Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Danse Macabre (Czytany 11384 razy)
Jarek138

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« : 12 Października 2012, 12:09:15 »
Witam wszystkich forumowiczów.
Nie znalazłem nigdzie spostrzeżeń na temat tytułowego dodatku a mam z nim mały problem. Po przejściu bez najmniejszych problemów wszystkich kampanii i pirackiego dodatku,swobodnie ruszyłem z Sandrem na podbój świata. Poległem. Zacząłem drugi raz bardziej spięty. Poległem. Trzeci raz poszedłem jak burza i trzeciego wypadu wroga też nie wytrzymałem. O co kaman ? jakiś myk, ucho igielne ?. Proszę o poradę i z góry dziękuję za brak sarkastycznych podsumowań.


« Ostatnia zmiana: 16 Września 2019, 15:38:33 wysłane przez Jarek138 » IP: Zapisane
Darkarchangel27

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12 Października 2012, 14:39:14 »
Rozumiem że masz na myśli walkę ze Smoczkiem? Jeśli tak to się nie martw na razie mi też się nie udało go zlać. Gram na poziomie normalny z Sandrem jako rycerzem. Udaje mi się zredukować go do 16000 punktów życia i to by było na tyle.

Hmm. Teraz doczytałem zdanie o wypadzie wroga... To chyba nie masz na myśli tego co ja. Walka ze Smokiem jest końcową na 2 mapie.


« Ostatnia zmiana: 12 Października 2012, 14:44:15 wysłane przez Darkarchangel27 » IP: Zapisane
amanis

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 57

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 12 Października 2012, 15:07:35 »
Ale w który miejscu macie problem?
To na prawdę była łatwa kampania.
Ostatnia walka jest banalna trzeba tylko najpierw zbić pomocników smoczka, a potem uważać żeby go nie leczyć.


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Darkarchangel27

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 12 Października 2012, 15:22:18 »
To wiem od razu trzeba zlać jednostki leczące go ale jak uważać żeby go samemu nie leczyć?



IP: Zapisane
Jarek138

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 12 Października 2012, 15:25:01 »
Nie, problem mam z samym początkiem kompanii w grze. w 2 m-cu ruszają wrogowie i nie przeżywam starcia z trzecim bo z jednego fortu nie mogę odrobić strat.


« Ostatnia zmiana: 16 Września 2019, 15:35:00 wysłane przez Jarek138 » IP: Zapisane
Darkarchangel27

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 12 Października 2012, 15:49:27 »
Opisz wszystko. Jak rozwijasz Sandro, na jakim poziomie mapy grasz, na jakim poziomie masz Sandro kiedy wrogowie składają Ci wizytę.


IP: Zapisane
amanis

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 57

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 12 Października 2012, 17:14:02 »
Jedna z mocy smoka jest ta która omiata jednostke purpurową poświata, jeśl iwtedy zaatakuje smoka to tan zamiast otrzymac obrażenia, uleczy sie.


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Jarek138

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 13 Października 2012, 08:31:25 »
Opisz wszystko. Jak rozwijasz Sandro, na jakim poziomie mapy grasz, na jakim poziomie masz Sandro kiedy wrogowie składają Ci wizytę.

2 m-c - Sandro ma poziom taki jak na starcie a poziom mapy niski.


« Ostatnia zmiana: 16 Września 2019, 15:32:55 wysłane przez Jarek138 » IP: Zapisane
Serpens

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 15 Października 2012, 14:18:58 »
Jest może jakaś możliwość żeby zmienić Sandro na władającego mocą a nie magią? (tzn żeby nie był Rycerzem Śmierci tylko Nekromantą). Tak w ogóle odnośnie do wszystkich kampanii Heroes Vi czy to jest możliwe żeby zmienić bohatera z określonej jego charakterystyki (Moc, Magia) na przeciwną? Jeśli tak to gdzie i jak to zrobić?  :)


IP: Zapisane
kolcz8P

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 62


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 15 Października 2012, 14:39:45 »
W kampaniach z podstawki jest taka możliwość bo grałem Kiryłem drogą magii. O ile pamiętam to po wyborze kampanii można zmienić na moc/magia i/lub wybrać własnego bohatera.


IP: Zapisane
superzgred

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 15 Października 2012, 14:56:51 »
Jest może jakaś możliwość żeby zmienić Sandro na władającego mocą a nie magią? (tzn żeby nie był Rycerzem Śmierci tylko Nekromantą). Tak w ogóle odnośnie do wszystkich kampanii Heroes Vi czy to jest możliwe żeby zmienić bohatera z określonej jego charakterystyki (Moc, Magia) na przeciwną? Jeśli tak to gdzie i jak to zrobić?  :)

W trakcie rozpoczynania 1 misji kampanii w rogu portretu bohatera jest ikonka kola zębatego. Klikasz tam i zmieniasz sobie Moc na magię i w druga stronę.


IP: Zapisane
Thalgo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 19 Października 2012, 18:11:33 »
..., jeśl iwtedy zaatakuje smoka to tan zamiast otrzymac obrażenia, uleczy sie.

Sorka ale nie kamam tego co w cytacie... Rozwalilem mu wszystkich pomagierow wokol - oprocz jednego, bo dopoki sie go nie ruszy to smok nie rusza sie z miejsca - i mimo to, po 3-4 "chuchach" smoczka nikogo juz u mnie nie ma, bo padli pokotem...
To co mam w koncu robic w trakcie tej "purpurowej poswiaty"?



IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 19 Października 2012, 22:19:05 »
Nie mam tego dodatku, ale dla mnie oczywistym jest, że kiedy wokół Twojej jednostki jest purpurowa poświata to masz nie atakować nią smoka bo się uleczy... :rolleyes:


IP: Zapisane
Thalgo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 19 Października 2012, 23:09:17 »
Nie mam tego dodatku, ale dla mnie oczywistym jest, że kiedy wokół Twojej jednostki jest purpurowa poświata to masz nie atakować nią smoka bo się uleczy... :rolleyes:

Wokół moich jednostek nie ma żadnej poświaty. Po prostu na początku każdej tury smoczek puszcza bąka - czyli jakąś "Falę Uwiądu" i z tych gazów od razu znika mi jedna czwarta tego co mam...


« Ostatnia zmiana: 19 Października 2012, 23:12:29 wysłane przez Thalgo » IP: Zapisane
Mazus

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 23 Października 2012, 17:35:38 »
Mój sposób na mapę nr 2 - DM: Po starcie zbieram lisze z fortu i pruję do góry podbić miasto (dostaję wampirki). Wcześniej jednak podbijam fort po drodze. Przyłącza się Lukrecja. Po tym idę po posiłki do Menażerii na południe od podbitego fortu. Następnie drogą na zachód od fortu docieram do handlarza artefaktami gdzie po walce dostaję trochę liszy. Wszystko odbywa się w góra 3 tygodnie i z praktycznie żadnymi stratami, potem jest z górki. Przydatne czary - Przywołanie jakichkolwiek żywiołaków (preferuję ziemię bo przy większej ilości się regenerują szybko), regeneracja, kamienna skóra.
Mój sposób na smoka: Regeneracja, kamienna skóra. Pierwsze to eliminacja pomagierów. Zachodzę wampirami smoka od tyłu. Zawsze "marnuje" jeden atak na wampirów. Dobrze też wrzucić żywiołaki ziemi ale nimi nie atakować - służą tylko do przyjmowania ataków wtedy zdarza się mu zmarnować dwa ataki. Da się go sprzątnąć z niewielkimi stratami nawet gdy zostanie w pełni uleczony - jedno z osiągnięć do zdobycia.


« Ostatnia zmiana: 23 Października 2012, 17:38:56 wysłane przez Mazus » IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry