Heroes V > Problemy Techniczne

Heroes V i problemy z Windows Vista

(1/24) > >>

Jaca:
mam problem z odpaleniem heroesa 5 na vista pomocy

Martin:
To duzo nie pomożemy. Może napisz na czym ten problem polega. Nie uruchamia sie wogole, nie wczytuje sie cos, jaka wersja gra itd.

Z tego co wiem to na  Viste potrzeba RAM 512 MB co jest absolutnym minimum. Jesli masz mniej niz 1Gb to mozesz wogole gry nie uruchomic. Podobno gra robi problemy także ze sterownikami do myszy klawiatury(szcególnie Logitech) i  wyswietlaniem intra.

Chociaz najwiekszy problem, jest w tym, iż Vista chodzi na  direct X 10 a gra obsluguje 9.0 Dlatego nowa wersja jest niewykrywalna i gra nie startuje.
Polecam  zainstalowanie d9.0 ale na włąsne ryzyko bo nie wiem czy sie nie pogryzie z ta nowsza wersja. http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_25

Tyle moge powiedzieć bo nie znam problemu.

Kwapiszon of Might and Magic:
Chodzi o to, że Vista tylko EMULUJE DX9.Dlatedo większośc gier działa 15%-20% gorzej, a niektóre nawet się nie uruchamiają.

Przykro mi, ale naprawdę Vista zabiera 1GB dla siebie do tego karta graficzna 256mb więc zostaje bardzo mało na same gry.Na razie Vista jest wybitnie niegrowa i chyba nie da się z tym nic teraz zrobic.Poczytaj artykuł w CDA o tym.

Cepek:
Ja miałem Viste zainstalowaną i w heroesa grałem ale działało mi gorzej.Nie koniecznie Vista ssie wszystkie ramy bo gdy uruchamiasz jakąś aplikacje to przekazuje jej większość a na system pozostawia minimum.
Ja mam Celerona 2800 i 512 ram.Odpaliłem ale działało o wiele gorzej.

Tobiasz:
Nie rozumiem was, dlaczego kupujecie ten chłam (viste)? Przecież można do XPeka doinstalować "gadżety" Visty (Vista Transformation Pack) i te jego rzeczy. Wystarczy poszperać na stronie Microsofta. XP jest i będzie w sprzedaży. Może kiedyś kupię upgrade visty home premium za 400 zł.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona