nic. . . Oczywiście było więcej takich przypadków. Mam nadzieję że pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę. Z wyrazami szacunku KarolCiaaa!.

Dziękujemy za podanie namiarów na twoje kolejne multikonto. Informuję, że właśnie zostało ono zbanowane. Pozdrawiam :)


IP: Zapisane
karolCiaaa!.
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #227 : 29 Lipca 2010, 17:48:07 »


Dziękujemy za podanie namiarów na twoje kolejne multikonto. Informuję, że właśnie zostało ono zbanowane. Pozdrawiam :)
[/quote]

tak a z jakiej to racji cooo ? ;/ nie utwarzam multikont !


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #228 : 30 Lipca 2010, 14:39:49 »
Shelv(czy ktoś kto wywalił moje pytanie do kosza) Co to miało być? Odpowiedz, a nie się chowasz. Na jakiej podstawie osądziłeś że karolcia ma multikonto? Ogólnie nie wiem co on wyprawia na CzatGG, ale sądzę że trzeba go zmienić.

Edit: Sorki Shelv, Pablo wszystko wyjaśnił. Zwracam honor, 'adminuj' sobie dalej na CzatGG. Uznajmy że mojej skargi nie było.

@down
Posta? Wbiłem już ich na tyle że cała tawerna zdążyła mnie zauważyć. Jest 100 innych tematów, dlatego wybrałem sobie najgorszy w którym mogłem mógłbym wbijać posty, tak?
Uzasadnienie mojego 'wbicia posta'
Po 1 byłem ciekawy.
Po 2 rozzłościło mnie jak mój post został usunięty, teraz tego nie zrobiono i nie mam powodów by dalej to ciągnąć.
Żegnaj Shelv.


« Ostatnia zmiana: 19 Sierpnia 2010, 00:16:03 wysłane przez Bandaro » IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #229 : 30 Lipca 2010, 16:57:16 »
Shelv(czy ktoś kto wywalił moje pytanie do kosza) Co to miało być? Odpowiedz, a nie się chowasz. Na jakiej podstawie osądziłeś że karolcia ma multikonto? Ogólnie nie wiem co on wyprawia na CzatGG, ale sądzę że trzeba go zmienić.

Edit: Sorki Shelv, Pablo wszystko wyjaśnił. Zwracam honor, 'adminuj' sobie dalej na CzatGG. Uznajmy że mojej skargi nie było.

Kolejna osoba próbująca oczernić bezpodstawnie. Chciałeś nabić sobie posta?  Każda kolejna skarga na naszą obsługę bez sensownych argumentów będzie usuwana, bo naprawdę można cierpliwość stracić.

Nie uważasz, że składanie skargi na kogoś, kto je rozpatrza jest bezsensowne? (pytanie retoryczne)

PS. "Ogólnie nie wiem co on wyprawia na CzatGG, ale sądzę że trzeba go zmienić." Pełna napinka z mojej strony. Czasem warto pomyśleć kilka razy zanim coś się napisze. Pozdrawiam.


« Ostatnia zmiana: 13 Września 2010, 07:58:29 wysłane przez Shelv » IP: Zapisane
Nawo

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #230 : 13 Grudnia 2010, 21:21:02 »
witam pisałem już o odwołanie ale nic nie pomogło a wątek założyłem dlatego że Shelv z administracji czatu gg dał mi bana za multikonto kiedy mam 1 nr gg, komputer w naprawie leżał 6 miesięcy a internet niedawno uruchomili z początku wszystko było dobrze lecz pewnego dnia dostałem wiadomość:
 
CzatGG: Niestety Twój numer jest zbanowany! Powód bana: multikonto. Bana nałożył(a): #Shelv. Ban jest aktywny do dnia: 12.12.2030 13:04. Możesz napisać odwołanie na: www.tawerna.biz/forum - Dział CzatGG.

co się dzieje z tą administracją, takie rzeczy nie powinny się zdarzać.


« Ostatnia zmiana: 13 Grudnia 2010, 21:44:15 wysłane przez Shelv » IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #231 : 13 Grudnia 2010, 21:46:20 »
witam pisałem już o odwołanie ale nic nie pomogło a wątek założyłem dlatego że Shelv z administracji czatu gg dał mi bana za multikonto kiedy mam 1 nr gg, komputer w naprawie leżał 6 miesięcy a internet niedawno uruchomili z początku wszystko było dobrze lecz pewnego dnia dostałem wiadomość:
co się dzieje z tą administracją, takie rzeczy nie powinny się zdarzać.

Ok, porozmawiam z Shelvem. Ręczę za niego, że się poprawi.


IP: Zapisane
softnet
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48

Zobacz profil
« Odpowiedz #232 : 06 Marca 2011, 20:25:03 »
Tym razem jednak napiszę!

* CzatGG: Niestety Twój numer jest zbanowany! Powód bana: skargi, opinie oraz zazalenia na forum. Bana nałożył(a): #Shelv. Ban jest aktywny do dnia: 13.03.2011 20:07. Możesz napisać odwołanie na:

Koleś o imieniu shelv daje bany za nic, nie dziwie się, że czat świeci pustkami. Niestety ale muszę napisać że koleś to idiota i kretyn. Powinien się leczyć, może nie jest za późno. Za niedługo na tym czacie nie bedzie można "cześć" napisać tylko ku*wa na migi sie porozumiewać. Pomyśl człowieku co ty w ogóle robisz bo to szczyt chamstwa!  Od dziś rzygam na ten wasz pusty czat w którym ty jedyny psujesz atmosferę!


IP: Zapisane
http://myempire.pl - zapraszam maniaków:)
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #233 : 06 Marca 2011, 20:41:03 »
Tym razem jednak napiszę!

* CzatGG: Niestety Twój numer jest zbanowany! Powód bana: skargi, opinie oraz zazalenia na forum. Bana nałożył(a): #Shelv. Ban jest aktywny do dnia: 13.03.2011 20:07. Możesz napisać odwołanie na:

Koleś o imieniu shelv daje bany za nic, nie dziwie się, że czat świeci pustkami. Niestety ale muszę napisać że koleś to idiota i kretyn. Powinien się leczyć, może nie jest za późno. Za niedługo na tym czacie nie bedzie można "cześć" napisać tylko ku*wa na migi sie porozumiewać. Pomyśl człowieku co ty w ogóle robisz bo to szczyt chamstwa!  Od dziś rzygam na ten wasz pusty czat w którym ty jedyny psujesz atmosferę!

Niestety na leczenie jest za późno. Idiotą i kretynem będę do końca życia. Dziękujemy za opinię.

Dodam jeszcze, że jak piszecie te skargi lub zażalenia to potwierdzajcie je argumentami lub logicznymi podstawami, inaczej na głupie skargi będą głupie odpowiedzi.


« Ostatnia zmiana: 09 Marca 2011, 18:25:26 wysłane przez Shelv » IP: Zapisane
Wariata

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #234 : 31 Maja 2011, 22:34:17 »
Witam. Pewnie zostanę olana ale takie życie. Chciałam złożyć skargę na Deksa gdyż bezczelnie łamie regulamin. Dokładnie sobie przeczytałam regulamin i Deks łamie nie tylko ten dla zwykłych userow (między innymi punkty 1.3 - napisane że za sporadyczne bluzgi nic nie grozi a on wyrzuca za jedno spierpapier albo zwykła kurwe, 1.5 deks nieraz pisał więcej niż trzy wiadomości pod rząd a nikt mu nawet uwagi nie zwrócił) jak również ten dla obsługi np. 2.2 mianowicie ban bez podania powodu. Chociaż powód '.' jest świetny, naprawdę całkowicie każdy go rozumie! Nie tylko mi tego typu kicki dawał i to przeproszeniem za byle gowno. Bo ileż to razy pisałam pokemonowato przy Administratorze i mi nawet uwagi nie zwrócił? Zresztą, to się nie tylko mnie tyczy a wielu innych osób. Nieraz byłam świadkiem. Po co pisze skargę? Nie wiem. Gdyż doprawdy nie wiem czy w ogóle coś z tym zrobisz, czy przynajmniej mu zwrócisz uwagę, drogi Administratorze. Ale moje sumienie kazało mi to napisać. Pozdrawiam.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #235 : 31 Maja 2011, 22:46:40 »
jak również ten dla obsługi np. 2.2 mianowicie ban bez podania powodu.
Wariato ten temat był już tu poruszany wielokrotnie i jakbyś przeglądneła pare stron wstecz by może zobaczyłabyś iż są problemy techniczne, przez które nie wyświetla się powód bana, za co obsługa nie jest odpowiedzialna.


IP: Zapisane
Wariata

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #236 : 31 Maja 2011, 22:49:43 »
jak również ten dla obsługi np. 2.2 mianowicie ban bez podania powodu.
Wariato ten temat był już tu poruszany wielokrotnie i jakbyś przeglądneła pare stron wstecz by może zobaczyłabyś iż są problemy techniczne, przez które nie wyświetla się powód bana, za co obsługa nie jest odpowiedzialna.

Michale, gdybyś pobył na czacie parę miesięcy wstecz zapewne zauważyłbyś iż on takież powody podaje specjalnie, podawał je nawet wtedy, gdy problemów technicznych nie było.


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #237 : 31 Maja 2011, 23:11:04 »
Faktem jest, że powody są zepsute. Po przeanalizowaniu logów da się zauważyć, że Deksiu nie łamał regulaminu, tylko brał je zbyt dosłownie. Pogadam z nim i wierzę, że się poprawi :) jeśli się nie poprawi to w ruch pójdą kicki i bany. Porządek musi być. Pozdrawiam



« Ostatnia zmiana: 01 Czerwca 2011, 16:14:41 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Placek

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #238 : 05 Grudnia 2011, 22:19:45 »
Zglaszam skarge na Shelva, gdyz dzis okolo godziny 22 wyrzucil mnie jako nieaktywna, chociaz pisalam! Jestem oburzona i wstrzasnieta :( domagam sie SUROWYCH konsekwencji :(


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #239 : 05 Grudnia 2011, 22:21:39 »
Jakie są wg ciebie surowe konsekwencje?


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 15 [16] 17 18    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry