Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Spadek efektywności zaklęć (Czytany 2667 razy)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« : 20 Lipca 2015, 10:56:40 »
Gram sobie ostatnio Anastazją i zauważyłem ciekawą rzecz. Mianowicie, sukcesywnie spada mi efektywność czarów magii mroku (magia pierwotna działa bez zarzutów). Nie wiem, ale wg mnie wraz z nowymi punktami mocy magicznej, czary powinny być coraz silniejsze. Na początku czwartej misji agonia zadawała jeszcze koło 600 obrażeń, po około godzinie gry jej efektywność spadła o około 100 punktów. Tyczy się to też grupowego wysysania życia, grupowej agonii.

Wcześniej miałem jeszcze problem z czarami, które zwiększały swój koszt, co prowadziło do ciekawych sytuacji, że grupowe kosztowały koło 200 many. I dalej tyczyło się to tylko mroku. Na szczęście patch 2.1.1 zlikwidował ten bug. Ale co zrobić ze spadkiem efektywności zaklęć? Jak dla mnie jest to game breaking. Pomóżcie przyjaciele, a nie pożałujecie.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 20 Lipca 2015, 11:32:40 »
A ja zauważyłem, że w pierwszej misji grupowe wysysanie życia sprawiało, że nie ponosiłem żadnych strat. W drugiej nagle zaczęło tylko leczyć rany.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 20 Lipca 2015, 12:11:43 »
Z tego, co zauważyłem, efektywność tych zaklęć spada po wczytaniu zapisu. Niedorzeczne, że taki bug może funkcjonować przez tak długi czas.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Czarownik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 21 Lipca 2015, 15:14:40 »
Po walce na arenie w drugiej misji, nekromancja II przestaje działać do końca kampanii (ikonka robi się szara, nie można kliknąć). Ten bug jak i wiele innych podobnego i większego kalibru towarzyszy grze od czasów bety. Wielokrotnie zgłaszane, były ignorowane aż do samego końca, kiedy to skończyło się wsparcie i Ubi wreszcie mogło powiedzieć, że ma nas - graczy "głęboko w d***".

Grając w heroes VI musisz liczyć się, z tym że napotkasz wiele naprawdę absurdalnych bugów, niekiedy uniemożliwiających grę. I nie, nie ma na nie lekarstwa.


IP: Zapisane
gamePLay1987

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40

Głośny myśliciel

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 21 Lipca 2015, 15:38:59 »
Ja gram na 2.0.0 i żadnych błędów nie z magią nie posiadam.
Zwykle porównuję grę prze patchem i po patchu.


IP: Zapisane
Głośne myślenie przynosi nieszczęście. Więc jestem pechowy bo za głośno myślę.

Wierzę w Fast'a. Fast to Bóg. xD
SyluZabroniłMiUżywaniaSpacjixD
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry