Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Nowy komputer (Czytany 1454 razy)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« : 10 Grudnia 2011, 10:35:13 »
Witam, za niedługo wymienię tego rzęcha na nowy komputer PC.
Więc chcę się zwrócić o pomoc, jakie części będą najlepsze, by osiągnąć dobrą wydajność w grze. Bądźmy jednak obiektywni- nie chcę karty graficznej czy procesora za dwa czy trzy tysiące.
1.Czy da się za dwa tysiące mieć wydajny komputer, by obsługiwał wszystkie gry na najwyższych detalach?
2.Jeśli możecie, to powiedzcie, jakie części będą dobre. Chodzi mi głównie o kartę i procesor.
3.Czy Intel Core i5-2400 i Geforce  GTX 460 będą wydajne?


« Ostatnia zmiana: 14 Grudnia 2011, 08:16:30 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 11 Grudnia 2011, 21:23:02 »
Przepraszam, że offtop, ale poprawiasz wszystkich a robisz błędy sam!!

3000 tysiące to forma niepoprawna.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 11 Grudnia 2011, 21:52:42 »
Ja tego w żaden sposób nie neguję. Popełniam błędy, co widać chociażby na wypracowaniach.
To nie zmienia jednak faktu, że nikt mi nie zabroni poprawiać błędów, kiedy je widzę. Każdy ma prawo do pomyłki i każdy ma prawo ją pokazać, nawet gdy sam nie jest doskonały w jakiejś dziedzinie. Nie wiem, skąd taka idiotyczna myśl, że żeby poprawiać błędy, samemu nie można ich popełniać.


A skoro już jesteśmy przy mojej "czepiarskiej" osobie, to sprawdź, czy Twoje zdanie jest dobrze zbudowane składniowo. Zresztą wyręczę Cię, bo pewnie nie zauważysz.

"Przepraszam, że offtop, ale poprawiasz wszystkich, a sam robisz błędy"

Zresztą podaj mi osoby, które poprawiłem wbrew ich woli (wykluczając teraz Ciebie). Nie mam co robić, tylko latać po forum, by szukać pomyłek w ich wypowiedziach...
Gramatykę zazwyczaj sprawdzam tylko w opowiadaniach.
Posługujemy się konkretami, więc daj cytat, w którym wytykałem komuś błędy w temacie niezwiązanym z twórczością literacką.

Edit:
Tak, atakować każdy umie, ale bronić dalej swych racji już nie. Na następny raz, kiedy będziesz wiedział, że nie masz za wiele do powiedzenia, to nie zaczynaj dyskusji.


@Tazol
Dzięki  ;)


« Ostatnia zmiana: 14 Grudnia 2011, 08:16:01 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 12 Grudnia 2011, 15:26:33 »
Jeśli masz monitor, napęd, obudowę i inne pierdoły to za 2 tysiaki będziesz mógł kupić sobie solidną maszynkę. U mnie na razie każda najnowsza gra chodzi na najwyższych detalach. Moje parametry podam ci potem, bo teraz mi się nie chce ^^


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry