Świat HoMM > Seria HoMM ogólnie

Jak oceniasz poszczególną cześć Heroesów?

(1/47) > >>

Kwapiszon of Might and Magic:
Według mnie gra jest cud miód i jest nawet lepsza od Trójki a czemu?
-piękne jednostki
-świetna muza(mam ją na mp3 plejerze)
-super grafa
i najważniejsze
-GRYWALNOŚć,MIODNOŚć,ZŁOŻONOŚć i ogólna ŚWIETNOŚć gry. /clap/  /clap/  /clap/

Brawurek:
Jak narazie gra dostaje 7,5 na 10. Ale ta ocena może się podnieść  ^_^ Poczekam aż wyjdą te wszystkie edytorki i generatory map loowych. Brakuje mi także jakiegoś zamku barbarzyńców.. wiecie Behemoty, Cyklopy, Orkowie.. troszke aż zbyt bajkowo jest  ;) No i albo jestem jakiś ślepy albo nie potrafiłem karawan znaleść.. a obiecane było żę nie znikną.. bardzo wygodna to była opcja... dlatego jak narazie wstrzymuje sie z oceną końcową.. jak dla mnie gra jeszcze nie jest skączona...

Pacior:
Krótko mówiąc Cud miód jednostki, grafa. muza, grywalność poprostu miodzio prawdopodobnie cale wakacje w domu przed kompem.

Kaktus:
Gram w Homm od pierwszej czesci.Pamietam czasy gdy z kumplami zawalalismy kilka nocek pod rzad laczac sie kompami i wymiatajac w heroesa III .Ale to bylo kiedys.
Teraz jest cos lepszego-Heroes V..Moim zdaniem najlepsza odslona tej serii.Mysle ze niedlugo zaczna pojawiac sie nowe mapki i bedzie suuper.
pozdrawiam.

jareQ:
Cytuj>>>>Mysle ze niedlugo zaczna pojawiac sie nowe mapki i bedzie suuper.<<<<heh nowe mapki już by były zapewne o ile był by dostępny edytor, na który przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać  :]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona