Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 8    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 49178 razy)
roy83

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 28 Listopada 2006, 23:30:05 »
Kampania Mag

Misja trzecia

Nie moge Odnalesc Findaja czy jak on tam sie zwie ;)

Prosze o pomoc w przejsciu tej misji.

PS aha wczesniej uwolnilem [Godrika] i w menu nie zostalo odznaczone ze tego dokonalem ... wie ktos czemu ??


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2007, 14:30:10 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Nevres

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 01 Grudnia 2006, 18:31:54 »
Może to nieco dziwne, skoro przeszedłem taki kawał gry, a utknąłem na tej misji, ale tak jest. Mam następujący problem: moim zadaniem jest atak na miasto, więc przedzieram się do niego i z minimalnymi stratami docieram do celu, gdzie czeka mnie niespodzianka. W zamku siedzi dość silny (jak na mnie) bohater, z armią 2x większą niż moja i za murami z trzema wieżami. Oczywiste jest, że ja mając słabych strzelców i mało many nie mogę wygrać starcia.

Jakie są Wasze porady dotyczące tej misji/bitwy. Jak ją przeszliście?

PS. Gram na wersji 1.3.

Z góry dziękuję za pomoc.


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2007, 14:33:02 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Św. Drakoni

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 04 Grudnia 2006, 09:55:22 »
tak więc udało mi się przejść tą misjęna ciężkim i oto parę rzeczy które mogą ci się przydać:

przede wszystkim atakuj miasto tak jak zalecają w poradniku - jak najwcześniej, jeśli będziesz zwlekał do drugiego tygodnia komp wykupi sobie całotygodniowy przyrost i można już tylko pomarzyć o pokonaniu go.

drugie - oszczędzaj manę, twój bohater ma na starcie czar wezwania żywiołów, postaraj się żebyś atakując miał many na przynajmniej jedno rzucenie go, dobrym pomysłem może być nie atakowanie po drodze żadnych potworów z wyjątkiem jakichś szkieletów (ale nie łuczników) i zombi żeby nie musieć zużywać many, po drodze jest grupa szkieletów broniąca skrzynki - tych przyda się pokonać i zamienić skrzynkę w trochę doświadczenia

podczas walki w zamku użyj przywołania żywiołów jak tylko możesz, mnie wylosowały się ziemniaki ale i tak się udało, choć pod koniec było cienko bo zostało tylko: 1 golem, 1gremlin i 1 gargulec..no i przywołane żywiołaki, na szczęście koputer atakuje tak by wyeliminować największe zagrożenie dla swoich wojsk a nie tak by skończyć szybko walkę

tak przynajmniej mi to wyszło w wersji 1.3


IP: Zapisane
Cube

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 19

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 25 Grudnia 2006, 19:19:15 »
Po przejęciu każdego z miast pamiętaj o jego ulepszaniu. I chociaż nie masz sie co martwić o wrogich bohaterów, tak musisz wiedzieć, że do statecznej walki będziesz potrzebował całych zastępów wojsk. Kierując sie ścieżką na południe od Millfield, napotkasz FINDANA, który zobliguje się do wsparcia z nekromantą - Markalem. Aby doszło do potyczki, musisz wcześniej zająć wszystkie miasta Imperium Gryfów!
ufff... to chyba wystarczy! co?


IP: Zapisane
Cube

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 19

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 25 Grudnia 2006, 19:21:45 »
Musisz używać przywołania żywiołaków! Możesz też grać na kodach i wszystko jasne ;)


IP: Zapisane
tygrysek147

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 19 Stycznia 2007, 20:45:40 »
Pokonałem wszystkich, spotkalem się z Raelagiem, pokonalem Izabelę i nadal jestem w tej misji. Co muszę zrobić aby przejść dalej  :(  
Z gory dzięki


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2007, 14:33:37 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
tygrysek147

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 20 Stycznia 2007, 16:30:11 »
Wiem już o co chodzi. W momęcie spotkania z Raelagiem i Shadią nie można mieć więcej bohaterów oprucz tych co się ma na początku gdyż przy spotkaniu nie doda Raelaga i Shadię do bohaterów a tym samym  nie zaliczy się misji. Doszedłem do tego przy piątej prubie przejścia tej misji. Powodzonka w grze /lol/  /lol/  :D


IP: Zapisane
muszty

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 27 Stycznia 2007, 11:18:50 »
Moze to smieszne...ale nie moge znalesc wiezienia gdzie jest Godryk i Findana...podbilem wszystkie miasta i do tego jak pokonuje sam Markala to mi sie gra wylacza...Prosze o pomoc...


IP: Zapisane
Frost

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 04 Lutego 2007, 17:01:43 »
Mam takie małe pytanko :) Gdzie jest wiezienie ? bo mam odkryta prawie cala mapę, a to co nie odkryte jest nie dostępne bo są to góry i teren za lasem ;/

juz niewazne wyczytalem na angielskim forum ze jest w podziemiach ;/ znalazlem dzieki drogowskazowi


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 21 Lutego 2007, 10:31:23 »
A no właśnie, pochwalcie się mistrzowie, którzy przeszli całą kampanie HoMMV ani razu (i w żadnej misji którejkolwiek kampanii) nie wspomagając się kodami (dodającymi jednostek, czary, powiększającymi parametry itp.) Szacuneczek z mojej strony dla takich /flower/ Mile widziane również relacje jak pokonaliście Biare i Kha-Beletha.
Ja jestem juz czwórką potężnych przy Biarze, ale niestety od niewątpliwej druzgocącej klęski wciąz ratuje ją...- mój procesor /blushing/ Chodzi o to, że czasem wywala mnie do windowsa gdy pojawia się biała wiązka energii po smierci przywołanych istot :(  A Biara walczy niemal wyłącznie właśnie takimi /getlost/ /pinch/ Sprzęt mam dobry z wyjątkiem procka (~1,7ghz) /blushing/


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2007, 14:31:04 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 26 Lutego 2007, 10:01:06 »
Tralala przeszedłem /flower/ (zwiększyłem prędkość bitwy i przestało mnie wywalać do windowsa /blink/ )

Pokonanie Władcy Demonów nie jest trudne jeśli od samego początku troszczyliśmy się o jak najlepsze rozbudowywanie parametrów Bohaterów (odwiedzanie budynków zwiększających poszczególne parametry). Armie z którymi bohaterowie zaczynają misję "Nadzieja Zehira" są poprostu moim zdaniem za silne :P Jednak muszę zaznzczyć, że każdego bohatera szkoliłem w "Balistyce"- w efekcie Findanem i Godrykiem zniszczyłem magiczną barierę jeszcze zanim zaczeła się bitwa /blink/  /blink/ Raelagiem i Zehirem to dopiero w drugiej turze zniszczyłem barierę i Władca raz potraktował ich falą ognia /getlost/ (słabsza balistyka). Podejżewam, że gdybym nie szkolił bohaterom balistyki to nie byłoby mi tak wesoło...

Dodam że w całej kampanii najwięcej problemu miałem z pokonaniem Nikolaja- Wampirzego Lorda. Starcie z Władcą przy tym to pikuś /whistling/


« Ostatnia zmiana: 26 Lutego 2007, 10:04:48 wysłane przez Johny_Szalony » IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
CrazyJapanese

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 03 Marca 2007, 13:51:23 »
Mam ten sam problem. Odkrylem cala mape i po pokonaniu markala to wywala mnie do pulpitu z bledem windows. Co robic?


IP: Zapisane
Gosik17

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 11 Marca 2007, 15:33:01 »
Normalnie nie da sie tego przejść!!!
Jak już wygrałam z Biarą to Zehirowi zostaje tylko vhyba 76 Stalowych Golemów...
I nadodatek niszczą mi katapultę..
BłAGAM O POMOC...CZY KTOś MOżE MI POWIEDZIEć JAK TO PRZEJść BEZ KODóW!!!
Z góry thx xD  =] [ ERROR: SPECIFIED ATTACHMENT MISSING ]


IP: Zapisane
Gosik17

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 11 Marca 2007, 15:34:45 »
Tandetne jest w Heroesie,że jak wpiszesz kod na armię,to tylko po 10  /getlost/
(Oczywiście chodzi mi o wersję V)


« Ostatnia zmiana: 15 Marca 2007, 10:34:21 wysłane przez Gosik17 » IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 12 Marca 2007, 09:56:23 »
Pięć przykazań doskonałości Zehira:

1. Od pierwszej misji kampanii dbaj by nie przegapić obiektów zwiększających atrybuty Zehira (moc, wiedzę, atak, obronę)

2. Nie przepuszczaj jednostkom neutralnym- im więcej walczysz, tym większy masz poziom. Staraj się kończyć każdą misję z max. poziomem.

3. "Przywołanie Feniksa"- Zehir musi mieć to zaklęcie i powinien używać go jako pierwszego (im większa moc Zehira- tym potężniejszy Feniks)

4. Zadbaj, by Zehir znał też takie zaklęcie jak "Wskrzeszenie"(4-ty poziom) UWAGA!- nie chodzi mi o "Wskrzeszenie Umarłych"(2-gi poziom)!

5. Zwróć uwagę również na podstawową specjalność Zehira... Powinnaś wypróbować "Przywołanie Żywiołów". Jak szczęśliwie przywołasz Żywiołaki Wody, to wyprubuj na wrogu ich zaklęcia- Spodoba Ci się efekt ;)

6. Nie będziesz używała kodów /w00t/  :P  /whistling/

Na pocieszenie dodam jeszcze, że trzech pozostałych bohaterów równierz musi się zmierzyć z Biarą :D


« Ostatnia zmiana: 04 Sierpnia 2008, 23:43:05 wysłane przez Johny_Szalony » IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Strony: [1] 2 3 4 ... 8    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry