Turnieje > III Turniej [Zawieszony]

Pytania, problemy, sugestie...

(1/3) > >>

Zodiak180:
Jak w temacie. Zapraszam do komentarzy formy turnieju, oraz zgłaszania swoich pomysłów.

Travis:
A wybór miast/ras/frakcji.?
Dowolny.?

Zodiak180:
Cytat: Nagun w 24 Lutego 2012, 22:20:33>>>>A wybór miast/ras/frakcji.?
Dowolny.?
<<<<
Wiedziałem, że o czymś zapomniałem! Danke schon.

Gramy jedną frakcją cały turniej (proszę podać przy zapisach), bohaterowie dowolni.

Revold:
Witam  :)
No właśnie, co z frakcjami?
Co jeśli zostaną wybrane te same frakcje?
W momencie, gdy gracze nie dogadają się ze sobą gramy jednakowymi?
Poza tym obawiam się, że większość weźmie Nekro.
Wprowadzi to pewien schematyzm i monotonność pojedynków.
Moim zdaniem wybór miast powinien być losowy.
W dodatku, żeby wyeliminować element losowości i tworzenie ciężkich do ugrania par, należałoby grać oboma frakcjami podwójnie np. ja wylosowałem Nekro, a Nagun nagów (:-P). W pierwszej rundzie ja gram Nekro, a Nagun Sanctuary, a w drugiej odwrotnie. Będzie to sprawiedliwsze i umożliwi granie losowymi frakcjami. Jednak spowoduje to 2x większą liczbę spotkań, a nie wszyscy mają tyle czasu. Chociaż i to da się załatwić przedłużając czas na rozegranie obu walk.
Niektórzy również bd pewnie woleli granie swoimi ulubionymi frakcjami, ale to takie dobre nie jest :-)
W mojej opinii taka forma turnieju byłaby najodpowiedniejsza.
Ale decyzja należy do Serafinka i ludu ;-)

PS> Dodałbym również potwierdzenie wyniku gry przez obu graczy (przegrywający tylko potwierdza).

pzdr
Rev


EDIT: Ok, teraz wszystko jasne, wprowadza to pewien balans, jednak nie unikniemy grania tymi samymi frakcjami na przeciw sobie :-)
Nie wiem czy to decyzja ostateczna, ale jeśli nie, można by się jeszcze zastanowić :-)


kawiore:
losowanie miast uwazam za nieco dziwne, przyznam szczerze ze umiem grac tylko dwoma frakcjami. niewyobrazam sobie bym mial grac np. swiatynia (bo jeszcze nawet nie gralem)... Mysle tez, ze powinna byc mozliwosc wybrania sobie frakcji w zaleznosci od pojedynku ( to dla tych wszechstronnych graczy).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona