Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ostatnia misja - Misja Krwi lub Łez (Czytany 22068 razy)
Nikolaj997

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 03 Lutego 2012, 22:31:43 »
Ja przeszedłem epilog Antonem palatynem i szczeże mówiąc na początku było trochę problemów ( raz musiałem restartować misję ) ale potem  to bardzo łatwo poszło ale w każdym razie paru rzeczy nie rozumiem czy Raelag to ten sam co w kampani lochem w V czy to inny bohater ???



IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 03 Lutego 2012, 23:14:30 »
W epilgu jest ten sam Raelag, co w piątce. Mam nadzieję, że będzie jednym z głównych bohaterów kampanii w dodatku jako Agrael.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Szocik

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 24 Sierpnia 2013, 21:25:21 »
Mam takie pytanie przeszedłem wszystkie kampanie z podstawki mam bohaterów w drodze łez i jednego w krwi a mogłem zrobić tylko epilog z Archaniołem Michałem którego zabiłem czy to wina, że stworzyłem własnego bohatera? czy muszę rozpocząć kampanie od nowa tym samym bohaterem co załatwiłem Archanioła Michała z tym, że w drodze krwi?

z góry dzięki  :D.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry