Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja IV (Czytany 12716 razy)
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« : 03 Kwietnia 2009, 21:44:56 »



 Cele:

    * Znajdź Tieru
    * Findan musi przeżyć

Cele poboczne:

    * Zbieraj starożytne artefakty

Przed tobą archipelag wysp, które połączone są ze sobą tunelami. Na powierzchni i w podziemiach znajdziesz wiele istot które zechcą się do ciebie przyłączyć. W tej misji jest ważne dbanie o każdą jednostkę w twojej armii. Skrzynki ze skarbem najlepiej wymieniać na doświadczenie. Kiedy już przedrzesz się przez wyspy i podziemia, dotrzesz do położonego na środku mapy skrawka ziemi. To tu znajduje się Tieru, ale jak się okaże jest w niebezpieczeństwie. Demony dotarły tu wcześniej. Nie uda ci się uratować Tieru. Na twojej drodze stanie Lord Demonów Nebiros, a Biara podąży za jego plecami do twierdzy legendarnego elfa i go zabije. Tieru przemówi do ciebie z zaświatów. Teraz musisz dowiedzieć się dlaczego Demony zaatakowały Tieru i odzyskać bezcenny zwój. Biara znajduje się na jednej z południowych wysp. Dostaniesz się tam okrętem pozostawionym przez Demony. Tu stoczysz ostateczną bitwę.


« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2009, 22:20:20 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 24 Sierpnia 2010, 23:07:50 »
Hmm... :) Właściwie przeszedłem już tą misję, i nie powinienem o to pytać, ale... Przechodzę sobie tą misję, powoli rozgramiam wszystkie stwory broniące artefaktów i surowców... :P i kiedy już dochodzę do wyspy Tieru, coś mnie nachodzi, żeby sprawdzić cele misji... i o dziwo nie zauważyłem, ale miałem dodatkowy cel - zebrać starożytne artefakty... :) Poniżej zamieszczam całość...

http://img137.imageshack.us/i/findan.png/

Jak widać, połakomiłem się nawet na łuk z rogu jednorożca, którego chroniło 14 czarnych smoków... ^_^ byłem mile zaskoczony, bo poruszały się nieustanie o dwie kratki, więc mogłem je spokojnie wystrzelać, ale nie w tym rzecz - czemu nie uznało mi tego celu?... a jeśli były gdzieś ukryte dodatkowe artefakty... to gdzie?... ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
kubica

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 24 Sierpnia 2010, 23:14:52 »
Wydaje mi się, ze powinien być gdzieś jeszcze 1 artefakt choć mogę se mylić, bo już nie pamiętam dokładnie :) A jak nie to po prostu jakiś błąd.
Pamiętam, że zaliczyło mi ta misje, ale kompletnie nie mogę sobie przypomnieć ile powinno być tych artefaktów.


« Ostatnia zmiana: 24 Sierpnia 2010, 23:21:21 wysłane przez kubica » IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 24 Sierpnia 2010, 23:18:38 »
Ja też miałem tak samo ale miałem wszystkie artefakty.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 24 Sierpnia 2010, 23:22:00 »
Do kubica

Chcesz w ten sposób powiedzieć, że miałem 3 z 4 artefaktów?... :) No... jakby nie patrzeć, to to dosyć ważne artefakty... ^_^ to by się nawet zgadzało, ale nadal nie wiem, czemu po zdobyciu przynajmniej 1 z 4 artefaktów nie ukazało mi tego w celu misji... :P Bo tam byłą taka rubryczka ,,Masz X z 4 artefaktów" ...

Do Belegor

,,...Miałem tak samo, ale miałem więcej artefaktów..." ^_^

Czyli jak miałeś?... :P


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
kubica

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 24 Sierpnia 2010, 23:24:53 »
"Bo tam byłą taka rubryczka ,,Masz X z 4 artefaktów" ..."

Faktycznie tak powinno być. Po prostu wygląda na jakiś błąd. Może przejdź misje od początku? :D :P O ile bardzo Ci zależy na wykonaniu tego zadania pobocznego :)


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 24 Sierpnia 2010, 23:29:27 »
No to mi się nie uśmiecha, szczególnie, że już zacząłem nową... :P Miło by mi było usłyszeć, jakie to były te ,,starożytne" artefakty... :) Wisior Mistrzostwa, Tunika Zapomnianego Bohatera, Łuk z Rogu Jednorożca i... pierścień witalności?... pierścień ochrony przed błyskawicami?... nie wiem, czemu takie coś się stało, szczególnie, że patche mam do 1.6... ;)

No zależy mi, zależy, bo od tego może zależeć, czy dostanę lvl. czy nie... :P


« Ostatnia zmiana: 24 Sierpnia 2010, 23:32:24 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 25 Sierpnia 2010, 10:32:34 »
Miałem wszystkie 4 artefakty, ale nie zaliczyło mi zadania, nie wiem czemu. Zwiedziłem wtedy wszystkie mozliwe wyspy.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 25 Sierpnia 2010, 14:48:42 »
Trzeba było mnie zapytać kawałek dalej od Ciebie, na dniach wszystko pamiętam. ;)

Artefakty to: Wisior Mistrzostwa, Tunika Zapomnianego Bohatera, Łuk z Rogu Jednorożca i Pierścień witalności.

Pablossd fajnie Ci wiesz ile na heroicznym jest tych smoków? 35 ;D Ale i tak je udupiłem bez strat.

Zadanie nie daje wiele expa 60k tylko.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 25 Sierpnia 2010, 16:10:11 »
No... :) 60 k to nie jest tak mało, biorąc pod uwagę, że do lvl. brakowało mi co najmniej połowy... A co do walki, to nie wyglądało to tak jak mówiłem, na początku wystrzelało jeden oddział, potem wystrzelało się drugi , choć został 1 i przypiekł druida, 3 niestety nie udało się zatrzymać, i dwa padły, a 4 podleciał do rusałek, i zabił 28... dobrze, że miałem exp. obronę... :P

No nie wiem, próbowałem teraz ponownie wypełnić tego questa, zdejmowałem je, zakładałem, ale nic nie dało... :) może ma to jakiś związek z tym, że zamiast iść na samym początku do kapliczki, po nimfy, i do podziemi wsiadłem na statek i zbierałem skarby, a wysiadłem na drugiej wyspie - może gdzieś między wyspą a podziemiami była  cut-scenka... :P A jak teraz czytałem opis tego questa, to zauważyłem, że jest coś tam, że mają pomóc findanowi w walce z nieumarłymi - czy to oznacza, że przechodzą do następnej misji?... ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 25 Sierpnia 2010, 19:10:14 »
Żadnej cut-scenki w podziemiach między tymi dwoma wysepkami nie ma. Findan gada bzdury, artefaktów w następnej misji ni ma :P Nie mam pojęcia przez co masz taki błąd.

Ale mogę Ci podać taki mały tip. Mianowicie na morzu między wysepkami są dwa wraki statków na których często zdarzają się trafić artefakty zwiększające ilość zdobywanego expa , ta tunika oświecenia i turban oświecenia.  :) Dzięki tym artefaktom zdobyłem maksymalny lvl jeszcze przed wykonaniem misji z starożytnymi artefaktami.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 25 Sierpnia 2010, 19:21:56 »
Ehh... :) u mnie, jak widać na przedstawionym wcześniej screenie, był jedynie Napierśnik Starożytnej Mocy oraz pierścień ochrony przed błyskawicami... :P Maksymalnego lvl. nie dobiłem, ale tak jak mówię, niewiele brakowało... :) No nic, 29 lvl. to chyba i tak niezły wynik, szczególnie jeśli brać pod uwagę takie umiejki jak Oświecenie, Atak, Szczęście, czy Logistykę... w piątej misji dopracowuję obronę... ^_^ jeden niewykonany quest nie robi mi zbytniej różnicy... ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Berengar10

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 31 Lipca 2011, 13:12:26 »
Witam!
Może ktoś mi pomóc w 4 misji?



IP: Zapisane
,,Life is change, chaos, and suffering shocker.
Death is peace, order, everlasting beauty.''
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 31 Lipca 2011, 13:29:10 »
Witam, a jakiego rodzaju pomocy oczekujesz od nas?  :)


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Berengar10

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 31 Lipca 2011, 13:50:14 »
Nie mogę się dostać do żadnej wysepki pośrodku mapki! Próbowałem przez przejścia w podziemiach i na zewnątrz ale i tak nic to nie daje! ;/


IP: Zapisane
,,Life is change, chaos, and suffering shocker.
Death is peace, order, everlasting beauty.''
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry