Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja V (Czytany 29072 razy)
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« : 03 Kwietnia 2009, 21:50:54 »


Cele:

    * Uratuj Izabelę
    * Schwytaj Biarę
    * Bohaterowie muszą przeżyć
    * Zmierz się z Władcą Demonów

Rozgrywka na tej mapie będzie polegała wyłącznie na sprawdzeniu twoich zdolności taktycznych. Każdy z czterech bohaterów (Godryk, Zehir, Findan oraz Raelag) rozpoczyna w innym miejscu. Każdy zanim dotrze do Cytadeli Biary, będzie musiał pokonać wyładowany demonami garnizon. Pamiętaj więc szczególnie o minimalizacji strat. W każdej z kolejnych potyczek brać będą udział wszyscy twoi bohaterowie, tak więc jeżeli chcesz pokonać Biarę, każdy z herosów musi wygrać bitwę. Gdy już się z nią uporasz, przyjdzie ci zniszczyć magiczną ścianę, którą otoczona jest Cytadela Władcy Demonów. Ścianę zniszczyć może jedynie katapulta, zanim to cię stanie minie parę tur. W tym czasie pojawiać się będą coraz to nowe pomioty piekieł. Oczywiście ściana musi być zniszczona przez wszystkich bohaterów. Gdy tego dokonasz przyjdzie czas na finalny pojedynek - bohaterowie kontr Władca Demonów. Najlepiej jak najszybciej zabij Sukkubusy i wspieraj się czarami Przywołań. Mimo to walka będzie ciężka.


« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2009, 22:27:48 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Agrael-Raelag

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 04 Kwietnia 2009, 13:48:43 »
Ładny krótki i zwięzły poradnik. Chociaż chodzi mi o zakończenie. Przecież trudno Godrykiem mieć magię przywołania ;D


« Ostatnia zmiana: 04 Kwietnia 2009, 14:54:45 wysłane przez egzeq » IP: Zapisane
Nieszczęśliwie zakochany
Gamzus_3

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 30 Czerwca 2009, 09:05:20 »
Agrael_raelag ma rację ,trudno Godrykiem mieć magię Przywołania


IP: Zapisane
[img]http://img190.imageshack.us/i/sylwas.mp4/[img]
krzysio767

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 30 Czerwca 2009, 10:15:13 »
Ale Godryk ma najsłabszych przeciwnków  :). A ten poradnik to jest przepisany z poradnika do Heroes V w pudełku z grą  :).


IP: Zapisane
Katsuyuki

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 02 Lipca 2009, 15:25:58 »
A ja już pokonałem Kha-Beletha i co mam zrobić dalej? Zadania są niewykonane a ja nie mam gdzie się ruszyć, co mam zrobić?   


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 02 Lipca 2009, 15:31:35 »
A przeszedłeś przez wszystkie garnizony? Bo jeśli ich teleportujesz (kiedyś tak próbowałam) to zadania nie będą zaliczone.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 02 Lipca 2009, 15:56:36 »
Teleportować jest bardzo bardzo trudno bo trzeba znaleźć odpowiednie miejsce a je trudno znaleźć.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Katsuyuki

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 02 Lipca 2009, 16:23:48 »
Nie rozumiem  :( Po tym jak pokonam Kha-Beletha mam wokoło same góry, i zamek kha-beletha. I tam nie mam garnizonów, tylko przed cytadelą Biary. Gdzie mam iść?


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 02 Lipca 2009, 16:33:01 »
I tam nie mam garnizonów, tylko przed cytadelą Biary.
No o te garnizony chodzi. Pokonałeś te potwory w nich?

Teleportować jest bardzo bardzo trudno bo trzeba znaleźć odpowiednie miejsce a je trudno znaleźć.
Wystarczy odkrywanie, albo podejście zaraz pod garnizon.


IP: Zapisane
Katsuyuki

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 02 Lipca 2009, 16:39:37 »
No oczywiście, przecież już walczyłem z Biarą, potem w zamku Kha Beletha i były filmiki itd., no i jak Zehir powiedział że zabierze Izabele do Srebrnych Miast i się skończył filmik to stoję wokół zamku Kha-Beletha i nie mam się jak ruszyć. Znów mam iść do tych garnizonów czy co?


IP: Zapisane
bodzio9555

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 02 Lipca 2009, 20:00:16 »
Może masz pirata? Jak dla mnie ta misja jest banalna. Zehirem wystarczy mieć odwołanie. Jak rozwalisz impy, to 1 tura bohatera i zwycięstwo. Godrykiem robisz wskrzeszenie, anioły też. Miałem Findanel atako, obrone,  szczęście, więc ich zmiotła armia. Najtrudniej realagiem. Ale deszczyk 6 arcy diabłór. Wystarczy szybko wyrżnąć lichy, a póżniej ścięgnąć ich koło matron i zabujców i powystrzelać. No hydry i smoki też niech atkoują.


IP: Zapisane
wechen97

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Pan Śmierć - i wszystko jasne!

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 05 Lipca 2009, 21:38:57 »
Niezłe! Tylko że egzeq - przepisałeś to z poradnika! Ale wiem - trudno coś orginalnego wymyśleć... I tak podziwiam cię za to, że chciało ci się tyle pisać!


IP: Zapisane
Anioł? Archanioł?! Nie mają władzy nad Śmiercią. A ja - tak!
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 05 Lipca 2009, 21:47:42 »
Trudno napisać tu coś nowego- po prostu pokonać to co jest w garnizonie, armię Biary i Kha-Beletha, to wszystko.
Katsuyuki chyba możesz tylko od nowa przechodzić misję albo użyć kodów (z czystym sumieniem, bo przecież wszystko przeszedłeś).


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 10 Lipca 2009, 11:11:33 »
Po filmiku gra powinna się zakończyć i powinny pojawić się napisy końcowe :P


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Katsuyuki

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 10 Lipca 2009, 15:03:10 »
Dzięki, widać mam jakiegoś buga. Niestety na mojej wersji nie działają mi kody. Jeszcze raz dzięki za pomoc! :)


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry