Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 429523 razy)
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« : 07 Sierpnia 2014, 12:45:59 »


Już 13 sierpnia rozpocznie się Gamescom - największe w Europie targi elektronicznej rozrywki. Na oficjalnej stronie serii Might & Magic pojawił się tajemniczy licznik (http://mightandmagic.com/gamescom14/) odmierzający czas. Oznacza to, że możemy oczekiwać jakiejś zapowiedzi, pytanie tylko - czego? Czy to już czas na Might & Magic: Heroes VII? Podobne środki promocji były stosowane w przypadku "szóstki", a sama gra została zapowiedziana właśnie na Gamescomie. Odstępy czasowe między zapowiedziami poszczególnych części serii też nakierowują na ten trop (od zapowiedzi H6 minęły 4 lata). A może czas na Might & Magic XI? Ten trop wydaje się mniej prawdopodobny z racji tego, że 2014 roku miała premierę dziesiąta część cyklu. Oczywiście, równie dobrze zapowiedź może dotyczyć czegoś mniejszego - nowych informacji o Heroes Online, nowego dodatku do karcianki M&M: Duel of Champions, ale zadajmy sobie pytanie - czy licznik odliczałby czas do jakiejś "błahostki"? Na stronie są też wskazówki - grafika w tle, cytat i data z "ashanowego" kalendarza.

Ktoś na heroes community (http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=40421&pagenumber=2) wyodrębił z grafiki nad licznikiem ten witraż i jest to najprawdopodobniej fragment renderowanego trailera, bo są tam elementy 3D. Wygląda to na klasyczny CGI.



A co Wy sądzicie na ten temat? Ja dodam od siebie, że na oficjalnym forum Ubi skasowany został temat o H7, który leżał tam już od paru miesięcy. Portal celestialheavens też sugeruje H7, na heroescommunity też są poszlaki.


« Ostatnia zmiana: 13 Sierpnia 2014, 11:01:24 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 07 Sierpnia 2014, 14:00:18 »
Szczerze mówiąc nie mówi mi to zbyt wiele.
Chciałbym żeby Ubi wydało nową grę z serii Might & Magic: Heroes z numerkiem 7, ale nie uśmiech mi się to. Co prawda minęło już trochę czasu od wydania ostatniej części i być może twórcy nauczyli się czegoś na swoich błędach i narzekaniu fanów na prawie wszystko co zawiera ta gra, zaczynając od zmiany nazwy serii  (która IMO była lepsza wcześniej :P) poprzez jednostki (lot gryfa przykładem), na Confluxie kończąc, więc pokładam w nich moje nadzieje.

Co do samego obrazka, który nie pokazuje zbyt wiele, można przypuszczać, że ukazany nam witraż znajduje się w jakiejś sali, bądź też katedrze. Napis odwołuje się bezpośrednio do Rodu Gryfa (wiem odkrycie jakich mało :P). Natomiast data pod nim przedstawiona odnosi się do tego fragmentu chronologii Ashan:

843 RSS : „Czwarte Zaćmienie – Ostatni Lot Falcona”

Podczas czwartego zaćmienia księżyca, Demony uderzają na stolicę Imperium Falcona, wyrzynając w pień całą rodzinę królewską.

Gdy tylko Demony zostają ponownie wygnane, rozpoczyna się walka, pomiędzy możnymi rodami, o prawo do tronu.

Zwycięża Duke Ivan Gryf, który zmienia nazwę królestwa na „Święte Imperium Gryfów”.


Bardzo prawdopodobne jest to, że to co planuje Ubi będzie miało związek właśnie z tymi wydarzeniami, ale niestety pachnie mi to powtórką z Heroes VI, gdzie mogliśmy śledzić ten sam ciąg wydarzeń z kilku perspektyw, z tą różnicą, że tutaj będą dostępne dla nas tylko dwie rasy: Demony i Ludzie. :P
Oczywiście istnieje także opcja, że kampania zostanie osadzona w trakcie walk o tron, a demonami przyjdzie nam zagrać w płatnym DLC. :P
Ale ja mam wesołe wizje przyszłości tej serii. x]
 


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 07 Sierpnia 2014, 14:10:50 »
Co do samego obrazka, który nie pokazuje zbyt wiele, można przypuszczać, że ukazany nam witraż znajduje się w jakiejś sali, bądź też katedrze. Napis odwołuje się bezpośrednio do Rodu Gryfa (wiem odkrycie jakich mało :P). Natomiast data pod nim przedstawiona odnosi się do tego fragmentu chronologii Ashan:
Tutaj - http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=40421&pagenumber=2 ktoś zanalizował ten witraż i wyciągnął parę smaczków, chociaż mi to wiele nie mówi, bo nie znam się dobrze na uniwersum M&M.

tutaj będą dostępne dla nas tylko dwie rasy: Demony i Ludzie. :P
Oczywiście istnieje także opcja, że kampania zostanie osadzona w trakcie walk o tron, a demonami przyjdzie nam zagrać w płatnym DLC. :P
Ale ja mam wesołe wizje przyszłości tej serii. x]
Raczej odpada, tylko dwie frakcje byłyby dla nich samobójstwem :P

Na stronie z licznikiem jest także ukryty obrazek:



A z tej strony - http://heroworld.gamerhome.net/ wyciekł trailer H6 cztery lata temu, więc jak komuś się chce, to też może zerkać.



IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 07 Sierpnia 2014, 17:57:29 »
Wolała bym gdyby to były herosy jednak obawiam się nawet marzyć. Druga opcja na razie nie interesuje mnie zbytnio, jako że do serii zostałam przyzwyczajona ze strony herosów.

Dodatkowo po M&M X Legacy, jako osoba hołdująca wyobraźni i oryginalności a przede wszystkim jako grafik, mam ochotę zrobić z osobami odpowiedzialnymi przykre rzeczy. Modele ściągnięte z innych odsłon serii, zmieszane razem w jednej grze bez ładu i składu... słabo.

Gdyby były to herosy 7 nie wiem czego można by było się spodziewać. Może widząc hype na grę i ciągle żyjące społeczeństwo zrobiliby coś nowego. Nie mam jednak pewności czy nie skończy się na przemaglowaniu tego samego z h6 plus nie wykonane wcześniej frakcje (akademii i fortecy, one miały już jakieś zalążki koncept artów). Byłby to oczywiście strzał w stopę i mam tylko czarne myli.

Jednak mając świadomość, że ludzie zajmujący się stroną facebookową Might & Magic na dobrą sprawę nie są w temacie (wrzucili moją starą przeróbkę  artu zielonego smoka jako fan art mimo podpisu jaki mu dałam) nie wiem czego się spodziewać.

Patrząc na wszystko z lepszej perspektywy... wojna pomiędzy księstwami ludzkimi może prowadzić do różnych podejść do jednostek. Chociaż bardzo jednolite ciekawy byłby zabieg gdyby wszystkie strony kłótni to byli ludzie wierzący w różne smocze bóstwa. Tak, brzmi jak herezja... i lekkie powtórzenie tego co było w h6. Tam jak wiele osób narzekało za dużo "ludzi" za mało "właściwych ras". Mimo wszystko ludzie generalnie wyznają Elratha lub Ylatha, więc nie spodziewam się takiego zabiegu. Jednak różne podejścia do ludzkich armii mogło by być ciekawe jak dla mnie.

Tym dziwnym pomysłem skończę swoja wypowiedź.

PS: Hadras musi być maglowanie tego samego. Inaczej nie było by demonów. Przecież one głównie przy zaćmieniach są potęga godną uwagi.


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 07 Sierpnia 2014, 20:47:55 »
może ( i oby ) chodzi o Heroes 7 . W heroes 6 zabrakło starych dobrych elfów z sylvanu więc może zaczynają od nich. Są już pewne grafiki ...
Ale to tylko moje przypuszczenia , ponieważ te grafiki mogą być do DoC lub czegoś innego, ale też obok pisze że to H7 :P

 http://www.might-and-magic.ru/gallery/image/432-evolyutciya-sprajta-vo-vselennoj-might-and-magic-rasshirennaya/

http://www.might-and-magic.ru/gallery/image/392-evolyutciya-enta-vo-vselennoj-might-and-magic/

PS. na tej samej stronie (http://mightandmagic.com/gamescom14/) ubi ogłosi co to jest czy nie...


« Ostatnia zmiana: 07 Sierpnia 2014, 20:57:57 wysłane przez flapdzak » IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 07 Sierpnia 2014, 21:01:38 »
@flapdzak

Nie zdziwiło Cię przypadkiem, że data ich dodania do 2013 rok? Oczywiście nie wyklucza to, że mogą być to przecieki z zeszłego roku, ale znowu tutaj pojawia się pytanie: czemu nigdzie indziej o nich nie pisano?
Jest także opcja, że są to pozostałości po pracy Nival przed tym jak pracę nad H6 powierzono BlackHole, ale to tylko moje gdybania.
Przydałaby się osoba potrafiąca czytać po rosyjsku... J'Bergo?


IP: Zapisane
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 07 Sierpnia 2014, 21:19:39 »
J'Bergo już nie wierzy w Ubisoft  :(
Cytuj
http://www.might-and-magic.ru/gallery/image/432-evolyutciya-sprajta-vo-vselennoj-might-and-magic-rasshirennaya/

http://www.might-and-magic.ru/gallery/image/392-evolyutciya-enta-vo-vselennoj-might-and-magic/
Obydwa obrazki mają nad sobą napis "ewolucja *** w uniwersum M&M"
Grafika z drzewcami ma w miejscu kropek słowo enta, a ta z rusałkami ducha (troszku dosłownie tłumaczę). Ta z rusałkami ma też napis "rozszerzona".
Pod obrazkami są ich barwne opisy. W opisie rusałek(nimf, duchów) jest coś o artbooku. Ludzie nie wiem, dopiero się uczę.


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 07 Sierpnia 2014, 21:23:18 »
Ja się rosyjskiego nie uczę, ale bez tłumacza odczytałem że posty były wrzucone w 2013... 30 grudnia (dek, od dekabr, czyli grudzień).


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 07 Sierpnia 2014, 21:34:27 »
@J'Bergo
To dobrze, że się uczysz, bo potwierdziłeś to co mi  przetłumaczyły dwa translatory. :)

Te obrazki nie muszą o niczym świadczyć, ale można najwyżej pomarzyć, że tak będzie wyglądała ta gra... lub popsioczyć, że bardziej skupią się na grafice, a mniej nad poprawą wizerunku serii oraz jej mechaniki. :P


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 07 Sierpnia 2014, 21:49:10 »
Stawiam na Tolka Banana, tzn. na Heroes VII  :).
No bo cóż innego to miałoby być?
Might & Magic niedawno wyszedł, Heroes Online też...
Poza tym data 843 z kalendarza Ashanu jest bardzo wymowna.
Ten jegomość z ukrytego obrazka to być może jest przyszły władca imperium gryfów Ivan.
Koncept Asderuki, że każde księstwo miałoby własne jednostki jest bardzo ciekawy ale wątpie w to, że Ubi zrobi coś w tym kierunku.
Będą chcieli wrzucić frakcje których zabrakło w szóstce w ramach zadośćuczynienia fanom takich nacji jak Elfy czy Czarodzieje, których to na upartego da się wcisnąć do fabuły, której akcja przypada przecież na kolejne zaćmienie podczas którego demony wydostają się z Sheogu i narody Ashanu muszą się zjedoczyć aby je pokonać.
Przy okazji w międzyczasie Ivan zdobęcie tron i przemianuje imperium sokoła na gryfa  :senny:.
Być może jednak się mylę i Ubisoft pozytywnie mnie zaskoczy tak fabułą jak i grywalnością (Conflux must be destroyed  :)) ale po kASHANce z Heroes VI za dużo się nie spodziewam.
Muszę jednak zaznaczyć, że pomysł na wprowadzenie bossów w Heroes VI był kapitalny i chciałbym zobaczyć ich w siódemce.
Jeśli jednak to nie będzie kolejny Heroes to obstawiam coś podobnego do Dark Messiah.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 07 Sierpnia 2014, 22:31:35 »
Będą chcieli wrzucić frakcje których zabrakło w szóstce w ramach zadośćuczynienia fanom takich nacji jak Elfy czy Czarodzieje, których to na upartego da się wcisnąć do fabuły, której akcja przypada przecież na kolejne zaćmienie podczas którego demony wydostają się z Sheogu i narody Ashanu muszą się zjedoczyć aby je pokonać.

Problem w tym, że Ubi miało spokojnie możliwości żeby te rasy umieścić w H6. Powiem więcej - może i umieszczą te brakujące rasy, ale znając firmę, to wersja startowa będzie 4-6 ras, i może z jeden dodatek, i kilka dlc, tak jak to było z szóstką. Drażni mnie to niewiarygodnie, ponieważ Ubisoftowi brakowało chyba tylko chęci, i porozumienia z podwykonawcą, żeby w grze było nie 6 a 8-10 ras (wszystkie z 5 + nagi + może coś jeszcze, nie miałbym nawet nic przeciwko forge, czy takiemu cove jak w hocie).


IP: Zapisane
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 08 Sierpnia 2014, 10:48:33 »
Moja teoria jest taka, że po pojawieniu się mesjasza ciemności umiera król Duncan. (Na końcu heroesa 5 Izabela abdykuje, a Freyda i Duncan zostają królewską parą) Zaczyna się walka o władzę w Imperium. A każda rasa chce skorzystać z wojny domowej wśród wyznawców Elratha. Kha Beleth wyzwolony przez Saretha może zgładzić Ashan. Tylko wspólnie dzieci Ashy mogą ocalić świat.

Pewnie będzie system kampanii jak w h6. Do ras zapewne należeć będą Przystań, Inferno, Nekropolis, Twierdza, Loch i Sylwan.
Nie będzie podziału na bohaterów mocy i magii. Każda rasa będzie miała jeden typ bohatera. (Tak jak na oficjalnej stronie M&M w opisach ras np. Sylwan - tylko Łowca)

 :-/
Oczywiście... to nie musi być Heroes 7..., tylko na przykład dodatek do M&M X Legacy, albo... mmo w Ashan, albo... powrót do projektu M&M Raiders.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 08 Sierpnia 2014, 11:06:48 »
Cytuj
Oczywiście... to nie musi być Heroes 7..., tylko na przykład dodatek do M&M X Legacy, albo... mmo w Ashan, albo... powrót do projektu M&M Raiders.

Nie będzie to ani HoMM VII ani raczej dodatek do MMX, gdyż czas się nie zgadza.


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 08 Sierpnia 2014, 11:21:23 »
przeczytałem ( ale nie sprawdzałem  :D ) na innej stronie że na facebooku    ubisoft podsumowuje wszystkie części Homm ( od 1 do 6  :P ),
więc jest sporo szansy że to właśnie Heroes 7
- 843 RSS -rok jest tutaj opisany(http://www.gildia.acidcave.net/chronologia_ashanu.html#7


IP: Zapisane
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 08 Sierpnia 2014, 12:07:04 »
Ten rok jest też tutaj  ;D
http://www.tawerna.biz/czytaj_artykul_246_ashan.html
Jeśli ogłoszą, że chcą wydać VII (pewnie zepsują) to wkurzę się, że HL2ep3/HL3 od Valve ciągle nie ma  >:(
Ubi się zepsuł. Przydałby się tam jakiś Stalin, żeby zrobić wielką czystkę, terror i przywrócić "normalność"  :>


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Strony: [1] 2 3 4 ... 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry