Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
DoString script (problemy z kodami) (Czytany 1327 razy)
fr33d0m

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« : 08 Stycznia 2019, 19:25:39 »
Witam! Mam problem apropos używania kodów w ToE. Używam wersji 5.5 czy jakoś tak (angielski, nie oficjalny patch naprawiający trochę AI. W samej grze dalej pokazuje wersję 3.1), moda dodającego wszystkie kampanię z podstawki i HoF, a także czegoś co się ReShade nazywa (naprawia efekt rozmytych tekstur). W podstawce do przejścia została mi tylko kampania akademii, dlatego chciałem za pomocą kodów zaliczyć wszystkie poprzednie scenariusze. Niestety jak zawsze coś musiało się spie..... no i kody nie działają. Nie ma problemu z konsolą, wszystko się ładnie wyświetla, dopiero gdy chcę użyć jakiejkolwiek @komendy dostaję taki o to komunikat.

Cytuj
(Script) ERROR: `=' expected;
last token read: `' at line 1 in string "DoString script"
Script failed, unknown error

... no
a więc jestem otwarty na wszelkie propozycję i porady. Nie wiem czy to zainstalowane "dodatki" uniemożliwiają mi używanie kodów czy co, ale nie znalazłem nigdzie na internecie rozwiązania problemu dlatego mam nadzieję, że wam się uda! :)


« Ostatnia zmiana: 08 Stycznia 2019, 21:49:33 wysłane przez fr33d0m » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry