Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja V (Czytany 30797 razy)
Findan3000

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 13 Października 2013, 19:22:27 »
Gram na łatwym także xd No niestety teraz miałem taką sytuację, że czasem wróg miał po 2000 szkieletów xd Gdy jutro będe próbował ponownie to postaram się wcześniej ruszyć. W którym miesiącu najlepiej ruszyć 3, 4?

*Co do feniksów to pamiętam, że musiały przeżyć, ale za pierwszym razem nie miałem z tym problemów. Nikolaj nie był zainteresowany ich zabijaniem xd

A misja chyba jedna z trudniejszych xd Przed formatem utknąłem na 3 misji Zehira, gdzie trzeba Markala ubić. Też całkiem męcząca misja


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 13 Października 2013, 19:28:17 »
Chłopie ja go pokonałem jak miał 7 tysięcy :P Z Łukiem z Rogu jednorożca masakrujesz mu oddziały niemiłosiernie choć przyznam, że byłem na granicy przedobrzenia, bo jakbym jeszcze trochę poczekał to by się tak rozrósł, że nie miałbym szans.

Z Feniksami jeśli je dobrze zastawisz nie ma problemu. Jeśli chodzi o resztę jednostek to polecam nie szarżować nimi byle dalej, bo przy liczebności armii Nikolaja to ten oddział może szybko skończyć, a szkoda dla jednego ataku tracić oddział :P


IP: Zapisane
Findan3000

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 13 Października 2013, 19:29:09 »
Tak to wyglądało za pierwszym podejściem.
Wziąłem w Findanie magię światła i szczęście tak jak wtedy i do tej pory szło dobrze, obym jutro wreszcie przeszedł tą misję...

Wiadomość doklejona: 13 Października 2013, 19:30:35
*Reuel
A skąd masz ten łuk i jak on działa?


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 13 Października 2013, 19:36:49 »
Ale poczekaj, ty przegrałeś to starcie :huh: Jeżeli przy takiej armii jego i własnej masz z nim problemy to coś musiałeś u Findana zwalić.
Co do tego łuku to jeden z artefaktów wymaganych by zdobyć Feniksy bodajże, więc powinieneś go mieć. Niweluje kary do ataku dystansowego.


IP: Zapisane
Findan3000

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 13 Października 2013, 19:42:41 »
Nie, nie ten screen to z innej gry. Przed formatem. Obecnie miałem problem , że Vladimir mi hełm krasnoludów ukradł  :/
P.S. Ten łuk nie jest częścią zestawu


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 13 Października 2013, 19:45:03 »
Hełm krasnali to poważna sprawa, ogólnie artefakty krasnoludów są przekoksowane. A jak wygląda teraz twoja armia i jego?


IP: Zapisane
Findan3000

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 13 Października 2013, 19:47:28 »
Hmmm. Jak jego to nie wiem xd Wiem, że moja armia jest mniejsza niż na tym screenie, a atakuje mnie Orson który ma 195 kostuch 3000 szkieletów xd itd., także muszę grać od początku, ani szczęście ani super magia światła tu nie pomoże xd


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 13 Października 2013, 19:59:50 »
Za późno wyruszasz. Około 3 Miesiąca powinieneś już grasować w podziemiach szukając artefaktów. W tej misji liczy się czas żeby dopaść Nikolaja najszybciej by nie miał armii liczącej się w milionach "zergów".


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 13 Października 2013, 20:15:27 »
Cytuj
Niezbędne są te artefakty by otrzymać te 5 Feniksów które są potrzebne. I oczywiście bitwę musi przeżyć choć jeden ptasiek by misja zakończyła się sukcesem.

Owszem, artefakty są potrzebne do feniksów ale tą misję można przejść i bez feniksów.


IP: Zapisane
Findan3000

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 13 Października 2013, 20:28:58 »
Jak niby przejść tą misję bez feniksów ???


Wiadomość doklejona: 13 Października 2013, 20:46:13
A mam takie głupie pytanie nie na temat xd Jak sobie zrobić podpis w formie obrazka, bo próbuję, ale nie wiem jak xd


« Ostatnia zmiana: 13 Października 2013, 20:46:13 wysłane przez Findan3000 » IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 13 Października 2013, 22:42:17 »
Ano można, trzeba "tylko" ubić wszystkie widmowe smoki na mapie, a Nikolaja będzie można ukatrupić od razu w pierwszej wygranej bitwie.


IP: Zapisane
Findan3000

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 14 Października 2013, 09:33:08 »
A no tak. Coś było z tymi smokami, bo nawet dialog był jak Findan coś tam gada, że ich nie powinno tu być xd, ale chyba i tak łatwiej znaleźć artefakty niż wszystkie smoki xd

Wiadomość doklejona: 14 Października 2013, 17:12:17
No! Udało mi się! Wreszcie rozwaliłem Nikolaja!  ;D


« Ostatnia zmiana: 14 Października 2013, 17:12:17 wysłane przez Findan3000 » IP: Zapisane
SierSoft

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 23 Kwietnia 2014, 17:01:53 »
Oczywiście jest o wiele prostszy sposób wykonania tej misji.
1. Po podbiciu pierwszych trzech miast nekromantow rozbuduj je na max.
2. Następnie zacznij przerabiac jednostki Sylvain na nieumarłych.
3. Po zdobyciu minimum 2 bohaterów (wymagana logistyka lvl.max.) zacznij napady na wrogie miasta i nekromantow dzięki czemu nie przekaza wojsk Nikolajowi. Oczywiście Nikolaja omijaj szerokim lukiem.
4. Gdy Nikola będzie mial mniejszą armię niż twoi bohaterowie scal wojska i atakuj.
Dzięki tej strategii nie musisz martwić się o czas.

PS. Sorry z ortografię ale uzupelnianie zdań zawodzi. (Piszę na tablecie)



« Ostatnia zmiana: 23 Kwietnia 2014, 17:15:09 wysłane przez SierSoft » IP: Zapisane
Gapcio

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 07 Grudnia 2014, 21:28:58 »
ja zrobiłem 2 armie nieumarłych i elfów potem je połączyłem i miałem u niego niski poziom zagrożenia, miałem szybką walkę moje straty:
-cała armia, 2 mies. zbierania żołnierzy
-straty wroga 15 kostuch i jeszcze tam troszeczkę wampirów -.-
miałem 30 lvl -_-
i jeszcze jedno za całą krasnoludzką zbroje otrzymałem ile feniksów?! 6    -_-  >:(
WTF?!


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 09 Grudnia 2014, 17:19:43 »
Te feniksy są potrzebne. Nie będę spoilerował, ale warto je mieć w armii w trakcie potykania się z Nikolaiem. Żeby wygrać walkę, można zastosować pewien cheat - jeśli grasz w wersję 1.6, podczas ruchu bohatera rzuć Odbicie Pocisku, a stanie się coś bardzo ciekawego :P


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Strony: 1 2 3 [4] 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry