Świat HoMM > Seria HoMM ogólnie

Wasze Frakcje w Heroes VIII

(1/9) > >>

DamianoKMC:
Cześć naszła mnie taka myśl jakie frakcje chcieli byście zobaczyć w Heroes VIII
Podaje swoje line-up poszczególnych Frakcji 

Sylu:
Przystań

1. Pikinier/Halabardnik
2. Łucznik/Kusznik
3. Zbrojny/Rycerz
4. Gryf/Gryf Cesarski
5. Mnich/Kapłan
6. Jeździec/Paladyn
7. Anioł/Archanioł

DamianoKMC:
Przystań
Podstawowe
1 Gwardzista
2 Kusznik
3 Łowca Bestii
Elitarne
4 Gryf
5 Jeździec
6 Kapłan
Czempioni
7 Anioł
8 Jeździec Lwa
Tak wygląda mój skład przystani w Heroes VIII

Asderuki:
Oho skoro powstał ten temat to chyba H7 nie zadowala za bardzo :D
Jest ledwo po premierze a tu już temat o H8 :P

Aleee... skoro już coś takiego powstało no to pofantazjować można. Zacznę jak reszta, od przystani ^^

Nie ukrywam, że zmiana uniwersum była by dobrym pomysłem, ale na razie pozostańmy w kanonie bliżej lub dalej powiązanym z grami jakie były do tej pory.

A więc, przystań:



Frakcja powiązana z ludźmi, pozostajemy w klimatach średniowiecznych.

1. Wieszczka - tutaj z piką, ale postać czarująca.


2. Kusznik - tradycyjnie.


3. Rycerz - troszkę realistycznej jeśli chodzi o ustawienie.


4. Gryf - znowuż tradycyjnie.


5. Kawalerzysta - standard


6. Cherubim/Gloria (nie jestem pewna) - generalnie wpierw myślałam aby tak wyglądał czempion, ale Ajglaja czy też Aglaja czy też Gloria podoba mi się jako jednostka.


7. Nie mam jeszcze nazwy dla tej jednostki, ale sam pomysł mi się podoba na trzy w jednym. Z chęcią widziałabym ją jako strzelca.



Trochę chciałam stonować frakcję. Czerwona kolorystyka spodobała mi się mimo, że jest ona zarezerwowana dla księstwa wilka. Jednak Gryfy lubię, więc niech zostaną. Do tego zawsze jest narzekanie, że za dużo jest ludzi we frakcji to i opcja Glorii/ Cherubina odpowiadała mi. Czyli w sumie jak w H6 3 jednostki nie są stricte ludźmi.

DamianoKMC:
Ja do Heroes 7 nic nie mam Asderuki.
Tylko chciałem zobaczyć pomysły innych na line-up poszczególnych frakcji na następną cześć czyli Heroes VIII.
Proszę dalej o przedstawianie swoich line-up na temat przystani a potem pójdziemy dalej do następnej frakcji.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona