Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
[P]Problem w kampanii (Czytany 12253 razy)
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 02 Sierpnia 2008, 23:09:11 »
Jestem jak zwykle ciemny chyba grałem przez sen w H3 , nie pamiętam która to misja  ;D


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 03 Sierpnia 2008, 14:34:19 »
Tez miałem problem z tym gościem. Mój sposób to włączyć misje od początku i budować w lochu ( jest silniejszy i ma lepsze miejsce strategicznie ), resztę zostawiam wrogowi. Kiedy mam już pokaźną armię czarnych smoków i kończy mi się czas idę na Steadwick ( od razu, walcząc jedynie z garnizonami ). W moim przypadku gościa nie było w zamku tylko siedział przy jakimś obiekcie pod zamkiem. Więc wbiegłem do zamku i koniec ( wczytałem sobie następnie i spróbowałem zabić tego gościa co nie było wcale takie trudne z tyloma smokami, pomógł mi w tym czar Frenzy - nie pamiętam nazwy ale dzięki niemu gryf, kawalerzysta, czempion i kapłan atakowali się nawzajem ).


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Kim Yu Sin

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


" Ale iacta est "

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 08 Sierpnia 2008, 15:28:00 »
Dobra , mam jescze jeden problem w pierwszej kampanii w ostatniej misjii :P :P :P :P :P :P :P . mam nadzieję , że kojarzycie : trzeba oflagować wszystkie wieże gryfów . Wiem gdzie sa , ale największy problem jest z wrogiem : gdy gdzies idę , to on idzie z drugiej strony , jak chcę go zlapać , to on ucieka bo zawsze ma wiecej ruchu  :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly:grrrrrrrrrrrrrrrr. Nienawidzę tego . Nie wiem teraz jak gram w tę misję , to biorę dwie armie : jedna pilnuje zamków , a druga idzie gryfy pozbierać . No ale tamten ma o wiele większą armię od tego , co pilnuje , i nie wiem , bo może mnie zaatakować . Proszę pomóżcie mi , napiszcie , jak to przeszliście !


IP: Zapisane
Czas nie leczy ran, on tylko przyzwyczaja do bólu...

Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 09 Sierpnia 2008, 10:57:29 »
Z tym to ja się długo męczyłem.
Na to raczej zbyt oryginalnej strategii nie ma. Ja improwizowałem.
Całkowicie rozbudowywałem dwa zamki z trzech początkowych. Całą armię skupiłem u bohatera głównego. Gdy ten poszedł na wschód i zdobył zamek inferno pomarańczowy i brązowy ruszyli za nim by odzyskać zamek. Zdobyłem 3 klify i wtedy zabrali mi wszystkie zamki. Zdobyłem jeden z zamków na północy i zbierałem klify dalej. Jak zostały mi do oflagowania dwa ostatnie pomarańczowy zabrał mi miasto. Dla pewności zdobyłem drugie północne miasto i ruszyłem na resztę siedlisk. Koniec.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
skaty

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 17 Października 2008, 17:36:48 »
Witam jestem nowa na tym forum i mam nadzieję, że pisze we właściwym miejscu.
Mam problem w siódmej kampanii "Siewca rozpaczy" mam w ciągu 3 miesięcy znaleźć Graala przeszłam wszystko pokanałam wszystkich a Graala nie znalazłam czy ktoś może mi pomóc bo mecze sie z tym juz od miesiąca.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 18 Października 2008, 09:35:55 »
Sam tytuł za dużo mi nie mówi niestety gdyż dość długo nie grałem w kampanie. Napisz w jakim dodatku to jest i dokładnie co tam należy zrobić, ilość graczy itp. to może sobie przypomnę.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Churrem

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5


Czarnoksiężnik Światła

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 19 Października 2008, 01:13:28 »
Jeśli chodzi o mapę z Steadwick to pamiętajcie że najwięcej jest zamków Przystani (z Aniołami). Im wcześniej przejmiecie je wszystkie prócz Steadwick tym większą będziecie mieć armię. Zamek Lochu i Inferno macie natomiast tylko jeden. Podpowiem jeszcze że zaklęcie Berserk (Szał) na poziomie experta czyni cuda ;)

Co do zdobywania gryficch wież to Zehir ma rację- zgromadźcie jako-taką armię i zróbcie przeprowadzkę na północ, nawet porzucając miasta. Pamiętajcie tylko o utrzymaniu przynajmniej jednego, najlepiej tej samej nacji co armia waszego bohatera.


IP: Zapisane
skaty

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 19 Października 2008, 13:03:05 »
Poradziłam sobie sama wreszcie, na mapie która powstała z obelisków (tak to sie chyba mówi) zaznaczone jest gdzie jest ten Graal. Mój błąd polegał na tym iz myślałam, że to jest cała mapa a to był tylko urywek z całości . Wykopałam go i zakończyłam juz wszystkie kampanie.


IP: Zapisane
eryk92

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 29 Listopada 2009, 20:22:11 »
Hmm, jednym ze sposobów zdobycia Steadwick jest pokonanie samej obrony garnizonu a nie Kendala (wiem, bo raz tak zrobiłem:))


IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry