Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Problem z misją (Czytany 1826 razy)
Wendy121

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 04 Marca 2015, 00:58:36 »
Cześć,
mam problem z misją o nazwie "Przeklęta misja". Mianowicie, w jaki sposób dostać się z wyspy startowej do wyspy usytuowanej w dolnym lewym rogu ekranu? Nie mam pojęcia w jaki sposób, zwłaszcza, że nie ma dostępnego zaklęcia "Przywołanie okrętu".

Mam nadzieję, że ktoś się zetknął z problemem i będzie w stanie mi pomóc :)


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 04 Marca 2015, 17:40:23 »
Scenariusz ten jest bardzo monotematyczny i dostać się tam można tylko i wyłącznie przez podziemia, czyli tylko i wyłącznie przez monolit wejścia który masz na południe od tej części podziemi, która jest dostępna na początku. Potem spenetruj wszystkie części podziemi, do których można się dostać portalami. Gdy przejdziesz przez taki moment w podziemiach, gdzie będzie garnizon czerwonego gracza, a następnie paru jego bohaterów, będzie tam monolit, który przeniesie cię do największej części podziemi, jaką znajdziesz. Dąż na północ, a przy pewnym dużym rozwidleniu odbij na zachód. Będzie tam ścieżka z klejnotami, które będą sobie leżały. Dąż wzdłuż niej, a na końcu znajdziesz kolejny portal, który przeniesie Cię na tą wyspę.
Mam nadzieję, że jakoś pomogłem. :)


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry