Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Instalacja- uruchamianie jako administrator (Czytany 2113 razy)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« : 19 Czerwca 2011, 20:14:12 »
Witam, mam kolejny problem ;/

Otóż jestem administratorem systemu xp, a pewna aplikacja wymusza ode mnie uprawnienia admina do zainstalowania jej. Jest to gra Sacred 2 Fallen Angel i przez ten błąd nie mogę jej zainstalować. Próbowałem opcją "uruchom jako". Mogłem tam wybrać dwa konta:
-Alan- administrator, czyli moje konto, na którym pracuję;
-Administrator- nie wiem, co to za konto, nie ma go w panelu logowania, nie można przez nie uruchomić aplikacji.

Wiem, że to nie jest forum na temat tej gry, ale mój problem nie dotyczy jej bezpośrednio. Na forum o tej grze na razie nikt nie mógł mi pomóc.


« Ostatnia zmiana: 20 Czerwca 2011, 06:55:35 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 19 Czerwca 2011, 20:58:06 »
Zapewne nie pomogę, no ale:
Przy niektórych grach mam tak, że trzeba uruchomić je jako administrator właśnie. Tylko, że nie wiem czy to działa na takiej samej zasadzie przy niezainstalowanych grach, więc możliwe, że się mylę. A więc spróbuj wejść w zakładkę właściwości -> zgodność-> i tam masz do odznaczenia ,,uruchom ten program jako administrator"


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 19 Czerwca 2011, 21:26:01 »
Niestety windows xp nie pozwala uruchamiać plików jako admin w taki sposób. A ty jesteś adminem i musisz w taki sposób uruchamiać aplikacje czy zwykłym użytkownikiem?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry