Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 11 12 13 [14]    Do dołu Drukuj
Wnioski o rangę przyjaciela (Czytany 61655 razy)
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #195 : 24 Lutego 2009, 18:20:14 »
Cytuj
Nie znam zdania Neramira
Johny, wypowiedziałem się dość konkretnie=)
Jeśli chodzi o osobny, jawny dla innych temat, jestem za.
Chodzi tylko głównie o to, by nie pisały w nim osoby poza gronem Przyjaciół- jak zauważył Martin, wprowadzając zamęt w debacie friendów.
Cytuj
na wypowiedzi poszczególnych friendów trzeba czekać xxx czasu
Stale śledzę dysputę ;) Aczkolwiek nieobecność Tośka zdaje się zastanawiająca...
Luk, mam tylko jedno zastrzeżenie. Mianowicie,
jeśli wg któregoś z Przyjaciół nie ma w danym miesiącu kandydata na tę rangę, nie ma przymusu zgłaszać kogoś na siłę? Raporty o zapowiadających się kandydatach na Przyjaciela są bardzo kreatywnym pomysłem=]
Sądzę jednak, że lepszym pomysłem byłoby, zamiast comiesięcznych kandydatur, organizowanie narad Przyjaciół np na gg- wtedy gdy któryś z Przyjaciół zauważy takowego kandydata. Chyba każdy przyjaciel ma mój numer, sądzę że inni Przyjaciele nie mają zastrzeżeń do wymiany numerami i powiadomieniu pozostałych w razie potrzeby konferencji. =]



IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #196 : 24 Lutego 2009, 18:44:34 »
Cytuj
Luk, mam tylko jedno zastrzeżenie. Mianowicie,
jeśli wg któregoś z Przyjaciół nie ma w danym miesiącu kandydata na tę rangę, nie ma przymusu zgłaszać kogoś na siłę?

Cytuj
Jeśli takich osób nie będzie to po prostu ma być napisane n/a,


Właśnie doszliśmy do tego, że wszyscy wpadają dość nieregularnie i ciężko byłoby coś takiego zorganizować. Zatem która opcja?


IP: Zapisane
Markal Wielki
Rysownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 248


Nie, nie wróciłem xD Ale se tu czasem zaglądnę ;>

Zobacz profil
« Odpowiedz #197 : 24 Lutego 2009, 20:38:02 »
Sry, że wzniecam offtopic, ale te wszystkie wybory chyba traktujecie nazbyt poważnie, jak jakieś wybory do parlamentu... Przecież to tylko zabawa ;P

Zamiast robić jakieś zebrania w związku z tą sprawą, po prostu niech to admini wybiorą spośród tych osób które zasługują na rangę, bo inni Przyjaciele, jakoś nie zauważyłem żeby ostatnio udzielali się na forum, a wiem to bo ja tu często zaglądam.

Wiem, że mam w tej sprawie, najmniej ważne zdanie, ale pragnę tylko zauważyć, że parę spraw są brane na tym forum za poważnie.
Jakoś wcześniej wybory na Przyjaciela wyglądały normalnie, wybrano paru i był spokój, a teraz nagle 2,3 osoby zgłaszają kandydaturę i chaos, bo nie wiadomo w jaki sposób trza wybrać prawidłowego Frienda.
Chyba to admini powinni najlepiej wiedzieć, kto się najczęściej tu pojawia, a nie inni przyjaciele, którzy bywają tu raz na tydzień :P

To tyle ode mnie, życzę miłego wieczoru :)


IP: Zapisane
Banan wszyscy!
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #198 : 24 Lutego 2009, 21:52:01 »
I mnie przyjdzie wyciągnąć Cię z błędu? No niech będzie ten jeden raz, z góry na dół.

Po pierwsze- Tawerna jest z definicji siedliskiem trolli neokidów i pokemonów z podejściem user friendly, więc powaga tutaj pasuje jak pięść do oka.

Po drugie- jak już jest ta ranga od kilku lat, nie niech przynajmniej ma jakąś określoną funkcję i dane przywileje, i obowiązki.

Po trzecie- nie trzeba nabijać licznika postów, aby być obecnym na forum czy stronie. Poczytaj poprzednie posty w tym temacie.

Po czwarte- to że ktoś wchodzi codziennie na forum i nabija 5-10 postów jest w gorszej sytuacji niż osoba wpadając raz na 2 tygodnie pisząc 2 porządne posty. Nie ilość a jakość się liczy.

Po piąte- wcześniej wyborów nie było, ranga była nadawana automatycznie z przekroczeniem 200 postów. Potem był wybór przez administrację trójki, ta trójka wybrała resztę. Przy tym był burdel, a teraz jest jeszcze większy. Coś z tym trzeba zrobić, a to że to jest zabawa nie pozwala na chaos i śmietnik.

Po szóste- administracja ma naprawdę lepsze zajęcia niż doglądanie kto jest grzeczny a kto nie.

Po siódme i w końcu ostatnie- jeszcze raz przeczytaj poprzednie posty w tym temacie, bo odnoszę wrażenie, że nie tylko nie rozumiesz o co w ostatnich postach chodzi ale także kim jest tutaj osoba z ranga "przyjaciel".




IP: Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 13 [14]    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry