Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jaki jest twój ulubiony bohater?
Irina - 9 (33.3%)
Sandor - 2 (7.4%)
Kirył - 7 (25.9%)
Anastazja - 7 (25.9%)
Anton - 2 (7.4%)
Głosów w sumie: 27

Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ulubiony bohater (Czytany 5157 razy)
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« : 10 Listopada 2011, 19:23:20 »
Dziwię się, czemu jescze nikt nie zaczał tego wątku. Mimo, że jak na razie przeszedłem tylko kampanię Świątynii i jestem w połowie Przystani to mimo to, Irina zawsze będzie moją faworytą.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12 Listopada 2011, 12:27:48 »
Ja go kiedyś założyłem, ale za wcześnie :P

Moim ulubionym bohaterem jest też Irina. Jest bardzo ciekawa i interesująca.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 12 Listopada 2011, 13:06:24 »
Mi najbardziej podobają się Kirył i Anastazja ze względu na ciekawe scenariusze w kampaniach i ich historie a także ciekawszych niż w innych kampaniach bossów.



IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 12 Listopada 2011, 13:12:01 »
Najprzyjemniejszą niespodzianką był dla mnie pojawiający się w drugiej misji kampanii Przystani Lord Kilburn , tego bohatera bardzo dobrze pamiętam z H2:


Za to z głównych bohaterów najbardziej podoba mi się Anastazja, jest bardzo ciekawą postacią, co w kiczowatej (co nie znaczy, że złej) fabule H6 jest rzadkością. Najmniej podoba mi się Anton, jest odpychający.


IP: Zapisane
Idarion

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 126


Amicus stultorum similis efficietur

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 15 Listopada 2011, 18:31:21 »
Hm, nie grałem jeszcze Kiryłem (a pozostałe kampanie ledwie zacząłem; kolejność chronologiczna), ale najbardziej podoba mi się Irina. Nie wiem czemu. Ale lubię nią grać. Na drugim miejscu u mnie jest ex equo Sandor z Anastazją.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 25 Grudnia 2011, 21:09:28 »
Temat sprzed ponad miesiąca, ale niedawno sam wpadłem na pomysł by założyć podobny więc postanowiłem napisać w tym niż zaczynać nowy.

Moją ulubioną bohaterką jest Ludmiła. Bardzo spodobała mi się ta postać - aż szkoda że zginęła w Clash of Heroes i miałem wielką nadzieję, że pojawi się w H6 (bardzo w to powątpiewałem, jednak na szczęście moje przypuszczenia się nie sprawdziły). W każdym razie; to postać, która najbardziej mi się podoba. Bardzo bym chciał, aby można było ją dołączyć do rodu (jak Veyera) i aby miała własny unikalny wygląd. Ale cóż... wątpię aby i to się sprawdziło. Ew. jest szansa, aby Ludmiła stała się bohaterką rodową.

Z tych głównych bohaterów najbardziej polubiłem Kiryła. Lubię jego czarny humor, wygląd i w sumie głos też można polubić. Nie lubię jednak jego wyglądu jako bohatera mocy - jak już pełna zbroja to wolę gdy jeszcze jest hełm. A Kirył w stroju czarownika z tymi wszystkimi symbolami wygląda jak prawdziwy okultysta.

Z pozostałej czwórki najmniej lubię Sandora. Ma okropny portret, ogólny wygląd (czy tylko mi się wydaje, że głowa ma nieco inny kolor skóry niż reszta ciała). Nie spodobała mi się też gra nim w czasie kampanii, a i towarzyszy ma kiepskich - Acamas zdecydowanie zbyt powolny. A Airini ma chyba najbrzydszy portret w całej grze. Nigdy jej nie lubiłem.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Biara.

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 07 Października 2012, 18:43:26 »
Ja najbardziej lubię Anastazje i Irine. Mają bardzo ciekawe historie. Chociaż na początku, głos Anastazji strasznie mnie drażnił. Później się przyzwyczaiłam.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 07 Października 2012, 19:01:22 »
Najbardziej lubię Irinę (podobieństwo charakteru ;D) oraz Kiryła, bo jest zabawny w takim wydaniu jakie lubię.
Nie nawidzę za to Antona i Anastazji. Pierwszego Gryfa, ponieważ jest fanatykiem religijnym, a zombie girl dlatego, że jest typowym przykładem zakochanej nastolatki


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry