Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja V (Czytany 44983 razy)
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 24 Lipca 2010, 19:22:04 »
<...lecz tak! udało mi się! Co z tego, iż: dziewczyna mnie rzuciła, sam się zagłodziłem, moja wada wzroku powiększyła się o 3 stopnie, nabawiłem się bezsenności i straciłem wszystkich przyjaciół - dla tej jednej misji, w której Godryk mógł awansować max. na 20 lvl warto było...>

... gratuluję kolego... - _-


hahah to mnie rozwaliło, brawo Pablo ;)




Chwila... a co z Agraelem? :) Czy on przypadkiem chodził sobie cały czas po mapie przez te... 12 lat? :P


Agrael poszedł na zasłużony urlop.
Prawdopodobnie zażywał kąpieli magmowych, robił 'różne rzeczy' z Biarą... etc.

W końcu Kha-Beleth poczekał aż dorośnie Izabela, to jeszcze sobie poczeka  ;D bez różnicy ;D


IP: Zapisane
pan i władca

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 24 Lipca 2010, 19:28:22 »
no nie przesadzajmy ;) zajęło mi to około 12h, w tym pewnie około 10 straciłem na naciskanie entera ;). a agrael nie zdążył wyjść z miasta bo podbiłem je wcześniej. godryk i izabela są wiecznie młodzi, po tych 12 latach wogóle się nie zmienili. a tak poza tym to jeżeli wytrenowałoby się dwie olbrzymie armie dla Godryka i Izabeli możnaby zastawić drogę agraelowi...jego armia nie wyglądała na wielką w stosunku do mojej po 49 miesiącach


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 24 Lipca 2010, 19:57:41 »
Idź na pole, mózg sobie przewietrzysz.


IP: Zapisane
kubek220

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 06 Września 2010, 23:36:39 »
Jaka jest różnica miedzy poziomami łatwym, normalnym a trudnym w piątej misji? Częstotliwość nachodzenia przez demony? Wielkość ich armii?


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 07 Września 2010, 00:04:32 »
Po 1 masz mniej surowców

Po 2 komputer od trudnego gra oraz walczy lepiej, ponieważ jak pamiętam gdzie było że:

łatwym/normalnym komputer atakuje najpierw lądowe, później latające, na końcu strzelające

trudny/heroiczny komputer atakuje najpierw strzelców, latające i lądowe, czyli prawidłowo.

Po 3: Zgaduję że może mieć większą armię/lvl, ale to tylko moje przypuszczenia.

Po 4: Częstotliwość nachodzenia jest taka sama, nie powinni przychodzić częściej, przynajmniej tak mi się wydaje.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 07 Września 2010, 08:44:54 »
Te zaznaczone w kampanii są te same, ale inne inwazje demonów mogą się zdarzyć częściej.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 07 Września 2010, 11:56:35 »

Po 3: Zgaduję że może mieć większą armię/lvl, ale to tylko moje przypuszczenia.

Po 4: Częstotliwość nachodzenia jest taka sama, nie powinni przychodzić częściej, przynajmniej tak mi się wydaje.

Ani większej armii , ani większego lvla nie mają przynajmniej w tej misji, co to ataków nie ulegają zmianie , komputer nawet czasem się gubi na heroicznym po prostu ucieka z bitwy i nie robi ci strat co czyni go łatwiejszym od tego z poziomu łatwego/normalnego, gdzie komputer lami ale walczy do końca/


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #37 : 14 Września 2010, 11:21:12 »
Dobrze mówisz... ja czasami grając kampanię mam tak, że jak przeciwnik ma dużą armie i ja także to on ucieka i traci bardzo dużo woja na początku bitwy. W misji w której trzeba pokonać Laszlo miałem tak, że prawie rozwaliłem mu wojo a on ucieka ale i tak pojawia się film zwycięstwa. <3

Po prostu zapewne przestraszył się gniewu Wulfstana.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 03 Stycznia 2011, 17:11:22 »
Od czasu przejścia na wersję 1.6 w misji Upadek Króla pojawia mi się ciągle ten sam błąd: Agrael mnie nie atakuje. Mogę grać mapę tygodniami, a Agrael i tak będzie stał sobie w rogu mapy. Dopiero gdy sam go zaatakuję, misja zaczyna przebiegać prawidłowo. W wersji 1.0 nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło. Jakieś rady?

P.S. W wersji 1.0 misja na Heroicznym jest trudniejsza, bohaterowie Inferno przychodzą często i mają niezłe armie.
P.S. 2 W wersji 1.6 jest tylko jeden Posterunek Wojskowy Przystani, w przeciwieństwie do niespatchowanej wersji.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 03 Stycznia 2011, 17:37:33 »
To się ciesz... zdążysz się uzbroić i rozwinąc miasto. Wtedy rusz Godrykiem, bowiem wtedy więcej na nim wyexpisz, a w tej  misji lepiej całośc zadan przerzucić na Godryka- do chwili,w której musi odejść.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 03 Stycznia 2011, 17:49:06 »
Neader miałem ten sam błąd z tego co pamiętam uzbierałem mnóstwo wojska rozpykałem Demonów zszedłem do podziemia zabiłem Agraela była scenka jak zabija Nikolaja i wygrałem . Ogólnie wersja 1.6 jest pełna błędów a to że Agrael nie przychodzi to błąd skryptu który wywołuje jego przyjście , więc zrób tak jak ci mowiłem a na pewno się uda . :)


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 03 Stycznia 2011, 20:27:05 »
@Belegor Ale to właśnie za duże ułatwienie i mam poczucie, że wykorzystuję błędy gry  :P


IP: Zapisane
Brovan

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 20 Lutego 2011, 22:49:38 »
Od czasu przejścia na wersję 1.6 w misji Upadek Króla pojawia mi się ciągle ten sam błąd: Agrael mnie nie atakuje. Mogę grać mapę tygodniami, a Agrael i tak będzie stał sobie w rogu mapy. Dopiero gdy sam go zaatakuję, misja zaczyna przebiegać prawidłowo. W wersji 1.0 nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło. Jakieś rady?

P.S. W wersji 1.0 misja na Heroicznym jest trudniejsza, bohaterowie Inferno przychodzą często i mają niezłe armie.
P.S. 2 W wersji 1.6 jest tylko jeden Posterunek Wojskowy Przystani, w przeciwieństwie do niespatchowanej wersji.

Też mi się tak stało, specjalnie z tego powodu tu konto założyłem, wcześniej gdy grałem na 1.6 błąd się nie pojawiał, mimo tego, że wtedy też ten patch ściągałem z tawerny. Nie tylko Agrael nie atakuje, ale w ogóle bohaterowie inferno nie przychodzą z portali.
Ktoś wie jak naprawić ten problem?


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 21 Lutego 2011, 08:51:25 »
Oczyście im drogę. Na poziomie łatwym szybko atakują, bo wrogie im demony (tak, dziwnie to brzmi) są mało liczne, ale na trudniejszych... nie chcą się ruszyć tyłkiem by nie stracic choć chowańca w walce z nimi. Jak tylko oczyścicie im drogę i odejdziecie od miasta tak na dwa dni drogi to ruszą, a jak nie to oznacza, że mają słabszą armię i rusz na Agraela. Potem mogą się tłoczyć pary demonów przy portalu, wystarczy że ich zaatakujesz, a ni przed pierwszym twym atakiem uciekną.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Aniolzla777

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 13 Kwietnia 2011, 16:15:17 »
jezu ten garnizon... myslalem ze to ten co go odslaniaja ten malutki z 36 sukkubsami a tu bum cos kolo 30k sukkubsów legion chochwanców xD jeszcze tego nie przeszlem ale mam plan
zdobadz 4000 Arch... i wygraj :P


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry