Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jaka kampania podbała ci się najbardziej?
Świątynia
Przystań
Inferno
Twierdza
Nekropolia

Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ulubiona kampania (Czytany 4126 razy)
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« : 26 Stycznia 2012, 22:04:21 »
Sądzę, że sporo osób przeszło już kampanię i dlatego zadaję te pytanie. Mi najbardziej podobała się Świątynii ze względu na: Irinę, ciekawą fabułę, frakcję i Tsunami ;>.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
staryteresy1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 19

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 27 Stycznia 2012, 01:12:01 »
Proponuję dodać 6 opcję:

ŻADNA

Żadna z 5 kampanii nie urzekła mnie specjalnie. W poprzednich częściach twórcy jakoś bardziej się wysilili podczas ich tworzenia. Poza tym 4 misje na kampanie to zdecydowanie za mało. Ponadto grając na dołączonych do gry mapach miałem dziwne wrażenie, jakbym miał z niektórymi styczność podczas kampanii, zostały tylko trochę zmodyfikowane.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 03 Kwietnia 2012, 16:23:02 »
Moim faworytem jest kampania Inferno. Kocham teksty Kiryła i fabułę  ;D Z drugiej stony moją ulubioną bohaterką jest Irina, tylko w jej kampanii było tak jakby za mało filmików i akcji. Kampania Twierdzy średnio, nie była zła. Przystań- bardzo łatwa i przyjemna, ale sorry Anton nie lubię cię. Na koniec Nekropolis- rasą grało się bardzo fajnie, lecz za wyjątkiem misji nr2 to było banalne + moja nienawiść do dziewczyn zakochanych jak nasza droga Anastazja  ^_^ . Podoba mi się fabuła wszystkich kampanii, bo były naprawdę świetne z jednym "ale". Mianowicie gdzie są filmki- okienka dialogowe ich nie zastąpią.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 03 Kwietnia 2012, 20:40:57 »
Mi najbardziej podobała się kampania Sanktuarium.
Przypadły mi do gustu mapy oraz muzyka.
Ostania misja i mapa,cóż już nie tak bardzo przypadły mi do gustu ,ale reszta już była ok,zwłaszcza ta kolorystyka w misji 1 i 2.
Chodź tą rasą nie gra mi się najlepiej to jednak ich kampania podobała mi się najbardziej.


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Smaczna Kromka 121
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 14 Listopada 2012, 17:47:50 »
Ja z kolei proponuje dodać opcje WSZYSTKIE.Wszystkie kampanie mi sie podobały, może  troche bardziej kampania nekropolii(ach ta druga misja brak zamku praktycznie brak ruchomych przeciwników) ;D


IP: Zapisane
Forum internetowe powinno łączyć,nie dzielić
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry