Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Rozwój Findana (Czytany 21778 razy)
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 27 Kwietnia 2013, 18:26:27 »
Wątek, nie do końca ten, a i post nieco mętny... Czy używasz skilwheela do Dzikich Hord? Czy grasz bohaterem, który może zdobyć dany talent bez usuwania jakiegoś istniejącego (np. Ylthin i Ossir nie mogą, chyba że się odwiedzi Mentora Pamięci)? Czy zdobyłeś wszystkie wymagane talenty? Czy masz maksymalny (40) poziom? Od ilu poziomów od zdobycia wszystkich wymaganych talentów nie pojawia ci się do zdobycia talent specjalny?


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 27 Kwietnia 2013, 18:52:41 »
By osiągnąć Utility umiejętność potrzebny jest około 32-33lvl postaci. Odnośnie samego osiągnięcia jej to w kampanii podstawki to graniczy z cudem albo trzeba mieć mega fuksa by skille ustawiły się dobrze.
Dopiero w Dzikich Hordach i tylko występuje mentor.



IP: Zapisane
kamilmany

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 27 Kwietnia 2013, 19:09:55 »
jaki mentor?? To jest coś takiego? Grałem w kampanii Findanem mam 31 lvl. Na własnej grze zdobywam max 22 lvl więc tam też raczej się nie pobawie w zdobyciu tej umiejętności Utility. A poprzednimi bohaterami to nie wchodziły umiejętności dobrze zresztą zawsze tak mam :( A to gdzie mam grać jak w kampanii osiągnąć te Utility to cud a na własnej grze jeszcze gorzej? :/ Tak pytam bo ja znawcą nie jestem.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 27 Kwietnia 2013, 19:17:03 »
Loczek, on gra w Kampanię Dzikich Hord (a przynajmniej to wynika z jego pierwszego posta, z drugiego wynika podstawka).
Po podliczeniu w skilwheelu u Czarodzieja wyszło mi, że trzeba mieć minimum 16 level. U innych ras jest podobnie. Tylko, że zdobycie tego tak szybko jest praktycznie niemożliwe- trzeba zdobywać jeszcze inne potrzebne talenty, musi się pojawić możliwość zdobycia odpowiednich talentów.

Mentor Pamięci to taki pan, który za odpowiednim wynagrodzeniem usunie ci jakąś umiejętność. Występuje w Dzikich Hordach.

Graj na mapach stworzonych przez fanów lub losowy generator map (jak masz DH, w podstawce nie pamiętam jak jest).


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
kamilmany

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 27 Kwietnia 2013, 20:41:50 »
Aha ok :)


IP: Zapisane
kamilmany

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 03 Maja 2013, 22:35:39 »
A tak wogóle to dobry jest Findan, który ma bez artefaktów 40 atak 39 obrona + szczęscie natury? Tak pytam :) Bo chyba to jest postać która mi najbardziej wyszła ;)


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 04 Maja 2013, 11:29:43 »
Findan to w ogóle koksu, na koniec wyciąga nawet 20 Siły Czarów bez artefaktów... jako niemagiczny Łowca :P

Ale 40 Ataku to więcej nawet niż mi się udało zdobyć :D

Gratuluję i powiem Ci, że udało Ci się świetnie rozwinąć Findana :)


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
kamilmany

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 05 Maja 2013, 09:14:16 »
Dzięki :) siły czarów ma koło 24, wiedza 22. :) Bardzo dużo jest w kampanii budynków które dają statystyki do obrony, ataku itd.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry