Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zupełnie nowe miasto - Projekt Modern Forge [DO POBRANIA, DO ZAGRANIA] (Czytany 29048 razy)
Bistro^^

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 06 Lipca 2012, 20:55:53 »
Witchking hm co do 6. platforma włóczników może lepiej nazwać to Wieżą Ofensywną a drugą odmianę jej Wieżą Oblężniczą ale to tylko sugestia . Byłem dzisiaj na Kwasowej Grocie i co do tego co pisał Acid Dragon wiesz on ma rację chociaż niechętnie to przyznaję jako Gracz ;/ Ale gdy by dało radę poprawić co nieco to te miasto miało by sens istnienia w świecie M&M i było by z pewnością dość często grywalne przez graczy . Hm co do Lamaasu hm to nie najgorszy pomysł na istotę 7 poziomu jeśli uda się wam zrobić ją dość ciekawą jak np. jest w Homm VI oczywiście bez przesady to mogła by być dobrą i przydatną istotą i od was zależy czy będzie ona latać jak Chimery czy będzie taka jak np. Sfinks tylko z innymi cechami i własną urodą graficzną ;p nie no żart miło będzie niedługo przetestować to miasto  ;>


IP: Zapisane
Witchking

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 07 Września 2012, 12:06:56 »
NA stronie projektu pojawiła się nowa aktualizacja http://www.bb-lair.yoyo.pl/ .

Pojawiają się tam między innymi animacje części jednostek



IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 07 Września 2012, 15:29:04 »
Te pająki - roboty są po prostu zajebiste, że się tak wyrażę. Nie wiem, jak wy to zrobiliście, ale uznania się należą. Proponuję dla nich ciekawą nazwę: Spiborgi - podstawowa jednostka, Morfeusz - ulepszenie. Ale jak chcesz, to sam zadecyduj ;).



IP: Zapisane
Witchking

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 07 Września 2012, 15:50:40 »
A jak podoba się azer bo z niego jestem najbardziej dumny. Niestety jeszcze nie ma animacji.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 07 Września 2012, 15:56:28 »
Azer? Tak, wygląda wyśmienicie ;D. Robiłeś to pewnie na modelu krasnoluda, tak? A animację to możesz przecież dać zwykłego krasnala, bo będzie chyba najlepiej ;).

PS. A podobają się chociaż moje nazwy dla tych pająków? ;)


IP: Zapisane
Witchking

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 07 Września 2012, 16:15:25 »
Spiborgi brzmią nieźle, Morfeusz do mnie nie trafia. Czy te nazwy przejdą to nie wiem mogę je zaproponować reszcie teamu.

Azer był robiony od podstaw w 3d(z homm 3 nie da się wyciągnąć modeli 3d) więc niestety nie mogę przenieść animacji z krasnala. Oczywiście planuje na niej się wzorować.


IP: Zapisane
Witchking

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 03 Listopada 2012, 23:11:01 »
Uruchamiamy forum projektu. Poniżej link:
http://www.kuznia.pun.pl/forums.php


IP: Zapisane
GGnat

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 04 Listopada 2012, 11:12:18 »
Witam  jak tam sprawa bohaterów z Zigguratu ? Jednostki są fajne i mi się podobają ale jak z kwestią bohaterów do miasta ? Na czym będą wzorowani ? Jacy będą ? Po prostu jestem zaciekawiony i dlatego pytam
(ale jeśli nie możecie ujawnić to trochę poczekam)  ;)
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Witchking

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 21 Lutego 2013, 00:41:50 »
Bohaterami mają być kaci i apostołowie. Większość z nich będzie krasnoludami. Po więcej informacji proponuje zajrzeć tu www.kuznia.pun.pl

A  newsów:





IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry