Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja V (Czytany 44978 razy)
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 29 Listopada 2009, 11:55:12 »
A może zdobyłeś miasto demonów? Bo można je zdobyć nie zdobywając tego potężnego garnizonu. Można obejść na około jak by ktoś nie wiedział i jak zdobędzie się te miasto to misja nie idzie dalej.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
raelag320
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 20 Grudnia 2009, 19:26:08 »
ni ma przejścia na OKOŁO JEST TYLKO ZA ZAMEK I MAŁE PYTANKO W TEJ KOMPANI MOŻNA ZDOBYĆ CZAR TELEPORTACJ????????? :D ;D ;D

Jeżeli nadal będziesz pisał posty tego typu, to będę zmuszony sięgnąć po bardziej drastyczne formy przekazu. Do tego ortografia...  TELEPORTACJI nie teleportacj. /smith



« Ostatnia zmiana: 21 Grudnia 2009, 08:23:04 wysłane przez smith » IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 07 Stycznia 2010, 13:56:00 »
...
Jest town portal i natychmiastowa teleportacja... town portal bez problemu można zdobyć ten drugi NIE... choć w wersji 1.0 chyba można było :PP


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 07 Stycznia 2010, 14:30:10 »
 Ta kampania z pozoru jest trudna. Wystarczy by bohaterowie mieli odpowiednie umiejetności i miec sprawdzona własna taktyke i cheja ;D Wszystko jest dziecinnie proste, jeden bohater w zamku drugi penetruje mapę ;D
Kiedys grałem na trudnym poziomie i wprawdzie garnizonu nie pokonałem by zdobyc zamek inferno (tak dla jaj) ale wyszedłem Izabelą na przeciw Agraelowi (chwała chłopom zrobionych na kuszników) i......i wygrałem. Agrael poszedł w las, ale po nacisnieciu konca tury i tak pojawił sie filmik gdzie Nicolai ginie. Hehehehe ;D


IP: Zapisane

Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 07 Stycznia 2010, 14:51:33 »
LOL... a to chyba miałeś spathowaną grę bo w 1.0 byłoby NIC xD bug i tyle był by a ja zamek zdobyłem i nie trzeba zdobywać garnizonu mażna na około przejąć tylko trzeba wiedzieć gdzie :D


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
KamcioKowal

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 102


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 07 Stycznia 2010, 19:04:23 »
LOL... a to chyba miałeś spathowaną grę bo w 1.0 byłoby NIC xD bug i tyle był by a ja zamek zdobyłem i nie trzeba zdobywać garnizonu mażna na około przejąć tylko trzeba wiedzieć gdzie :D

Wytłumaczcie mi tylko, po cholerę zajmować zamek Inferno?  :D
Chyba tylko dla zabawy bo nie jest konieczne do zrobienia misji.  :P

A misję 5 lubię. Ciekawa, trochę się trzeba wysilić i fajny filmik końcowy. :) (ten dramatyzm  ;)Twoje światło! Twój Elrath! gdzie był kiedy umierał Nikolai, gdzie był dy mordowano Beatrice!)


IP: Zapisane
Wszyscy patrioci mówią o umieraniu za ojczyznę, ale nikt nie mówi o zabijaniu dla ojczyzny.
Pryxfus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 01 Maja 2010, 09:43:52 »
A ja nie umiem znaleźć obelisków :-\. Znaczy znalazłem jeden dostałem mapę. No i co dalej skoro nie znalazłem pozostałych dwóch?


IP: Zapisane
Ashia
Aenigma

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 372


"sztuko z fantazji i kamienia..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 01 Maja 2010, 12:08:05 »
Musisz je wszystkie znaleźć, bo dopiero wtedy pokaże się cała mapa. Jeden jest  na południowym zachodzie (lewy dolny róg) niedaleko od wejścia do podziemi. Drugi,  na północnym wschodzie (prawy górny róg) też gdzieś koło wejścia do podziemia. Trzeci, jest prawie na środku mapy.


IP: Zapisane


„I gdzie ty widzieć będziesz,
gdy zamieszkamy w powidoku słońca
malowanym na powietrzu jak na szkle nieważkim,
jak nasze oczy przepełnione blaskiem
nieśmiertelnieją w pędzie
wzwyż, w ponad –

Tworząca,
Koniecznie wolna,
patrz! Dożyj siebie ze światła!”
Viper345

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 23 Maja 2010, 21:10:53 »
Mam problem z lza ashy w HoMM V. Mam odkryte wszystki obelski a jak klikam na mape to jest cala niebieska a po srodku jakis zloty znaczek. Czy to jest ta mapa??


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 23 Maja 2010, 22:05:17 »
Ech... W celach misji (lupa przy pergaminie obok klepsydry) w lewym dolnym rogu pisze ci ,,Mapa". :P Jak w to klikniesz, to albo pojawi ci się witraż przedstawiający przystań (w wypadku nieodkrycia obelisków) albo szara mapka terenu z zaznaczonym złotym iks... złotym obrazeczkiem grala (jeśli wszystkie obeliski odkryte). ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
saito
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 10 Czerwca 2010, 12:15:24 »
Ja też miałem spore problemy zawsze z tą kampanią, i szczerze to dalej mam... Nigdy nie przeszedłem jej do całości, i co za tym idzie to nigdy nie odblokowałem następnej kampanii inferno. Trochę żal, ale jak ktoś wcześniej powiedział : jak przejmuję Dunmor to atakuje mnie jeden gracz. Ma nieulepszone jednostki aż do diabła. I najlepsze jest to że po 1.5 tygodniu przychodzi następny już z ulepszeniami i zawsze mnie rozwala.. Więc nie wiem jak ją przejść :(


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 10 Czerwca 2010, 13:42:52 »
Eh... pierwsza kampania jest najłatwiejsza ze wszystkich:
Po pierwsze: jak najszybciej zajmujesz Dunmoor/uwalniasz Izabelę, kasy nie wydajesz na duperele...
Po drugie: Jakąś tam armią przejmujesz pobliskie kopalnie (ruda, drewno, i (najważniejsze) złoto.  ^_^
Po trzecie: Izabelę (nie Godryka, ponieważ ma mniejszy lvl.) zostawiasz w zamku i próbujesz jak najszybciej dobrnąć do kapitolu, po drodze kupując... przynajmniej 4 poziom rekrutacyjny i jakieś mało kosztowne budynki, a Godryk niech siedzi przy kopalni złota...  :P

Dalej pójdzie jak z płatka, wystarczy dednąć tego pierwszego bohatera bez dużych strat, podbić kopalnie (w wypadku braku surowców) i osiągnąć... 6 poziom rekrutacyjny. 2 bohater, i możemy zacząć podbijać wszystko...  ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
pan i władca

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 22 Lipca 2010, 13:59:45 »
ludzie!!! udało mi sie podbić ten potężny garnizon(na normalnym)!!!
najpierw podbiłem miasto demonów i co jakiś czas ich atakowałem kupionymi bohaterami z jednostkami inferno tworząc w tym czasie wielką armię przystani w dunmoor. potem zacząłem przeszkalać szeregowych na strzelców wyborowych a krzyżowców na inkwizytorów. co jakiś czas wychodziłem z miasta i atakowałem co popadnie. zawsze wszyscy uciekali albo przyłączali się do mnie. w ten sposób uzyskałem jeszcze 4000 gryfów i 8000 chłopów(maksymalna liczba odziału neutralnego to 4000) których przeszkoliłem na strzelców. miałem w ten sposób taką armię: 72028 strzelców, 17757 gryfów królewskich, 22374 inkwizytorów, 3464 paladynów i 1559 archaniołów. przed nimi uciekało np 4000 diabłów (ogólnie cały teren mapy był obsiany oddziałami wrogów, po 4000 w każdym)!!! po 149 miesiącach idąc pod garnizon przyłączyłem do armii jeszcze 4000 hydr i 4000 łuczników. 1 dnia 3 tygodnia 149 miesiąca zaatakowałem 82827 w. sukkubusów, 61106 zmór, 41390 czarcich lordów, 20833 arcydiabłów i 8 sukkubusów:). użyłem bitewnego pikowania na sukkubusach i zabiłem 70k. potem cały czas rzucałem godrykiem szał i hipnozę aby sami się trochę pozabijali. gdy został mi tylko 20k czarcich lordów rzuciłem na nich dezorientację i wzmacniałem własne odziały magią światła. po bitwie zostali mi wszyscy strzelcy 3539 łuczników i 5227 inkwizytorów. zyskałem 23271813 doświadczenia.

Wiadomość doklejona: 22 Lipca 2010, 14:09:04
mam wersję 1.0 i się da zdobyć natychmiastową podróż a co za tym idzie zamek demonów


« Ostatnia zmiana: 22 Lipca 2010, 14:09:04 wysłane przez pan i władca » IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 24 Lipca 2010, 18:37:11 »
<...lecz tak! udało mi się! Co z tego, iż: dziewczyna mnie rzuciła, sam się zagłodziłem, moja wada wzroku powiększyła się o 3 stopnie, nabawiłem się bezsenności i straciłem wszystkich przyjaciół - dla tej jednej misji, w której Godryk mógł awansować max. na 20 lvl warto było...>

... gratuluję kolego... - _-

Chwila... a co z Agraelem? :) Czy on przypadkiem chodził sobie cały czas po mapie przez te... 12 lat? :P

Cytuj
Regeth | Pablo spójrz na siebie ; P

Hmm...? :huh: Co? Mam coś nie tak z włosami? :P Czy może... Aaaa... No tak, pierwszy raz od 50 postów zamiast mrugnąć uśmiałem się... ^_^

Cytuj
Bandaro | Agrael poszedł na zasłużony urlop.
Prawdopodobnie zażywał kąpieli magmowych, robił 'różne rzeczy' z Biarą... etc.

W końcu Kha-Beleth poczekał aż dorośnie Izabela, to jeszcze sobie poczeka ;D bez różnicy ;D

Tia...  ^_^


« Ostatnia zmiana: 24 Lipca 2010, 19:28:57 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 24 Lipca 2010, 18:42:36 »
Również gratuluje :)





Pablo spójrz na siebie ; P


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry