Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 10 11 12 [13] 14    Do dołu Drukuj
Wnioski o rangę przyjaciela (Czytany 61511 razy)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #180 : 11 Lutego 2009, 23:17:04 »
Tylko i wyłącznie głosują przyjaciele, tj osoby majace tą range (Fehu Johny_Szalony, Neramir, Szałas, Tosiek, Zehir15). Osoby mające inne rangi, chociażby byli wcześniej w tej grupie, głosu nie posiadają.

Jak już zagłosujecie topik zostanie oczyszczony.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #181 : 12 Lutego 2009, 07:36:11 »
Johny zapomniałeś dopisać mnie do Szałasa.  Wydaje mi się, że Szałas pisząć posta pod moją kandydaturą jednocześnie zaakceptował wniosek. Tutaj jest link: http://www.homm5.info/forum/index.php?topic=3192.15


« Ostatnia zmiana: 12 Lutego 2009, 07:56:17 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #182 : 12 Lutego 2009, 14:19:04 »
@Martin: Proste pytanie - czemu? Skoro zostaliśmy uznani przyjaciółmi, a chyba to jest najważniejsze, to nie liczy się to, czy mamy jeszcze jakąś rangę, tylko to, prawda? I to chyba daje nam prawo głosować, jakkolwiek byś mnie nie lubił.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #183 : 12 Lutego 2009, 14:28:58 »
Inna ranga, inne przywileje i dla jakiegos porzadku. Zresztą:
Tylko przyjaciele głosują. Bo w innym wypadku także modzi i my moglibyśmy głosować...
I tyle w tym temacie.



Cytuj
to chyba daje nam prawo głosować, jakkolwiek byś mnie nie lubił.
Jasne to po to, byś nie mógł głosowac. Przechodzisz sam siebie.


« Ostatnia zmiana: 12 Lutego 2009, 14:42:49 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #184 : 12 Lutego 2009, 15:07:54 »
Witam wszystkich serdecznie po przerwie, która niestety nadejdzie s powrotem gdyż mój komputer znajduje się w punkcie naprawczym... oczywiście nie oznacza to, że nie zaglądam na forum na lekcjach TI ;)
Jak tylko wróci to postaram się częściej wpadać ;)
Zaś co do kandydatów to ja popieram:
Markal Wielki- bywa często, nie szerzy zepsucia jakim jest spam i negatywne nastawienie do świata oraz ubarwia nasze życie ( jak każdy artysta ) swoim komiksem
Sylath - duży staż, pomaga ludziom, jest kulturalny wobec innych oraz ostatnio nie zauważyłem by jakoś specjalnie spamował ( a kiedyś to było ;) )
Lazor - duży staż, w miarę spokojny i opanowany a także stara się angażować w życie tawerny z różnymi skutkami :)
Sylan - to co u Sylath'a
Zaś co do Hellscreama to jeszcze trochę stażu i się zgodzę gdyż aby być przyjacielem to ludzie raczej muszą Cię kojarzyć ;)
Jeśli kogoś pominąłem to napisać a dopiszę
Sojlex - ostatnio coś ciszej ale za wcześniejszych czasów pomagałeś to i owo oraz dyskutowałeś na wysokim poziomie troszkę więcej do kolejnego głosowania i będę na tak ;)


« Ostatnia zmiana: 13 Lutego 2009, 21:43:07 wysłane przez Zehir15 » IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #185 : 12 Lutego 2009, 15:54:38 »
Zapomniałeś o mnie coś napisać ... Ogółem chociaż tak/nie


IP: Zapisane
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #186 : 19 Lutego 2009, 19:19:32 »
Hmm... A nie możnaby inaczej? :)
Mianowicie, po dokonaniu obserwacji aktywnych userów i wzajemnych relacji ogolnoforumowych Admini i Przyjaciele wysuwaliby swojego kandydata.
Luk bardzo trafnie określił, że nie ma uściślonych kryteriów jakie miałby spełniać user by stać się Friendem.
Takie samozwańcze zgłaszanie się jest trochę bezsensowne, gdyż bycie przyjacielem to nie pytanie w tym temacie typu "ej, może jednak się załapię?", a bycie nim w praktyce.
A tego nie da się przeegzaminować, lecz jedynie zaobserwować na codzień.
Co o tym myślicie? ;>


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #187 : 20 Lutego 2009, 18:22:05 »
Sądzę, że to nawet fajny pomysł choć zwykli userzy także powinni mieć jakiś wpływ na to kto zostanie przyjacielem gdyż taka osoba nie może siedzieć na forum tylko po to by nabijać posty itd. ale także coś wnosić i być lubianym (lub nie :)) Można np. przed wyborem ostatecznym spytać się w temacie a po wszystkim go usunąć. Ale oczywiście to tylko moja myśl chodząca po mojej popapranej głowie ;)


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #188 : 21 Lutego 2009, 09:26:19 »
Słuchajcie może tak zrobimy bo macie wątpliwości, niech na kandydata który stara się o rangę Friend wypowiedzą sie osoby z rangą czy zauważył aktywność oraz zachowanie  tej że osoby a wtedy tylko wystarczy nadanie rangi.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #189 : 23 Lutego 2009, 19:50:00 »
Ostatnio zrobił się taki jakby konkurs, w którym wygraną jest ranga. Moim zdaniem wszyscy przyjaciele co jakiś czas spotykaliby się np. na konferencji na gg i naradzili czy nadać komuś tę rangę bo tak to co chwila ktoś będzie się zgłaszał i po miesiącu kolejne 50 postów w temacie (jak nie więcej). Wiem wyżej pisałem co innego ale doszedłem do wniosku, że za duży bajzel się tutaj zrobił.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #190 : 23 Lutego 2009, 19:59:06 »
Popieram Neramira z prostego powodu - ma rację.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #191 : 24 Lutego 2009, 13:27:39 »
Średnio już się można połapać o co chodzi w tym temacie. Poprzedni system się nie sprawdził, więc wyrzucam go do kosza i wdrażam nowy.

 Raz na miesiąc chcę od któregoś z przyjaciół dostawać na PW listę osób które wg nich powinny już otrzymać range przyjaciela oraz które są na dobrej drodze, aby na tę rangę zasłużyć. Kto będzie mi to przysyłał, kiedy i jak się będziecie naradzać zostawiam do ustalenia wam. Jeśli takich osób nie będzie to po prostu ma być napisane n/a, jednak raz w tygodniu raport chcę widzieć, żeby wiedzieć czy na pewno żyjecie i orientujecie się co się dzieje.
Wasze typy zostaną potem przesączone przez administrację i ostatecznie przyznane za zgoda obu stron.

To wszystko. Jeśli ktoś ma lepszy pomysł to niech ochoczo go przedstawi, jeśli nie niech zamilknie, nie chcę widzieć poniżej więcej postów "Popieram.".

Czas jak zwykle- do szeroko pojętego wieczora.


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #192 : 24 Lutego 2009, 16:47:28 »
kiedy i jak się będziecie naradzać zostawiam do ustalenia wam
Na naradzanie się mieliśmy temat, który został zaśmiecony i w konsekwencji zamknięty. Proponuję ponowne otwarcie, ale bez możliwości pisania w nim osób nie posiadających rangi Przyjaciela (wiem że znacie takie czary). W ten sposób unikniemy zaśmiecenia.
Raz na miesiąc chcę od któregoś z przyjaciół dostawać na PW listę osób które wg nich powinny już otrzymać range przyjaciela oraz które są na dobrej drodze, aby na tę rangę zasłużyć.
w wyżej wspomnianym (zamkniętym) temacie zrobiłem podsumowanie zdań wyrażonych przez przyjaciół, myślę że wystarczająco czytelne, czy właśnie takie coś mamy Ci wysyłać czy chodzi o inną formę  :co:

/ Nie znam zdania Neramira i Tośka, przydało by się ich jasne określenie, choćby to n/a, tu nie biją  :huh:  to zrobię ostateczne podsumowanie.
Raz na miesiąc chcę od któregoś z przyjaciół dostawać na PW listę osób [...] jednak raz w tygodniu raport chcę widzieć, żeby wiedzieć czy na pewno żyjecie i orientujecie się co się dzieje.
To wreszcie jak? raz w tyg.  czy m-cu?


« Ostatnia zmiana: 24 Lutego 2009, 17:04:52 wysłane przez Johny_Szalony » IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #193 : 24 Lutego 2009, 17:32:16 »
Temat wczesniej został oczyszczony, bo zrobił sie smietnik.

Zmiana systemu jest wyjątkowo potrzebna bo na wypowiedzi poszczególnych friendów trzeba czekać xxx czasu i przy okazji robi sie zamieszanie postami innych.

Cytuj
Proponuję ponowne otwarcie, ale bez możliwości pisania w nim osób nie posiadających rangi Przyjaciela (wiem że znacie takie czary

Takich nie znamy, nie można zablokować tematu dla okreslonej grupy, co innego działu.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #194 : 24 Lutego 2009, 17:57:18 »
Jak chcecie może to być prowadzone jawnie, wtedy by było wszystko tam, ale tematu oddzielnego dla jednej grupy stworzyć nie możemy. Co najwyżej posadzić pole minowe, nie mam nic przeciwko sypnięciu ostem raz na jakiś czas.

Możliwe że to będzie lepsze, jeśli zebrać się razem jest aż tak niewykonalne. Będziecie mieli swój temat, tylko że będzie jawny, może tak być?


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 12 [13] 14    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry