Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Drukuj
Dziennik Administracyjny Hellscreama (Czytany 4277 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« : 31 Marca 2013, 10:32:41 »
Throm-Ka!

Szanuję politykę moich administracyjnych poprzedników, ale osobiście jestem osobą bez sekretów. ;) Poprzednie grono administracyjne dosłownie wszystko przegłosowywali w sowich hermetycznym gronie, zaś zmiany przechodziły raczej poufnie, jedynymi informowanymi osobami przed czasem byli członkowie redakcji. Ciocia Hellscream wyjdzie do ludzi. :P

Chociaż dalej wszystkie sprawy będziemy obgadywali z Loczkiem i Jarkiem, tutaj możecie się spodziewać obwieszczeń dotyczących aktualności naszej społeczności.

Dzień 1: Sylath wdziewa moderatorskie barwy
Tak jak ja i Loczek wypełniliśmy lukę po Luku (ach ta gra słów :P) i Martinie, ktoś musi wypełnić lukę po nas. Szukaliśmy osoby, która dysponuje dużą ilością wolnego czasu, jest aktywna i szanowana na forum, mam już wcześniejszy wkład pracy w naszą wspólne tworzoną stronę...Nikogo wiec nie zdziwi, że nasz wybór padł na Sylatha.

Aha, no i dzięki temu, że chłopak jest gramatycznym nazistą, liczę na wyeliminowanie brzydkiej pisowni z postów. :] Na JB za tzw. "błędne posty" można było doznać zablokowania konta - wystarczyło uzbierać 3. Myślę, że jak ktoś będzie wisiał na skraju uciszenia 55%, to nauczy się pisać poprawie. :] Polska mowa nie być trudna, a ja zrobię wiele by podnieść poziom estetyczny. :P

Gratulacje dla SYlatha! :)

Pozdrawiam
Hellscream


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 31 Marca 2013, 10:42:57 »
Dziękuję administracji za wyróżnienie mnie tym stanowiskiem.

Osobiście uważam forum za miejsce publiczne, na którym powinno zachowywać się wszelakie zasady pisowni. Inne, podstawowe zasady są przez Was dobrze znane i nawet przestrzegane. Nie szerzą się tutaj ideologie faszystowskie, rasizm czy brak tolerancji do indywidualnych spraw każdego człowieka, jaką jest na przykład religia. Jedyną rzeczą często, nie używając eufemizmów- gwałconą, jest właśnie brak przestrzegania podstawowych zasad pisowni. Postaram się to trochę naprawić, bo dobrze wiem, że Wasze błędy nie są wynikiem nieznajomości tylko lenistwa.

Mam nadzieję, że moje stanowisko nie popsuje naszych dotychczasowych stosunków, Drodzy Użytkownicy.

Pozdrawiam,
Sylath.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 01 Kwietnia 2013, 00:09:07 »
Dzień 2: Fast zostaje oficjalnie uznany Trollem

Ważna rzeczą w takich długo trwających społecznościach jak Tawerna jest pamięć o ważnych jednostkach. Dzisiaj chciałabym uhonorować osobę, która ogromnie przyczyniła się forum. A że "państwo to ja" jak zwykł mawiać mój kolega po fachu, król Ludwik XIV Burbon, chodzi mi o osobę niezwykle ważną dla mnie - Fasta.

Wiele myślałam nad sposobem wyróżnienia tego psiako-pandziako-trolla. Zasłużony? Nie, zbyt powszechne, tą rangę ma 20 osób. Miejsce w alei sław? Nie, tam i tak nikt nie zagląda. Wtedy mnie olśniło. Kiedy to czytacie, ja już grzebię w kodzie strony, tworząc nową rangę, przeznaczoną specjalnie dla mołdawskiego bohatera, tresera kur, pandę, psa - jednym słowem Fasta.

Gratulacje dla tego pana!


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 01 Kwietnia 2013, 09:01:10 »
Z uwagi na drobne przeoczenie kolegi Hellscream'a rangę tą dostanie również Ptaku- długi staż, wojny, banany ale wytrzymał więc "czeba" nagrodzić :)


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 01 Kwietnia 2013, 18:36:44 »
A ja nic nie dostanę o.O ;(


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 01 Kwietnia 2013, 19:56:33 »
 Loool. Ranga trooll? (Ale sobie rymło) Brzmi jak prima aprilis ;)


IP: Zapisane

Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 02 Kwietnia 2013, 23:13:36 »
Pozwolę sobie zadać to istotne pytanie. Jako, że mamy nowe władze, a  Martin przeszedł na emeryturę, nasuwa się jedno pytanie - komu teraz mamy zgłaszać kandydatury na przyjaciół? Który z nowo pasowanych weźmie sobie na barki kolejną sprawę, która tylko zawraca tyłek?


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 02 Kwietnia 2013, 23:22:54 »
Pytanie raczej brzmi kto teraz sprawuje główną kontrolę nad forum, ogólnie jak rozdzielacie zadania. Owszem niby z większością rzeczy można zwrócić się do każdego, jednak lepsza komunikacja oznacza to, że adminowi odpowiedzialnemu za coś nie będziemy dodatkowo zawracać głowy ;)


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 02 Kwietnia 2013, 23:23:45 »
A może tak jak za starych dobrych czasów, to my Przyjaciele będziemy sobie wybierać towarzyszy? To by znacznie uprościło sprawę.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 02 Kwietnia 2013, 23:27:11 »
Nie powiem, że nie, jednak przy okazji warto by było wiedzieć kto za co odpowiada, bo jak mówię usprawni pracę nowych adminów. W sumie z tymi przyjaciółmi to jest najlepsza opcja bo mamy obecnie w miarę aktywną grupę, więc nie problemu z tym byśmy sami wybrali.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 03 Kwietnia 2013, 13:08:17 »
Sprawy forum można zgłaszać mi lub Hellsowi, wybierajcie sobie tylko zależy w jakiej materii będzie pytanie, wątpliwość.

@Cahan- pomysł był wprowadzony ale nie sprawdził się gdyż cześć przyjaciół była aktywna bądź nie. Obecnie został wprowadzony przez Eks-Administratora Martina system który działa i był już raz użyty:
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,9080.0.html



IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry