Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Drukuj
Pokój Przyjaciół (Czytany 14530 razy)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 07 Sierpnia 2010, 10:30:19 »
Więc można by dopisać tam jeszcze byłych przyjaciół no bo nowej grupy nie ma sensu tworzyć a w tej mogliby być bo fakt faktem w jakimś stopniu się przysłużyli. Chba, że masz jakiś inne rozwiązanie ?


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 07 Sierpnia 2010, 19:46:26 »
Cóż ale za to powstaje inne pytanie co zrobić z Nieaktywnymi Przyjaciółmi?
Troszkę ich jest więc to już cyba rozwiązać też trzeba.

Imo ich zostawić, bo raz nie zasługują na grupe "zasłużonych" jak Ci co w niej są, dwa zostali wybrani do tej grupy, wiec głupio im teraz ją odbierać. Wystarczy zmienić sposób typowania do grupy przyjaciól. Jakby nie patrzeć przyjaciele to "najmniejsza" z rang.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 07 Sierpnia 2010, 19:59:27 »
Mam pytanie, jak wiadomo z przyjaciół ostał tylko Nermiar(bravo!), czy w takim razie jak będziecie wybierać przyjaciół, będą to robić wszyscy, czy tylko administracja?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 21 Października 2010, 15:53:55 »
Jeszcze mam tę rangę, ale numer :P O jak dawno mnie tu nie było... Przyciągnął mnie tu turniej Arena 2 ^^ Jestem kompletnie nie na bieżąco z wydarzeniami na forum, więc nie ocenię obiektywnie kto zasługuje na tą rangę a kto nie. Administracja zrobi co uważa za słuszne.

Pozdro Miśki ;)


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 21 Października 2010, 16:02:13 »
Johnny wrócił dobry znak  ^_^
A kto zasługuje na rangę powinni ocenić tacy ludzie jak Loczek, Laxx, naturalnie Admini :D Generalnie osoby z dużym stażem, pełniący jakieś funkcje. Bo kto inny będzie w stanie obiektywnie ocenić kto się nadaje a kto nie?  8)


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 21 Czerwca 2011, 19:04:36 »
Nie sądziłem, że nadal będę miał tą rangę :)
Co do oceniania to nie jestem teraz zbyt na bieżąco ale pewnie z czasem nadrobię zaległości.



IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 21 Czerwca 2011, 23:22:37 »
Eto.... od tego czasu Panie Zehirze.... powiększyło się grono, a dokładnie o:
-Małomównego, acz zdolnego pisarza, "Sancho Pansa" naszego Hellsa- Fergard
-Ostatnio milczącego, ale błyskotliwego i bystrego Nimroda, co jak kruk ma włosy czarne
-Sympatyczną i uparta w swych przekonaniach i w wiedzy Ireth
-No i o mnie, ot taki sobie użyszkodnik xD- mający swój kącik w nieskończenie wielkiej tawernie, błędnie uznawany za herpetofila (podziękujcie Hellsowi  >:()- Belegor

Po za tym, jeszcze się tu zjawiał Neramir- lecz znowu "poszedł w las", a Johnny, jak to Johnny- wróci dopiero na trzecią edycję Turnieju.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 22 Czerwca 2011, 06:44:51 »
No i obniżyło się o jednego. Straciłem tę rangę na rzecz bycia redaktorem, ale mam nadzieję, że i tak dalej jestem Waszym przyjacielem  ;)

Pozdrawiam.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 22 Czerwca 2011, 08:23:32 »
Święte słowa Panno Laxx- święte słowa.
Na razie funkcję wyboru przejęli redaktorzy, więc przyjaciele jako grupa ma niewiele do roboty. Można by rzec, że każdy sobie rzepkę skrobie, np: Fergard nadal pisze, a ja pisze i próbuje wprowadzić galerię dzieł literackich do rzeczywistości Tawerny.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 22 Czerwca 2011, 08:47:38 »
Więc jak mówiłem musze najpierw zaległości nadrobić :P
Odnowić stare znajomości, nawiązać nowe a później może do modowania wrócę bo ćoś tam kiedyś stworzyłem i nawet mi wychodziło :)



IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 22 Czerwca 2011, 11:59:09 »
To polecam się skonsultowanie się z naszym moderami- Menelagiem i Sylanem. Ten pierwszy tworzy ze swoją ekipę drugiego Uzurpatora- "dodatek" do H5- Dzikie Hordy. Nie ma tutaj większego mistrza owej moderskiej gildii.

Wiadomość doklejona: 14 Lipca 2011, 16:40:35
Twoje turnieje są jednym z najlepszych pomysłów na tej tawernie. Myślałem, że rozważysz jeszcze trzecią edycję, lecz z użyciem, aż 3 odsłon sagi:
-Eliminacje w H3
-Ćwierćfinały w H5
-Półfinały i finał w H6

Byłoby to ciekawym pomysłem, co nie?


Ty 2 razy zorganizowałeś turniej, a Hells nawet nie ruszył się w sprawie NRT.


« Ostatnia zmiana: 14 Lipca 2011, 16:40:35 wysłane przez Belegor » IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 22 Czerwca 2011, 13:33:09 »
Twoje turnieje są jednym z najlepszych pomysłów na tej tawernie. Myślałem, że rozważysz jeszcze trzecią edycję, lecz z użyciem, aż 3 odsłon sagi:
-Eliminacje w H3
-Ćwierćfinały w H5
-Półfinały i finał w H6

Byłoby to ciekawym pomysłem, co nie?


Ty 2 razy zorganizowałeś turniej, a Hells nawet nie ruszył się w sprawie NRT.

No na pewno projekt niezły, ale z lekka ciężki do zrealizowania o ile H5 i H3 jeszcze wchodzi w grę, o tyle H6 obstawiam, że będzie grą typowo singlową i z lekkim brakiem balansu (przeraża mnie np. aż 50% expa z mentora, dzięki czemu inferno może być ciężkie do ogrania z racji tego, że jako jedyni mają Armagedon, a jak jeszcze zrobisz sobie "armie bohaterów" z tymże czarem to może być ciężka maszynka do ubicia. Sam bym się skłaniał teraz najprędzej do turnieju map losowo generowanych (Heroes 5) w którym chętnie bym widział wszystkich userów Tawerny na których można polegać i w razie porażki nie oleją z góry na dół turnieju. I w gwoli ścisłości zorganizował na razie jeden turniej, ponieważ pierwszy organizował Luk ;). Ale zawsze może być ten drugi raz :D 
W takim razie, jeżeli Tawerna chce i zgłosi się z ok. 20 osób (co nie powinno być chyba trudne, bo mamy sporo aktywnych userów no nie ?) :)
Jak już także kiedyś pisałem, jeśli jest ktoś chętny na naukę podstaw h5 to zapraszam do mnie na PW - napiszę mu mój nr. gadu i pogramy coś.


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 10 Sierpnia 2011, 13:04:20 »
Witam.
Chcę wam coś przekazać a mianowicie wybierzcie kogoś kto będzie waszym "szefem" przedstawicielem a także polecam wam bacznie obserwować userów bo może ktoś akuratnie zasługuje. Jak coś mogę wam zasugerować dane osoby z moich obserwacji ale to na PW

Przepraszam za tenże offtop.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 10 Sierpnia 2011, 13:14:10 »
Rozmawiałem o kandydatach z Mikerem, na razie trzeba czekać. Poza tym jeśli mamy wybierać przewodniczącego- to najlepiej do tej roli pasuje Miker. Jest Przyjacielem na długim stażu, wie jakie cechy musi mieć kandydat i członek tej grupy. Nie znam nikogo lepszego.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 10 Sierpnia 2011, 13:20:44 »
Dziękuję za szybką odpowiedź i wybór ;) jeżeli potrzebujecie uwag co do kandydatów lub poszukujecie ich to można zawsze napisać do mnie to mogę sypnąć parę słów na PW.

To tyle z mojej strony na chwilę obecną :)


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry