Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ogólna Dyskusja (Czytany 16946 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 18 Września 2011, 15:59:57 »
Nie poziom jest ważny a built i statystyki. Cóż twoja wizja trochę jest zła, takowe rozwiązanie pasuje do drugiego bohatera, pierwszy powinien być silny i umiejętności dla niego dobrze dobrane przeciw silnym oddziałom wroga. Dla mnie dobrym rozwiązaniem jest klasa "Generał" lub dla indywidualisty "Łowca" choć i inne klasy są spoko tylko zależy to od Bohatera czy jest wojem czy magiem.

Moim zdaniem jest ok. 10% szans na zwycięstwo w tym scenariuszu.


IP: Zapisane
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 03 Czerwca 2013, 15:55:11 »
W dodatku Winds of War podoba mi się:
- wszyscy bohaterowie kampanijni mają własne modele na polu bitwy i mapie przygód
- neutralne jednostki z TGS zyskały siedliska
- demosmoki!!!
- zróżnicowane kampanie opowiedziane z wielu perspektyw i charyzmatyczni przywódcy

Nie podoba się:
- katapulty
- ogólnie żadnych znaczących zmian



IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
Morghur

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 08 Stycznia 2015, 10:33:37 »
Najbardziej niedoceniona część i całkiem ciekawy dodatek. Mam wrażenie że deweloperzy doszli do momentu, w którym albo robią to samo albo robią rewolucje. Ta rewolucja wyszła im słabo, a w kolejnych dodatkach nie wiedzieli, jak grę wyprostować i stworzyć coś rzeczywiście powalającego na kolana. A szkoda. System walki był niczego sobie :)


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry