Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Rada Cieni (Czytany 24777 razy)
amanis

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 57

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 15 Sierpnia 2014, 22:00:28 »
Wiadomo, i w Clash of Heroes demonami kierował dobry chłopiec, i w HV też nie było to samo zło. Jednak w tym uniwersum dzieci Urgasha są przeciwnikami dzieci Ashy.
Fabularnie mozna zrobić wszystko, ale niech tym razem będzie to opowiedziane po ludzku, bo w HVI ta "jednoczasowość" kampanii była tragiczna. 


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
adrian12543

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 15 Sierpnia 2014, 23:08:45 »
Ja zagłosowałem na Krasnoludów. Zawsze w fantastyce, czy to w książkach czy to w grach, podobała mi się ta nacja. Elfy też bym z miłą chęcią zobaczył, ale skoro zmusili mnie do wyboru...
W ewentualnym głosowaniu Loch vs Inferno głos naturalnie poleci na Loch. Heroes bez Czarnych Smoków to nie Heroes, a bez demonów się obejdzie.


IP: Zapisane
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 16 Sierpnia 2014, 11:38:23 »
Zagłosowałem na Sylvan, choć szczerze powiem, że zasmucił mnie ten dylemat, chętnie zobaczyłbym przy stole obrad zarówno dzieci Sylanny jak i mieszkańców Kamiennych Auli. Co do przyszłego potencjalnego wyboru między czymkolwiek a Inferno- nie wiem jak czułbym się zasiadając do obrad kierowanych przez Święte Imperium wespół z dziećmi Urgasha :huh:


IP: Zapisane
DMageA

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 17 Sierpnia 2014, 17:25:57 »
Ja oczywiście zagłosowałem na Sylvan. Krasnoludy jakoś mnie w Heroes V niezbyt zachwyciły - ich powolność mnie bardzo denerwowała. Za to jeśli pojawiliby się w możliwych dodatkach, to kupiłbym je na pewno. Póki co chcę się w Heroes VII bawić silnymi łucznikami Elfów i drzewcami.

Co do drugiego głosowania - wziąłbym demony. Dlaczego? Proste - Demony od lat walczyły o Ashan, natomiast Mroczne Elfy jawią się w Heroes VI tak nagle w dodatku.


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 27 Sierpnia 2014, 19:01:41 »
Wolałbym sylwan ale nie zagłosuje bo nie mam konta na uplay

Możesz się zarejestrować. Za darmo i szybko.


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 27 Sierpnia 2014, 19:07:30 »
Każdy głos się liczy !  :)
Ten jeden głos może ostatecznie doprowadzić Sylvan do zwycięstwa !  :)


IP: Zapisane
Lynx

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 01 Września 2014, 16:49:42 »
Ja także wybrałam Sylvan. Mam bardzo duży sentyment do krasnoludów,więc to był dla mnie trudny wybór. Co mnie przekonało do Sylvanu? Cóż co by tu ukrywać...postacie są zwinne i szybkie. Krasnoludy przy elfach są powolne. I uważam jeśli chodzi o grafikę miasta,to Sylvan ma jedną z najpiękniejszych. Wolę grać elfami,póki mam taką możliwość. Choć czasami twórcy gry mogą płatać figla. ;)


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 01 Września 2014, 16:53:07 »
Czeka mnie lincz, ale... Krasnale. Tylko i jeno krasnale, a każdemu kto głosował tak jak i ja, niechaj podadzą piwa, czy innego napitku :)


IP: Zapisane
Ylthin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 06 Września 2014, 00:21:27 »
U mnie poszło bez zbędnego myślenia - oczywiście, że Sylvan  :D (zawsze i wszędzie moim faworytem). Uważam, że był najbardziej klimatycznym miastem w HV. Jak i w sumie jest trochę odzwierciedleniem mnie - skryta, wyalienowana, lubiąca harmonię, spokój i oczywiście wszystkich przedstawicieli majestatyczno-enigmatycznej fauny i flory z lasów Irollan    ^_^. Jednak mam nadzieję, że Forteca również jakoś pojawi się w HVII. Byłoby mi bardzo, bardzo smutno bez morderczych run i magmowych smoków!


IP: Zapisane
Chcecie żyć w pokoju? To szykujcie się na wojnę!
wogyfikacja

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Milusiński

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 06 Września 2014, 01:18:10 »
 Muszę z ciężkim sercem się przyznać że zagłosowałem na krasnalki :D.
 Natomiast jeśli chodzi o Inferno vs. Lochy, wygrywają zdecydowanie dzieci Urgaszka. Nie ma sukkubów, nie ma impry :).


IP: Zapisane
Porzucasz mi patyka?
Selogel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 06 Września 2014, 15:02:33 »
a ja wybrałem... krasnoludy :P cchociarz mysle ze w tej kwestii raczej każdy wie która z ras wygra ;) bardziej mnie zastanawia drugie głosowanie. Jeśli faktycznie zrobią demony vs loch, to bedzie zdecydowanie trudniejsza decyzja.


IP: Zapisane
Voymir
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


Per Mortis Ad Gloria!

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 12 Października 2014, 17:45:26 »
a ja wybrałem... krasnoludy :P cchociarz mysle ze w tej kwestii raczej każdy wie która z ras wygra ;) bardziej mnie zastanawia drugie głosowanie. Jeśli faktycznie zrobią demony vs loch, to bedzie zdecydowanie trudniejsza decyzja.

Bo wygrały niemiłe oszukańcze Elfy!!! Ja bojkutuję tą grę! Jak nie będzie krasnali w siódemce TO JEJ NIE KUPUJĘ od razu mówię! Szlag mnie trafi!!!


« Ostatnia zmiana: 12 Października 2014, 18:59:12 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Audaces Fortuna Iuvat!
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 12 Października 2014, 18:07:31 »
Kolego, rozumiemy Twoje niezadowolenie ale nie używaj u nas wulgaryzmów.

Inferno zapewne przegra i gdybym była w Twoim nastroju, to powinnam kupić sobie kałasznikow i wszystkich powystrzelać :P


« Ostatnia zmiana: 12 Października 2014, 18:59:25 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 12 Października 2014, 18:17:45 »
Nie oszukujmy się, przecież jak Ubi zwietrzy kasę, to DLC i dodatków do H7 się porobi jak akcesoriów i dodatków do Simsów :>. Zresztą gdzieć na CH był wywiad w którym coś wspominali że możliwe jest finalne stadium 9 frakcji.


IP: Zapisane
wogyfikacja

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Milusiński

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 14 Października 2014, 21:32:19 »
Oczywiście... Mroczne muszą wygrywać... I co z demonami, złem, Urgashem i w ogóle? Ehhhhh... Idę się pociąć kaktusem :P.


IP: Zapisane
Porzucasz mi patyka?
Strony: 1 2 3 [4] 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry