Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4    Do dołu Drukuj
Rozszerzenie tematyki strony o fantasy. (Czytany 18816 razy)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 04 Marca 2009, 11:48:25 »
Bym zapomniał:

Ptakuba, jak możesz napisz jakies info (historia, swiaty postaci, co uważasz za słuszne) o legendach Ashan i wyślij mi. Ta sama prośba do Egzeqa.

Umieszcze to na stronie jako przykłady RPG prowadzonych u nas.
Cytuj
Przy okazji szukam osoby która ma talent do pisania opowiadań i podjęła by się napisania historii strony w formie quasi opowiadania (materiały dostarcze)



IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : 04 Marca 2009, 14:20:51 »
Co do Legend Ashan, to chodzi o taki opis tego, jak to z tym było, co się działo, co było w tym ciekawszego, jakieś ciekawe postaci, akcje i tak dalej? Zrobi się.
Co do napisania tej historii, to mogę się podjąć, ale daj materiały :) I przydałoby się wiedzieć, jakbyś to sobie wyobrażał.
I co do ogólnych działów fantasy na stronie, to należałoby zorganizować jakiś team od tego specjalnie i ja na ten przykład zająłbym się stroną ogólną, opinią powszechną i różnymi ciekawszymi pomysłami na dane zagadnienia wyrwanymi z forum, a jakieś inne osoby zajęłyby się pisaniem do połączonych artykułów tego, jak kwestia jest przedstawiana w danym dziele/świecie, którym się zajmują. Pasuje układ?


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 04 Marca 2009, 14:25:51 »
HoD póki co raczkuje, więc póki co nie mogę zapewnić wystarczających materiałów. Za jakiś miesiąc, dwa jeżeli użytkownicy przejawią większe zainteresowanie, z pewnością zamieszczę (znaczy się przez kogo innego pisane x]) wszystko w jak najlepszej formie.

A co do działu fantasy ja chętnie bym pomógł, zwłaszcza że dotychczasowe obowiązki redaktora trochę m się przejadły i nie mam póki co krzty weny.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #33 : 04 Marca 2009, 14:42:53 »
Egzeq, zająłbyś się DnD? Gothikiem? GW? Wiesz, chodzi o opisy przedstawiania danych kwestii w danych światach, nie? ;O Na GG się zgadamy.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 04 Marca 2009, 16:11:04 »
W GW nie grałem, nie mogę zbytnio pomóc. Ale DnD, Gothic, czy nawet Świat Dysku mogę przyjąć na siebie. To było na tyle.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 04 Marca 2009, 18:38:12 »
Przy okazji szukam osoby która ma talent do pisania opowiadań i podjęła by się napisania historii strony w formie quasi opowiadania;)

Hm. Uważam, że mogłabym spróbować. Nie robię błędów ortograficznych, dobrze piszę wypracowania... mimo pozorów mam bujną wyobraźnię  :rolleyes: Jeżeli zechciałbyś Martin, to poproszę wszelkie szczegóły na PM ;) Ewentualnie propozycje mogę przemyśleć (dajmy na to przez weekend) i pokazać Ci "demo" a gdyby pasowało, to elegancko dopieściłabym to opowiadanko ;)
Oczywiście jeśli ktoś chciałby mogę pomóc albo ktoś mi; zapraszam. (Gdyby powierzono mi pracę nad tą sprawą).

Albo moglibyśmy to zrobić w kilka osób. Oczywiście mogę pomóc jeżeli chodzi o światy HoMM....  :-\


« Ostatnia zmiana: 04 Marca 2009, 18:41:01 wysłane przez Laxx » IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 04 Marca 2009, 19:06:44 »
Przykro mi, ale robimy to raczej w obecnym składzie. Poza tym światy HoMM już raczej zaklepane, ew. kogoś, kto porówna jeszcze więcej gier...


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 04 Marca 2009, 19:20:50 »
Przykro mi, ale robimy to raczej w obecnym składzie. Poza tym światy HoMM już raczej zaklepane, ew. kogoś, kto porówna jeszcze więcej gier...

Rozumiem. Ale gdybyście potrzebowali pomocy, to chętnie pomogę pod względęm językowym ;] w końcu jestem ciut starsza ;P chętnie pomogę. Spoko ;)


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : 05 Marca 2009, 00:17:42 »
eqzeq albo jak źle zrozumiałem, ale z tego co czytam to Laxx chodziło o napisanie historii strony a to raczej coś innego niżeli to czym zajmujesz się Ty.
Jeśli się mylę poprawcie mię ;)


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 05 Marca 2009, 05:56:03 »
Cytuj
Albo moglibyśmy to zrobić w kilka osób. Oczywiście mogę pomóc jeżeli chodzi o światy HoMM....  Załamany
Oczywiście chodzi tu o to, co ja zrobią z Ptakumbą, prócz historii.

Pomoc lingwistyczna nie będzie potrzebna, IMO to nie wiek decyduje o tych predyspozycjach. ;P


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : 05 Marca 2009, 13:52:24 »
Ej, ja też pisałem na początku tej strony dyskusji, że za "opowiadanie" też bym się wziął xP Ale nie to nie ;O (łaski bez xD Uwielbiam ten tekst wykorzystany w "odpowiednich" sytuacjach :P)


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 05 Marca 2009, 18:24:16 »
Cóz; jak zwykle z tego wyjdzie wielkie nic. Oby to się nie zakończyło jak sprawa tawernianej gazetki.
Życzę powodzenia podczas pracy a jeśli potrzebowalibyście pomocy, to chętnie pomogę ;)

Egzeq: I tu się mylisz, bo wiek to życiowe doświadczenie a to doświadczenie daje żądane efekty.

Pozdrawiam.


IP: Zapisane
Cain

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Moderowany

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 05 Marca 2009, 21:14:51 »
IMO niepotrzebne. Strona jest o tematyce pięciologi(nie wiem jak to się fachowo nazywa) Heroesów, jakby niedawno po założeniu się przerzucono na ogólnie fantasy to ok. Teraz po tych paru latach moim zdaniem nie ma sensu.

Cytat: Podpis Laxx
"Dabu to Poker Face" - by Laxx

To kto jest asem?


IP: Zapisane

Gdy myślę o PKP przychodzi mi na myśl zapach moczu.
Cytat: Peterka
Cytat: Garbaty
To trzeba było pochować, noobie wyprany z uczuć
Dobra, wgniotłem oponą w ziemie, wystarczy?
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 05 Marca 2009, 21:26:04 »
Cytat: Podpis Laxx
"Dabu to Poker Face" - by Laxx
To kto jest asem?

Nikt to taka piosenka Lady GaGa... fajna laska z niej ale o tym gdzie indziej...

 Jestem za rozszerzeniem Zakreu tawerny... Ale nie macie zamiaru aby zmienić nazwy? Np. Tawerna Fantasy czy coś? Bo to mogło by utrudnić znalezienie tej strony... wiecie...


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 06 Marca 2009, 16:34:40 »
Ale nie macie zamiaru aby zmienić nazwy? Np. Tawerna Fantasy czy coś? Bo to mogło by utrudnić znalezienie tej strony... wiecie...

Tawerna Fantasy? Hm, to chyba już całkowicie odbiegałoby od serii HoMM. Moim zdaniem "Tawerna" jest bardzo dobrą nazwą. Kojarzy się z ciepłym i przytulnym miejscem, gdzie może odpocząć każdy strudzony heros ;)
Co do adresu naszej strony to nie jestem za tym, aby go zmieniać. Jeśli się komuś nie podoba to trudno, zabieramy zabawki z piaskownicy i idziemy w swoją stronę.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.126 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry