Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII i poziom trudności (Czytany 3183 razy)
Azazell

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« : 26 Czerwca 2018, 17:21:26 »
Hm mam pewien problem. Otóż czy gram na normalu czy na hardzie to mam wrażenie, że albo gra jest dziwnie zbalansowana albo ja jestem mega słaby na mapach dowolnych. Otóż jak minie max 2tyg to zaraz mnie atakują wrogowie frakcje z dość przyzwoitą armią ;/ i nie mam szans!

W HEroes 3,5,6 było jakoś łatwiej... Chyba, że coś źle robie? Kampanie pograłem i tam nie ma tak bo wiadomo misje są tworzone pod kampanie .. ALe ja lubie Skirmish.. Proszę o pomoc.. 

Zanim rozwinę bohatera to normalnie mnie już atakują :(.. Nie wiem..  Czy może zle gram i nie powinienem walczyć z niemal każdym neutralnym wojskiem? Aby nie tracić armii ?? Jak to jest?


IP: Zapisane
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 27 Czerwca 2018, 06:27:39 »
mam osobiście wrażenie, że to jest charakterystyczne dla misji w H7
U mnie też tak było, dla przykładu ostatnia misja przystani, w drugim tygodniu 4 bohaterów przeciwnika z kozacką armią atakuje mnie praktycznie dzień po dniu - potem cicho, już się nie pozbierali do końca mapy.

No ale to kampania, co do zwykłych gierek, może zbyt powoli się rozwijasz, pamiętaj że im więcej masz surowców, tym częściej mógłbys miec zamiast ich wojsko


IP: Zapisane
Azazell

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 27 Czerwca 2018, 11:04:35 »
Zbyt powoli się rozwijam, mówisz? hmm Gram tak samo jak w starych heroes.. Czyliu w przez pierwsze tury buduje budowle które dają mi mozliwosc rekrutowania dwóch pierwszych jednostek danej frakcji, daje budynek co daje 1000zlota itd.. heroesem zwiedzam okolice i staram sie szybko przejąć tartak i kopalnie rudy... Staram sie walczyc tylko z przeciwnikami gdzie pisze "poziom trudności sredni, lub niższy ewentualnie czasami wymagający"  I mija 1 lub 2 tygodnie i kurde juz wrogie heroesy mnie atakuja :( 

Nie wiem eh Może niepotrzebnie walcze z neutralnymi w początkowej fazie bo tracę troszke armii ale za to zyskuje EXP?  Jak często heroesy wrogich frakcji atakuja zamek gracza?


IP: Zapisane
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 27 Czerwca 2018, 19:09:50 »
moze po porstu grasz na bardzo malych mapach gdzie jest nacisk na rushowanie przeciwnika


IP: Zapisane
Azazell

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 27 Czerwca 2018, 21:14:29 »
wlasnie to ilu wybrac przeciwników na mapie 128x lub 200x?


IP: Zapisane
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 28 Czerwca 2018, 01:18:10 »
32x32 - Tiny
64x64 - Small
128x128 - Medium
192x192 - Large
256x256 - Extra Large
384x384 - Huge
512x512 - Gigantic

4-6 (włączając graczy ludzkich) bym polecał


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry