Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja III (Czytany 10238 razy)
Geralt32

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 19 Grudnia 2011, 22:22:15 »
Witam
Mam problem z 3 misją. Wykonałem wszystkie zadania- uwolniłem obu bohaterów, zebrałem odpowiedni garnizon, nawet przejąłem wszystkie zamki i wyeliminowałem przeciwnika a gra nie chce mi zaliczyć scenariusza. Nie odhacza się cel misji związany z uwolnieniem bohaterów a ja nie dość że ofiarowałem im wolność to jeszcze wprowadziłem obu do Syris Thalla. Czy miał ktoś podobny problem? Jeśli tak to w jaki sposób sobie z nim poradził? Pomóźcie, proszę


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 19 Grudnia 2011, 23:00:07 »
Po pierwsze rutynowe pytanie: masz oryginalną wersję HV? Po drugie jeśli tak to spatchowaną do najnowszej wersji?


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 20 Grudnia 2011, 15:31:25 »
Jest to bardzo częsty bug, więc wystarczy że wgrasz patche(aby gra miała wersję 1.6) i jeszcze raz przejdziesz tą misję po prostu. Gdyby wystąpiły podobne problemy lub inne to zrób re-instal gry.


IP: Zapisane
Tallos

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 24 Września 2013, 18:20:37 »
Miałem ostatnio śmieszną sytuację. Otóż fioletowy... wyrwał się spod skryptów i poszedł zwiedzać mapę. Stwierdziłem - fok je, niech idzie, będę miał jeszcze łatwiej. Przestałem się śmiać, kiedy okazało się, że uwolnił Dirael, tym samym uniemożliwiając mi ukończenie misji.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry