Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 19    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 106979 razy)
debek

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil WWW
« : 18 Czerwca 2006, 09:41:45 »
W piątej misji w kampanii przystani po pokonaniu najazdu na zamek nalezy odnalezc Łzę Ashy. No i własnie odkrywam wszystkie runy i na niebieskim tle wyswietla mi sie jakis zloty przedmiot..... który mowi mi tyle co nic i nie wskazuje miejsca połozenia tej łzy. A wiec moze ktos wie o co chodzi czy umnie jest jakis problem???


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2007, 14:19:02 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
kompacz

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 18 Czerwca 2006, 10:24:21 »
Cytuj
W piątej misji w kampanii przystani po pokonaniu najazdu na zamek nalezy odnalezc Łzę Ashy. No i własnie odkrywam wszystkie runy i na niebieskim tle wyswietla mi sie jakis zloty przedmiot..... który mowi mi tyle co nic i nie wskazuje miejsca połozenia tej łzy. A wiec moze ktos wie o co chodzi czy umnie jest jakis problem???
idż tam gdzie pokazuje ci się złoty przedmiot to jest łza ashy jak już tam dojedziesz to musisz kopać, kopanie jest funkcją z prawej strony ekranu tam gdzie opcje, ruszaj itp, możesz kopać jeżeli masz pełną rundę czyli zaraz następnego dnia, jak wykopiesz łzę to zasówaj do zamku i tam komputer spyta czy chcesz ją zainstalować ty mówisz że tak i gitara.

pozdro


IP: Zapisane
debek

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 18 Czerwca 2006, 10:29:49 »
ale jak wskazuj jak na mini mapie nic nie jest pokazane zadnego znaku...... a jak wlanczam mape z runów to jest niebieskie tlo i ten przedmiot i nic..........


IP: Zapisane
michalczaj

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 18 Czerwca 2006, 10:56:36 »
ZOrientuj się gdzie są powiedzmy takie góry lub rośliny jak na tej malej mapce. A pozatym jak bedziesz stal w miejscu łez ashy to bedzie ci się wyswietlał na niebieskiej mapce podświetlenie bohatera.


IP: Zapisane
Lisu

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 47

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 23 Czerwca 2006, 19:02:41 »
O ile masz oryginalną wersje gry to w poradniku masz napisane dwie prawdopodobne pozycje. Choć w moim przypadku żadna z nich się nie spełniła, więc nie jest to pewne. Pamiętaj też że widok na runach jest pokazany z góry, i musisz mieć kamere ustawioną tak by północ była na górze.


IP: Zapisane
<!--aimg--><!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->
gegi24

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 05 Listopada 2006, 10:25:38 »
piszą mi cos  o armi alarona że mam sie z nim spotkać.  połączyc siły. tylko gdzie on jest. biegam po całej planszy i nic.


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2007, 14:16:19 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Domelo77

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 08 Listopada 2006, 13:11:11 »
Mam nastepujący problem, jestem w I kampanii misja pułapka i nie mogę dostać się do krypty, gdy chcę do niej wejść pojawia się przez chwilkę ikonka myślenia (klepsydra) po czym nic się nie dzieje. Dodam że na pojedyńczycgh mapach nie mam problemu z wejściem do krypty. No i tak zawisłem na tej misji :(((


IP: Zapisane
Kamil077

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 34


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 08 Listopada 2006, 13:42:07 »
Masz pirata? Jak nie to odinstaluj i zainstaluj ponownie gre.


IP: Zapisane
Domelo77

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 09 Listopada 2006, 14:18:47 »
zacząłem grę od początku i teraz już nie było problemu przy krypcie, myślę że mogło to być spowodowane instalacją patcha gdy już byłem w trakcie kampanii


IP: Zapisane
simon

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 14 Listopada 2006, 13:57:35 »
Cytuj
zacząłem grę od początku i teraz już nie było problemu przy krypcie, myślę że mogło to być spowodowane instalacją patcha gdy już byłem w trakcie kampanii
święta prawda...polecam patcha 1.3 w którym mamy przyjemność pławić sie w trybie b. łatwym i pobawić się tworzeniem map.
simon


IP: Zapisane
pepus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 28 Listopada 2006, 20:20:01 »
Cytuj
piszą mi cos  o armi alarona że mam sie z nim spotkać.  połączyc siły. tylko gdzie on jest. biegam po całej planszy i nic.
[snapback]1498[/snapback]
Witam
No to masz podobnie do mnie,  aż mi już się grać nie chce. Może ktoś pomoże nam z takim problemem.

pozdrawiam
PePe


IP: Zapisane
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 28 Listopada 2006, 20:27:26 »
Myślałem, że problem nieaktualny, bo to było już dwano napisane, ale skoro jest user z tym problemem to:

Po tym, gdy odeprzesz wszystkie ataki pojawi się filmik i Izabela wysyła Godryka po Alarona. Na dole mapy pojawi ci się odkryta część mapy (tereny Demonów ; chyba prawy dolny róg) i to tam musisz wysłać Godryka. Możesz wziąść nawet całą armię, ponieważ będzie to ostatni wątek misji, a na twój zamek już nikt nie będzie najeżdżać. Potem, to już będą filmiki i następna kampania. Powodzenia...


« Ostatnia zmiana: 28 Listopada 2006, 20:28:20 wysłane przez mejdej » IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
kenzozo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 05 Grudnia 2006, 01:36:29 »
heh a ja mam tak banalny problem albo inie.... ze nie moge tej krypty w ogole znalesc przeleciałem całą mape i podziemia i nie wiem jak byscie mogli podpowiedziec chociaz mniej wiecej gdzie sie znajduje to bymbyl bardzo wdzieczny z gory dzieki pozdrawiam  :)


eh znalazlem:)


« Ostatnia zmiana: 05 Grudnia 2006, 14:30:56 wysłane przez kenzozo » IP: Zapisane
misiek1741

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 06 Grudnia 2006, 08:52:23 »
mam problemik  :( . wysylam Godryka do Alarona ale po drodze jest garnizon. przeciez armia w tym garnizonie jest nie do pokonania. i wlasnie zawisnalem w tym miejscu. nie mam w ogole pomyslu na jej pokonanie


IP: Zapisane
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 06 Grudnia 2006, 14:41:35 »
Chyba wiem, gdzie tkwi Twój problem...
Cytuj
przeciez armia w tym garnizonie jest nie do pokonania
Na terenie demonów są chyba trzy bramy. Dwie posiadają bardzo mocny garnizon. Tych dwóch nie musisz przekraczać. Trzecia brama jest dosłownie w rogu mapy, i do niego musisz się udać. Tam armia nie jest zbyt duża...


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
Strony: [1] 2 3 4 ... 19    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry