Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
[AB] Smocza krew - Krew ojca smoków - Problem (Czytany 4359 razy)
Masterion

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 28 Grudnia 2010, 23:55:55 »
Szukam pomocy w powyższej misji, po pokonaniu wszystkich wrogów doszedłem do północno zachodnich podziemi aby zdobyć fiolkę smoczej krwi. Trzeba w tym miejscu pokonać wszystkie smoki. Niestety nie mogę się do nich dostać, blokują je strażnicy misji. Jeden z nich może mnie przepuścić jeśli pokonam upiorne smoki, wtedy karuzela się rozkręci i będę mógł wybić pozostałe i tym samym zdobyć powyższy artefakt.
Problem w tym, że za Chiny ludowe  :) nie mogę znaleźć tych upiornych smoków, szukałem na całej mapie i ich po prostu niema.
Jeśli jestem ślepy to z góry przepraszam hehe ale coś mi się wydaje, że jest to błąd w grze.
Jeśli tak to da się to jakoś obejść? Sporo się namęczyłem w tej misji i z chęcią bym ją skończył.
Moja wersja gry to Heroes III - złota edycja (SoD+AB).


IP: Zapisane
MrSinister

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 13 Marca 2011, 14:22:36 »
Jak widzę od odpowiedzi forum aż pęka w szwach... No cóż, ja też mam dokładnie taki sam problem i nie mam pojęcia co zrobić. W przypływie desperacji szukałem nawet trainera, który pozwoli przeskoczyć tą misję ale takiego do mojej wersji (złota edycja) nie znalazłem. Jeżeli jest ktoś kto wie jak rozwiązać ten problem to proszę o głos, bo już mnie strzela powoli.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13 Marca 2011, 14:57:17 »
Wydaje mi się, że upiorne smoki były gdzies w głębokich podziemiach po drugiej stronie rzeki za wieżą z kluczem- albo misje mogły mi sie pomylić. Jeśli przeszukałeś cała mapę i nic nie znalazłeś, to może świadczyć, że wróg Cię ubiegł i sprzątnął ci upiorne smoki sprzed nosa. Być może trzeba zagrać misje od początku i szybciej wyeliminować wrogów.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 13 Marca 2011, 20:40:02 »
Możesz też wpisać kod na przejście misji, także wyjście. Mnie nie zależy na wynikach pod koniec, niech pisze oszust, wiele mnie to nie obchodzi. Ja zrobiłem podobnie przeskakując 3 pierwsze kampanie na kodach bo i tak je wcześniej przeszedłem. Chyba że zależy ci na tej tabeli, to jak radził Belegor misja od początku.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry