Turnieje > III Turniej [Zawieszony]

3 RUNDA

<< < (2/6) > >>

Grownock:
Z powodu niepoczytalnego organizatora turnieju - Zodiaka, który groził śmiercią mojej rodziny [!], jestem zmuszony zakończyć w nim udział. Życzę dobrej gry wszystkim normalnym graczom.

Zodiak180:
Cytat: Grownock w 30 Marca 2012, 19:38:38>>>> Zodiaka, który groził śmiercią mojej rodziny [!], jestem zmuszony zakończyć w nim udział.<<<<
Słucham!? Twoje bajki już jakiś czas temu przestały być zabawne, żegnam.

grzegorzperdek:
Pojedynek Bogdanowicz - Perdek85
Po bardzo długiej grze w miłej atmosferze z domieszką kurzu i błota oraz pokonaniu wszelakiego drobiu. Zwycięzcą został Perdek85.
Tak w skrócie graliśmy jakieś 5 godzin ( rozgrywka trwała tak długo ponieważ zaliczyliśmy klika zwiech gry , errorów i itp. ). Nasze pierwsze spotkanie z koszykami pod drzewem obfitości było bezcenne. Walka główna była troszkę jednostronna ale przeciwnik walczył dzielnie zaskoczyło mnie przywitanie jarmarkiem , piernikami i muchomorkami :)

Wszystkim Polecam grę z Bogdanowiczem jest naprawdę bardzo dobrym kompanem do rozgrywki :)

PS. Bogdanowiczu niech twój Bohater nie zazna już porażki w tym turnieju.   

lukad1:
W związku z rezygnacją Karule i wykluczeniem Serafinka zostałem bez pary w 3 rundzie więc proszę o przyznanie mi freewina bądź dobór przeciwnika i automatyczne przesuniecie terminu rozegrania pojedynku do środy z racji zaistniałej sytuacji i praktycznie braku możliwości na ustalenie i rozegranie pojedynku w dniu dzisiejszym.

Zodiak180:
lukad, 2 runda była przesunięta do dzisiaj, także 3 runda jest do końca przyszłego tygodnia (do 8.04), także nowego przeciwnika będziesz miał dopiero w 4 rundzie (od 9.04).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona