Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Drukuj
Punkty uznania (Reputacja) (Czytany 97958 razy)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« : 20 Listopada 2007, 18:40:50 »
W związku, iż do tej pory dotychczasowa reputacja służyła tylko do klikania -/+ według własnego humoru, postanowiliśmy to zmienić.

Od tej pory Punkty uznania (nowa nazwa) będą przyznawane tylko przez adminów a dokładniej przeze mnie. Mam nadzieję, iż wysoka reputacja będzie teraz bardziej prestiżowa niż do tej pory. NIKT nie będzie w jakikolwiek inny sposób  traktowany (gorzej lub lepiej) bo np dał -1/+1 adminowi lub redaktorowi.

Jeżeli ktoś pragnie dodać lub odjąć Punkt uznania musi wysłać do mnie (do Jarqa proszę nie wysyłać!) prywatną wiadomość (PW) następującej treści:

Temat: Punkty uznania
Treść: (tu nick osoby, której przyznajecie) - minus/plus
Powód - tu podajecie DOKŁADNE/konkretne/logiczne uzasadnienie, najlepiej z linkami do tematu.


Czyli coś takiego:
Cytuj
Do: Martin
Temat: Punkty uznania
Treść:
Onufry - plus
Powód: pomógł mi w misji w temacie
http://www.tawerna.biz/forum/

Formularz znajduje się TUTAJ (trzeba być zalogowanym)

- Decyzja o przyznaniu punktu należy tylko do mnie (na razie) i nie podlega dyskusji. 8)
- Nie odpowiadam też na te PW tylko je czytam i rozpatruje.
- Punkty przyznaje zbiorczo raz na kilka(naście) dni, więc proszę nie pisać w kwestii braku punktów. Zawsze czytam te wiadomości oraz przyznaje (lub nie) owe punkty (+ lub -) w swoim czasie.
- PW BEZ podania uzasadnienia będą natychmiast odrzucane.
- Powodem dania komuś punktu (+ lub -) może być cokolwiek co jest związane z Tawerną (np. zrobiona sygna/avatar lub cokolwiek innego poparte linkiem).
- Ujemne punkty można także zarobić ode mnie za spam np. zamiast bana. :)




« Ostatnia zmiana: 27 Sierpnia 2017, 15:06:58 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry