Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wasze Frakcje w Heroes VIII (Czytany 26663 razy)
DamianoKMC

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« : 28 Października 2015, 21:09:52 »
Cześć naszła mnie taka myśl jakie frakcje chcieli byście zobaczyć w Heroes VIII
Podaje swoje line-up poszczególnych Frakcji 


« Ostatnia zmiana: 28 Października 2015, 21:19:09 wysłane przez DamianoKMC » IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 28 Października 2015, 21:27:33 »
Przystań

1. Pikinier/Halabardnik
2. Łucznik/Kusznik
3. Zbrojny/Rycerz
4. Gryf/Gryf Cesarski
5. Mnich/Kapłan
6. Jeździec/Paladyn
7. Anioł/Archanioł


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
DamianoKMC

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 29 Października 2015, 17:13:50 »
Przystań
Podstawowe
1 Gwardzista
2 Kusznik
3 Łowca Bestii
Elitarne
4 Gryf
5 Jeździec
6 Kapłan
Czempioni
7 Anioł
8 Jeździec Lwa
Tak wygląda mój skład przystani w Heroes VIII


« Ostatnia zmiana: 29 Października 2015, 19:56:05 wysłane przez DamianoKMC » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 31 Października 2015, 00:42:08 »
Oho skoro powstał ten temat to chyba H7 nie zadowala za bardzo :D
Jest ledwo po premierze a tu już temat o H8 :P

Aleee... skoro już coś takiego powstało no to pofantazjować można. Zacznę jak reszta, od przystani ^^

Nie ukrywam, że zmiana uniwersum była by dobrym pomysłem, ale na razie pozostańmy w kanonie bliżej lub dalej powiązanym z grami jakie były do tej pory.

A więc, przystań:



Frakcja powiązana z ludźmi, pozostajemy w klimatach średniowiecznych.

1. Wieszczka - tutaj z piką, ale postać czarująca.


2. Kusznik - tradycyjnie.


3. Rycerz - troszkę realistycznej jeśli chodzi o ustawienie.


4. Gryf - znowuż tradycyjnie.


5. Kawalerzysta - standard


6. Cherubim/Gloria (nie jestem pewna) - generalnie wpierw myślałam aby tak wyglądał czempion, ale Ajglaja czy też Aglaja czy też Gloria podoba mi się jako jednostka.


7. Nie mam jeszcze nazwy dla tej jednostki, ale sam pomysł mi się podoba na trzy w jednym. Z chęcią widziałabym ją jako strzelca.



Trochę chciałam stonować frakcję. Czerwona kolorystyka spodobała mi się mimo, że jest ona zarezerwowana dla księstwa wilka. Jednak Gryfy lubię, więc niech zostaną. Do tego zawsze jest narzekanie, że za dużo jest ludzi we frakcji to i opcja Glorii/ Cherubina odpowiadała mi. Czyli w sumie jak w H6 3 jednostki nie są stricte ludźmi.


« Ostatnia zmiana: 31 Października 2015, 00:51:24 wysłane przez Asderuki » IP: Zapisane
DamianoKMC

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 31 Października 2015, 16:16:56 »
Ja do Heroes 7 nic nie mam Asderuki.
Tylko chciałem zobaczyć pomysły innych na line-up poszczególnych frakcji na następną cześć czyli Heroes VIII.
Proszę dalej o przedstawianie swoich line-up na temat przystani a potem pójdziemy dalej do następnej frakcji.



IP: Zapisane
DamianoKMC

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 05 Listopada 2015, 19:04:41 »
Akademia
Podstawowe:
1 Gremlin
2 Gargulec
3 Golem
Elitarne:
4 Dżin
5 Mag
6 Rakszasa
Czempioni:
7 Kolos
8 Smoczy Golem
Tak wygląda mój skład Akademi w Heroes VIII
A wy jakie macie pomysły na skład Akademi Proszę o przedstawienie


« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2015, 19:13:07 wysłane przez DamianoKMC » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 06 Listopada 2015, 15:33:21 »
Nie specjalnie ktokolwiek komentuje wrzucane propozycje, a przydało by się. Dla samego wrzucania nie ma sensu.

DamianoKMC
Zestawienie jest fajne, tylko nie bardzo pasuje mi smoczy golem. Wydaje mi się, że było by to w pewnym sensie zaprzeczenie akademii, która podąża za naukami "siódmego smoka". Jakby nie patrzeć smoki są przedstawiane tu jako bogowie, więc golem oparty na bogu mógłby zostać odebrany jak bluźnierstwo. Niby magowie nie podążają za żadnym z bogów, jednak i tak zdaje mi się to dość mocnym uderzeniem w lore jaki istnieje w Ashan. CO nie oznacza, że taki przypadek nie byłby ciekawy :)


Wracając do frakcji:



Akademia, frakcja, parająca się magią. Jej przywódcami też są głównie ludzie.

1.Cabir - zostawiła bym go, może dając mu bardziej cechy takie jak miały gremliny w h5. Znaczy nastawić ich bardziej na reperowanie i strzelanie z maszyn niż za pomocą magii.


2. Gargulec - z początku chciałam dać tutaj sfinksa, ale po dłuższym zastanowieniu stwierdziłam, że jednak zostanę z gargulcem.


3. Chimera - byłą w lochu, byłą neutralna i znowu w lochu jako ulepszenie mantykory. Głównie z nazwy była, a ta wspaniała bestia powinna mieć swoje własne miejsce w uniwersum. W sam raz do magów, którzy lubują się w mieszaniu istot.


4. Dżinn - nic dodać, nic ująć ;P


5. Rakszasa


6. Mag - powód aż tak wysoko? Wydaje mi się, że powinni być na samej górze, jako, że to oni dowodzą jednostkami i raczej powinni być wysoko w hierarchii.


7. Tytan


8. Magiczny Orzeł - spodobała mi się ta jednostka. Poprzednio nie dawała alternatywnego Czempiona, bo nie mogłam wymyślić żadnego. Tutaj jest inaczej.



Dość tradycyjnie. Co prawda wolałam postawić bardziej na Magiczne istoty bardziej niż konstrukty. Jest też powód dla którego nie ma golema.


IP: Zapisane
DamianoKMC

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 06 Listopada 2015, 15:49:03 »
Masz racje Asderuki wyleciało mi to z głowy ze magowie nie mają bogów i sami by chcieli nimi zostać.



IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 06 Listopada 2015, 22:39:22 »
Może jakaś nowa frakcja? Tutaj tak naprawdę 90% stworzeń, które prezentujecie, już się kiedyś pojawiły. Fajnie by było, gdyby na przykład jedna osoba wymyśliła jakiś zgodny z lore Ashanu zamek, krótko go opisała, a inne osoby stworzyłyby swoją wizję tej frakcji, podając np. jednostki. Po tym osoba, która wymyśliła zamek, podała swoje line - up.

Ale to jak już chcecie. Taka mi po prostu nagła myśl wpadła do głowy ;]


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
DamianoKMC

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 06 Listopada 2015, 23:19:36 »
Najpierw chcę przedstawić wszystkie frakcje które są w Ashan i ich line-up które mogły by pojawić się w Heroes VIII.
A potem pokarze 2 nowe które wpadły mi do głowy jak na razie


« Ostatnia zmiana: 06 Listopada 2015, 23:38:00 wysłane przez DamianoKMC » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 07 Listopada 2015, 00:48:18 »
Sylú ja mam swoją frakcję, którą nawet wytłumaczyłam lorowo ;P

Somnium się nazywa i możesz zobaczyć część jej jednostek na moim wątku z rysunkami.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 07 Listopada 2015, 22:48:30 »
Ej! Może ja też coś napiszę?!? xD

OK, więc Akademia...

I. Cabir
No cóż ja biedny poradzę? Zakochałem się w tej małej istocie. :3
Nie wiem jak sprawuje się on w grze (chociaż mam wielką nadzieję, że dobrze), ale jestem pewien, że daje z siebie wszystko!
Jest on ciekawym zamiennikiem znanego nam Gremlina, którego wcale mi nie brakuje.


II. Gargulec
Tutaj tradycyjnie. Nie widzę większej potrzeby by usuwać go z tej frakcji. Świetnie się tutaj komponuje.


III. Mag
CHWILA! CHWILA! Czemu Mag jest tak nisko? Już wyjaśniam, nie uważam żeby Magowie byli zbyt potężni. To znaczy wiem, władają magią, która daje im niewiarygodne umiejętności i pozwala przyzywać kule ognia i meteoryty by zniszczyć oddziały przeciwników, ale według mnie mianem Maga powinno nazywać się tych, którzy nie są już Adeptami, ale jednocześnie nie wybrali oni jeszcze sobie "Domu" do którego chcą przystąpić, a do wyboru mają trzy: Materii, Anima i Chimery.
W dużym skrócie, byli by to tacy czarodzieje bez specjalizacji. :)


IV. Dżinn
Tutaj się zgodzę, Dżinn zupełnie tutaj wystarczy. :)


V. Rakszasa
Niesamowicie oryginalnie wybiorę to samo co reszta, bo jest to świetna jednostka!!!


VI. Skorpien (OK, wiem, że Skropikora pasuje tutaj niemal idealnie, ale to moja wizja! xD)
Takie coś... Nazwa pochodząca od słów Scropion i Sapien, bo czemu nie? xD
W każdym razie, wydaje mi się to trochę dziwne, że Akademia jako frakcja zamieszkująca głównie tereny pustynne nie ma w swoich szeregach jednostki, która powstała "na bazie" skorpiona.
Wprowadzenie czegoś takiego byłoby, moim zdaniem, swego rodzaju powiem świeżości. No, przy okazji kojarzy mi się z Przerazą z H3 :3


VII. Tytan
Głównie ze względu na tradycję i to jak bardzo tutaj pasuje. Tytan wydaje się być stworzonym aby być jednym z czempionów Akademii.


VIII. Smoczy Golem
Wydaje mi się pasować tutaj wręcz idealnie. Nawet pomimo faktu, że Czarodzieje z Akademii nie wyznają wiary Smocze Bóstwa to jednak widzą o ich egzystencji i wpływie na świat. Wiedzą, że istnieją, ale nie ma to nic wspólnego z wiarą.
Poprzez stworzenie konstruktu będącego mechaniczną wersją tychże bóstw, Czarodzieje mogą chcieć ukazać światu, że wiara nic nie daje, a potęga bogów jest w zasięgu ręki. Smoczy Golem pełniłby więc dwie funkcje, byłby potężną jednostką bojową, jak i próbą dorównania potędze Smoczych Bóstw. :)


Nie powiem żebym dokonał jakichś nadzwyczajnych zmian wśród jednostek tej frakcji, ale zawsze to coś, nieprawdaż? xD


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 07 Listopada 2015, 23:59:32 »
@Hadras
Przez moment chciałam napisać, że poza Cabirem nie ma za bardzo zrobiłeś zmiany względem DamianoKMC. Jednak zamiast golema jest ta... Skorpien. A może by polecieć nazwą skorpena? Jak w H3, chociaż inny typ jednostki. Tamto było nagą :P



Jestem za, chociażby dlatego, że zrobili ze wszystkich "mieszanek" magowe eksperymenty. Można powrzucać trochę bestii.



IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 08 Listopada 2015, 12:50:16 »
@Asderuki
Powiem, tak, nazwa Skorpena kompletnie wyleciała mi z głowy i dlatego też napisałem "Przeraza". xD
Ale tak, widać mam podobny gust co Damian (:P) i przy okazji nie czuję konieczności wprowadzania jakichś wielkich zmian do tej frakcji. Można by oczywiście zamienić Smoczego Golema na jakąś bestię, ale nie jestem pewien jaką...



IP: Zapisane
DamianoKMC

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 08 Listopada 2015, 15:06:09 »
Masz racje Hadras  ;D
Powiem ci ze bardzo fajną jednostkę dałeś Akademi czyli tą Skorpien podoba mi się


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry