Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 10    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 65394 razy)
mic

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil WWW
« : 18 Czerwca 2006, 20:34:14 »
Witam,

mam problem z ta misja, bo zrobilem wszystko co pisze w celach, ale i tak mi nie "zaliczylo" :(

Uwolnilem dwoch bohaterow (w OBJECTIVES nie pojawil mi sie "ptaszek") , w zamku mam garnizon ktory trzeba bylo stworzyc (OBJECTIVES +), mape mam odslanieta w 100%, nie ma co do roboty, co jakies dwa tyg atakuje mnie fioletowy gracz. Co mam robic dalej ? Trwa to juz dosc dlugo, bo atakuje mnie chyba juz z 20 raz.

Dzieki za odp.


IP: Zapisane
Kaktus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 26 Czerwca 2006, 08:31:43 »
Cytuj
Witam,

mam problem z ta misja, bo zrobilem wszystko co pisze w celach, ale i tak mi nie "zaliczylo" :(

Uwolnilem dwoch bohaterow (w OBJECTIVES nie pojawil mi sie "ptaszek") , w zamku mam garnizon ktory trzeba bylo stworzyc (OBJECTIVES +), mape mam odslanieta w 100%, nie ma co do roboty, co jakies dwa tyg atakuje mnie fioletowy gracz. Co mam robic dalej ? Trwa to juz dosc dlugo, bo atakuje mnie chyba juz z 20 raz.

Dzieki za odp.
Witam
Jezeli to co napisales juz zrobiles to zostalo tylko cos takiego (przynajmniej u mnie podzialalo) :
Tych dwoch herosow co uwolniles wsadz do tego zamku co podbiles (sylvan).Swoim glownym heroesem wroc teraz do swojego glownego zamku (tego co go najezdzaja) i majac przy sobie 40 starszych druido,40 jednorozcow i 10 zielonych (nie szmaragdowych) smokow powinien wlaczyc sie znowu filmik i zakonczy sie misja.
W skrocie:
Generalnie masz z odpowiedznia banda wrocic do swojego zamku i nacisnac "dzien pozniej"
pozdro.


IP: Zapisane
Doswiadczenie rosnie proporcjonalnie do zrujnowanego sprzetu :D
vinhallen

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 27 Czerwca 2006, 13:11:00 »
Witam wszystkich w to piękne przedpopołudnie:)!
Mam problem z pierwszą misją kampanii Łowcy.
Przez 13 misięcy morski zaatakował mój posterunek graniczny tylko raz. Kiedy tak się stało, pojawił się dodakowy cel "odzyskać utracony garnizon". Swoim bohaterem odzyskałam ten garnizon i od tego czasy nic się nie dzieje. Czy w tej misji trzeba gdzieś się udać, zgromadzić jakieś wojsko czy coś takiego, żeby popchnąć akcje?
Z góry dzięki za pomoc.
V.
PS.: Pozdrawiam wszystkich fanów HoM&M:D


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2007, 14:39:29 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Lisu

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 47

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 27 Czerwca 2006, 16:55:09 »
Napisałbym krótko na to pytanie : Nie.

Przedpołudnie nie było piękne, bo burza jest.
Ja jestem świeżo upieczonym absolwentem tej misji. Jedyne co musisz zrobić . To uzupełniać garnizon nowymi jednostkami, wymieniać słabsze jednostki na silniejsze.

Ja odzyskałem garnizon, a potem się broniłem przed morskim. Gdy zniszczysz ja wiem, z 4 armii morskiego to pojawi się czerwony.

Akcji się tutaj nie da popchnąć, bo nie możesz przekroczyć granicy :D


IP: Zapisane
<!--aimg--><!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->
Kaktus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 28 Czerwca 2006, 08:34:06 »
Faktycznie trzeba tylko uzupelniac garnizony badz poprostu je zabezpieczac swoim wypasiony herosem.Mnie atakowali dosc czesto wiec dziwie sie troche ze na ciebie co nie moga "ekipy" ustawic-hyhy..
Co do czerwonego gracza to wpadnie z dolu i bedzie szedl przez srodkowy garnizon odrazu na twoj Zamek,jest dosc silny wiec szykuj bande do odparcia.
Pozdro


IP: Zapisane
Doswiadczenie rosnie proporcjonalnie do zrujnowanego sprzetu :D
natasza

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 18 Listopada 2006, 17:01:03 »
Gram i gram w nią i coś jest nie tak - nie chce mi jej zaliczyć. Sprawdzałam i nawet jak stracę bohatera to mogę grać dalej. czy ktos może miał podobnie, albo o czymś takim słyszał? Mnie się już pomysły skończyły jak rozwiazać ten problem:(


IP: Zapisane
mazze

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 07 Grudnia 2006, 20:00:24 »
Mam problem z zakończeniem 5 kampanii - zdobyłem już wszystkie zamki i wyeliminowałem wszystkich przeciwników z wyjątkiem Nicolaia. Niestety z tym ostatnim stoczyłem już kilka zwycięskich pojedynków ale on się cały czas odradza i łazi za mną aż do kolejnej walki itd. Może ktoś miał już taki przypadek.
Pozdrawiam
Mazze


IP: Zapisane
Św. Drakoni

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 08 Grudnia 2006, 11:23:34 »
Cytuj
Mam problem z zakończeniem 5 kampanii - zdobyłem już wszystkie zamki i wyeliminowałem wszystkich przeciwników z wyjątkiem Nicolaia. Niestety z tym ostatnim stoczyłem już kilka zwycięskich pojedynków ale on się cały czas odradza i łazi za mną aż do kolejnej walki itd. Może ktoś miał już taki przypadek.
Pozdrawiam
Mazze
[snapback]2000[/snapback]

ciekawe ile razy to już było:

żeby nikolai nie wracał musisz go pokonać mając w armii feniksy, które dostaniesz jak przyniesiesz jasnowidzowi krasnoludzkie artefakty.

ps. feniksy muszą przeżyć bitwę


IP: Zapisane
mazze

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 09 Grudnia 2006, 09:54:43 »
Dzięki wielkie


IP: Zapisane
agusss

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 24 Grudnia 2006, 18:24:01 »
hm przeszłam 1 misję i teraz męczę się z drugą :P tylko oni mnie non stop atakują i niszczą wszystko eh xD macie jakieś rady  od czego zaczać ? :P


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2007, 13:56:11 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
witchjoanna

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 25 Grudnia 2006, 11:08:21 »
Mój problem z zabiciem Nikolaja jest odwrotny - mam feniksy ale Nikolaj jest tak silny, że pomimo zbierania gigantycznego wojska nie mogę nigdy go pokonać. Ambicjonalnie się zawzięłam i strasznie mnie męczy, że coś tu nie gra. Nikolaj ma coś koło 33 tysięcy szkieletów...  /getlost/


IP: Zapisane
tomasz

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 25 Grudnia 2006, 16:39:02 »
skontaktuj to pomoge  ;)  gg : 6350185


« Ostatnia zmiana: 25 Grudnia 2006, 16:39:30 wysłane przez tomasz » IP: Zapisane
tomasz

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 25 Grudnia 2006, 16:47:35 »
no mam kody odpisz jak chcesz na najlepsze postacie wszystkich ras
po 10 sztuk np. u ludzi:archanioły , palladyni, kapłani, królewskie gryfy, i jacys chlopi lepsi  gg: 6350185 ;)


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 25 Grudnia 2006, 17:08:02 »
Tak, tylko pamiętajcie, że korzystając z kodów nie bedziecie mogli na koniec misji wpisać swojego Imienia/Nicka będzie tam automatyczny wpis w stylu oszust ;)


IP: Zapisane
Cube

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 19

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 25 Grudnia 2006, 18:41:05 »
Uuu! Nie wiedziałem ;P Trzeba było wcześniej pisać ;)
A propos tego co mówiłaś to GDZIE oni cie atakują? tzn. Jakie miasto?


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 10    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry