Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie:
Głosów w sumie: 40

Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jak oceniasz poszczególną cześć Heroesów? (Czytany 79034 razy)
simon

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 27 Listopada 2006, 11:21:23 »
wiem, że mnie zjebiecie...ale 4 była bardziej grywalna. :whistling:
i edytor map był ciekawszy. robię mapę w 5 i niemogę skończyć.
simon.


IP: Zapisane
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 27 Listopada 2006, 15:12:35 »
Cytuj
wiem, że mnie zjebiecie...ale 4 była bardziej grywalna. whistling.gif
i edytor map był ciekawszy. robię mapę w 5 i niemogę skończyć.
simon.
Oj, długo kłóciłbym się o to, że IV jest bardziej grywalna. Co do edytora, to chyba oczywiste, że gdy mamy trójwymiar, to trudniej mapę zrobić.


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
Dyletant

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 39

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 29 Listopada 2006, 14:44:32 »
Gra jest rewelacja. Mój komputer ma co prawda progowe wymagania na Heroes 5, ale muszę powiedzieć że przyjemność z gry mam ogromną. Przede wszystkim baśniowy klimat fantasy zaciągnięty rodem z trójeczki  (jak nie lepszy) - gracz odczuwa, że znalazł się w świecie fantasy. Poza tym cudowna muzyka, przy której można się rozmarzyć, grafika (ciekaw jestem jak się prezentuje na zalecanym sprzęcie), grywalność i wizualizacja czarów podczas walki -> CUD MIÓD poprostu.


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 06 Grudnia 2006, 11:27:07 »
Gra- cód miód. Tylko troszke szkoda ze nie widze jak porusza się gracz cpu po odkrytym przezemnie terenie /huh/ (dotyczy wyłącznie trybu wieloosobowego), ale w sumie wystarczy że słysze jego kroki  /happy/  Kozacko-kaskadersko-czaderskie animacje podczas walki i rzucania zaklęć, klimat gry- dla mnie bomba!


« Ostatnia zmiana: 06 Marca 2007, 10:26:51 wysłane przez Johny_Szalony » IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
simon

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 07 Grudnia 2006, 13:43:22 »
a nie macie wrażenia że jest zbyt liniowa? w 4 biegało się po całej planszy godzinami. teraz planszę b.dużą kończę w 30min.
simon.


ale ogólnie gra zajebioza.


IP: Zapisane
Raelag

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 07 Grudnia 2006, 21:36:57 »
Fajna!!Ale szkoda że nie ma barbarzyńców.Nieżle wygląda Markal ze skrzydłami anioła.


IP: Zapisane
?i papa para p? ?i papa para p? ?i papa para p? ?i ar de sketmen
simon

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 18 Grudnia 2006, 06:57:55 »
Cytuj
Gra- cód miód. Tylko troszke szkoda ze nie widze jak porusza się gracz cpu po odkrytym przezemnie terenie /huh/ , ale w sumie wystarczy że słysze jego kroki  /happy/  Kozacko-kaskadersko-czaderskie animacje podczas walki i rzucania zaklęć, klimat gry- dla mnie bomba!
[snapback]1966[/snapback]


fakt animacje czarów...bomba ...IMPLOZJA powala


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 28 Grudnia 2006, 15:06:36 »
Gra jest cud miód i orzeszki ale jak wspominałem, mogliby ulepszyć jednostki przystani ;D


IP: Zapisane
FeniX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 08 Lutego 2007, 04:19:32 »
Ode mnie oczywiście max. punktowana gra. Brawa dla autorów dawno mnie tak żadna gra nie wciągnęła  /blushing/  


po kompletnej klapie jaką była część czwarta znowu można grę nazwać HEROSAMI:D

 /lol/  /w00t/  /whistling/



IP: Zapisane
slimak

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 05 Marca 2007, 14:40:12 »
Gram HOM&M od pierwszej części i takie są moje spostrzeżenia:
Jedynka była troche siermiężna ale jak na tamte lata to trudno czegokolwiek wymagać.
Dwójka to była poprawiona jedynka i moim zdaniem jedna z najbardziej grywalnych gierek wogule.
Trójka była mistrzostwem świata i najlepszą odsłona z tej serii.
Czwórka to knot totalny i niewypał. Jedyne co mi się podobało to widok pola bitwy w czasie walki. Ale uczestnictwo bohatera w walce oraz możliwosć przemieszania samych jednostek po mapie to wymysł kurwy i szatana.
Co do piątki to niestety zajęła sie tym inna firma niż do tej pory i i widać to od razu. Na oklaski zasługuje pomysł poruszania sie bohatera po mapie w 3D. Świat wygląda naprawde świetnie. Fajnie wyglądają również sami bohaterowie na mapie. Ale to tyle jezeli chodzi o pochwały. bo wad jest więcej. Poziom gry komputera jest niski, bardzo niski, debilny wręcz. Nawet osoba bez większych doświadczeń z poprzedniej serii może po tygodniu wygrywać wszystkie scenariusze na najwyższym poziomie trudnosci. jedyna nadzieja w trybie multiplayer. Następna sprawa to jednostki które zostały w duzej mierze sknocone. Wapmir wygląda jak jakiś skośnooki szogun, Gargulec to wogule jak niewiadomo co, Hydra wygląda jak wielogłowa żyrafa, minotaur z poteżnej jednoski stał sie jakimś słabiutkim mutantem itd. Poza tym zamki też są straszne np u Necro jest tak ciemno że nic nie widac a u inferno wszystko śię żaży i tez wyglada kiczowato.
Na podsumowanie powiem tak, może jest kilka pomysłów które wnoszą coś dobrego w V ale o ile w herosa 2 i 3 można było miesiącami katowac dniami i nocami to tak w piątke grając tydzień przeszedłem wwszystkie mapy na najwyższym poziomie i odinstalowałem bo nie ma co w gównie rzeżbić.


IP: Zapisane
neo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 13 Kwietnia 2007, 22:46:56 »
Hej, w V gram od kilku dni, bylem mocnym fanem III.

Grafika - fakt, dla mnie tez miodek (poza pasukndna ksiega czarow a'la IV)grywalnosc na duzej mapie tez imba :D
... ale pojedynki...

- niektore jednostki sa tak podobne i daleka tak male ze mozna je pomylic
- zblizyc da sie ... 4 kwadraty na srodku pola walki (sic).
- Zanim oklikam polowe jednostek wroga zeby sprawdzic kto zacz, ile moge mu zadac i czym grozi jego atak juz po timeout'cie. To irytuje.

Natomiast co najgorsze, kolejnosc atakow zmienia sie szybciej niz w sokowirowce! Jakis obled. Chociaz nie uwazam sie za mlotka, nie lapie !
W efekcie nic nie moge zaplanaowac... i to juz naprawde wku**ia.

W III mialem najwieksza przyjemnosc z pojedynkow, tu QR*A choc czeso jestem lepszy niz 'szybka walka' przyprawiaja mnie one glownie o frustracje i poczucie ze jesli dobrze mi poszlo to i tak inaczej niz planowalem... wiec przypadkiem.


« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2007, 22:47:58 wysłane przez neo » IP: Zapisane
freza93

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 28 Kwietnia 2007, 14:09:04 »
HOMMV jest to dobra gra i smiało mozna dac ocene 5/6 ale III mnie bardziej wciągnelo nie wiem czemu.Piatką to ulepszenie graficzne III troche w 5 malo map szczególnie sojuszowych bo 2.To na tyle


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 28 Kwietnia 2007, 16:09:16 »
No ja nie mam do 3 ani 5 żadnych zastrzeżeń 5/5.4 mi trochę nie podeszła do gustu dałbym -3/5.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Aurik

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Tancerz Ostrza

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 20 Maja 2007, 18:30:37 »
Super gra. Dobra muzyka, rewelacyjna grafika i przede wszystkim grywalność. Jednym słowem "cud miód".  ;)


IP: Zapisane
Joker

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 337


Lege Artis

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 20 Maja 2007, 22:03:02 »
Miód, malina!
Najlepsza strategia turowa wszechświata.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 24 zapytaniami.
                              Do góry