Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 72    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes 5 - wrażenia z gry, ogólna dyskusja (Czytany 534618 razy)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« : 29 Września 2005, 18:09:46 »
Jak podała http://www.mightandmagic.com powstaje nowa gra osadzona w świecie might and magic. Narazie mamy baerdzo mało informacji ale  jak wynika ze screenów bedzie to gra action z widokiem z pierwszej osoby. Oficjalna strona - http://www.mightandmagic.com/uk/darkmessiah/teaser/ .  


--------------------------------------------------------------

W wywiadzie przeprowadzonym z Alexandrem Mishulinem, jednym z osób odpowiedzialnych za powstanie 5 mozna przeczytać, że nową rasą będą ciemne elfy. Jak wyczytałem będą żyć w podziemi w miescie Menzoberronzan :). Ponadto ich głowną jednostką ma być duży pająk który być może zostanie zastąpiony smokiem. To tyle pełny wywiad tu http://www.mightandmagic.com/teaser/uk/arc...nnee=2005#12858  Jak komuś chce sie tłumaczyć to byłbym wdzięczny  :D


Ps. Pisze tu bo nie mam dostępu do ftp strony   :(


« Ostatnia zmiana: 03 Grudnia 2005, 03:36:12 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 06 Października 2005, 15:03:45 »
ty napisałes  ze to jest  nowa rasa w heros 5
ale chyba to jest jakas nowa gra  oparta na swiecie mightandmagic ale moge sie mylic lub zle przeczytałem  :D

no ale ta gra  pogobna jest do morrowinda  :D którego dosc lubie :D obaczym co z tego wyjdzie


IP: Zapisane
Jest fajnie :)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 06 Października 2005, 17:41:17 »
Cytuj
[...]
Ps. Pisze tu bo nie mam dostępu do ftp strony   :(
Wysłaałem Ci już wszystko co trzeba na PM  ;)


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 07 Października 2005, 17:21:05 »
Cytuj
ty napisałes  ze to jest  nowa rasa w heros 5
ale chyba to jest jakas nowa gra  oparta na swiecie mightandmagic ale moge sie mylic lub zle przeczytałem  :D

no ale ta gra  pogobna jest do morrowinda  :D którego dosc lubie :D obaczym co z tego wyjdzie
Nie nie pierwsza częsc postu dotyczy innej gry  a ta czesc pod kreskami noewej rasy :)


IP: Zapisane
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 08 Października 2005, 15:50:55 »
aaaaa moj błand sryy :D al cos nietak z linkem nieda sie otworzyc :D ale jak cos lukajce  na hyperzee E3 tam jest heros 5
sa jusz znane 4 rasy jest zycie smierc inferno i forteca znaczy odpowiednik fortecy tak myslee :D jak co mozna tym było tytany rekrutowac :D ale moge sie mylic


IP: Zapisane
Jest fajnie :)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 03 Listopada 2005, 21:05:34 »
Jak może wiecie (albo nie) miałem przyjemność testować grę heroes 5. oto moje wrażenia.
Dotychcczas grałem w trybie multi z innymi graczami z netu oraz kilka razy w single player (dodali Sp w poprawce). Moim zdaniem gra przebije wszystkie poprzednie części - jednak przed nival jeszcze mnóstwo pracy.

Grafika
Zamierzeniem twórców było stworzyć wszystko w 3D ito im sie udało. Kiedy zobaczyłem po raz pierwszy miasto wrecz byłem zachwysony. Świetny klimatyczny widok ale... mista są niedopracowane. Najlepiej dokończone jest haven reszta zasługuje na duzo pracy zanim gra bedzie miałą premierę. Miasto jest 3D więc czasem niewidzimy co budujemy,w haven czasem kamera podąża za budynkiem wybudowanym. Czasem ciezko jest odróznić to co budujemy od reszty co znacznioe utrudnia rozgrywkę. Menu podręczne wygodne,mi osobiście do gustu przypadło,wygodne przejście między budynkami do wybudowania,tawerną,fortem i resztą.

Walka i jednostki

Świetna animacja bohaterów = jak ktoś gra w warcrafta to wie , iż kazdy ohaterem jest poswiata  co dodaje klimatu. Ładnie wykonane,dodatkowe animacje uatrakcyjniają rozgrywke,są szybkie i nieirytują, niskopoziomowe jednostki mają dużo zdolności,możemy obejrzeć je za pomocą 3 menu w 2 rodzajach podstawowego i rozszeżonego z dokładnym opisem oraz ze zdolnościami.
Podczas oblężenia zamku nie da się grać. Na wieże (przynajmniej w zamku nieumarłych)trzeba czekać kilka minut! Staje się to nie do wytrzymania, gdy zostaje ostatnia jednostka wtedy, co chwilę trzeba czekać. W jednej rozgrywce oblezenie zamku trwało 40 mimo to ze obie armie były dosc słąbe... Przesadzona jest także ilość złota na mapie przygody. W jednej tylko skrzynce znalazłem 60 000 sztuk złota, to stanowczo za wiele.

Grałem zamkami Academi, Haven , oraz Sylvan (swoja drogą ciekawe czary maja niektóre jednoski w tym zamku oraz fajna muzyczka).

Niestety nie bede raczej juz grał studia i te sprawy. Zreszta zastanawiam sie nad stworzeniem swojej strony o heroes 5  ^_^

Jak wczesniej podawałem bedzie nowa frakcja w H5. Oto new potwierdzający to co napisałem pochadzący z cdprojekt w oryginale:

"Jakiś czas temu twórcy piątej części cyklu Heroes of Might and Magic zapowiadali, że pojawi się w niej zupełnie nowa, nieznana dotąd strona konfliktu. Teraz w końcu ujawnili czym takim ona będzie. Dungeon (loch) - bo tak będzie się nazywać - zgromadzi Mroczne Elfy, renegatów z frakcji Bastion (znanej z trzeciej części gry).
Mroczne Elfy wieki temu zawarły pakt z tajemniczą postacią i rozpoczęły życie w podziemnym świecie Ashan. Ich miasta powstawały w mrocznych jaskiniach, które nigdy nie widziały promieni słonecznych. Społeczność Mrocznych Elfów zbudowana jest na tajemniczości, złowieszczych planach, zdradzie i okultyzmie (smakowita mieszanka, nie ma co :)).
Nowa strona konfliktu wzbogacić ma uniwersum Might and Magic i sprawić, że gra będzie jeszcze bardziej interesująca. Jednocześnie Ubisoft potwierdził, że w HoMM 5 pojawią się znane z poprzednich części frakcje Akademia i Bastion."


Inna ciekawostka jest to że cd projekt wyda tą cześc w marcu. Narazie nie wiadomo za ile, ale ma byc wydana przez tą firme. Moim zdaniem to świetnie bo firma ta prezentuje zawsze wysoki poziom swoich produkcji. Niedługo umieszcze newsa o tym na stronie.
BTW. Mam u nich zarejestrowanych kilka gier i na koncie ok 100 pkt które moge zamienic na zł w czasie zakupu gry. Wiec opłaca sie kupować oryginały  :D , a szczególnie Heroes 5 w polskiej wersji jezykowej...


IP: Zapisane
matsss

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 04 Listopada 2005, 04:26:35 »
Kiedy bedzie premiera Heroes 5?? Czy juz sa jakies oficjalne informacje??
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 04 Listopada 2005, 09:52:14 »
Konkretnej daty jeszcze nie ma. Narazie wiadomo, iż premiera na świecie jest zaplanowana na przełomie lutego / marca. Polska premiera pewnie sie opóźni ok. 2 tygodnie.


IP: Zapisane
enya

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 10 Listopada 2005, 12:18:49 »
Cytuj
Niestety nie bede raczej juz grał studia i te sprawy.
Może byś odstąpił ten zaszczyt komuś innemu  /rolleyes/


IP: Zapisane

Mówią, że kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na 2 części...
Jedna z nich trafia do kobiety, druga zaś do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu drugiej połowy...
Połowy swojej własnej duszy. Połowy samego siebie!
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 10 Listopada 2005, 20:03:58 »
Cytuj
Cytuj
Niestety nie bede raczej juz grał studia i te sprawy.
Może byś odstąpił ten zaszczyt komuś innemu  /rolleyes/
Wątpie żeby to było to możliwe choc.... teoretycznie jest. Po pierwsze musiałbym komuś dac klucz aktywacyjny. Aktywowałem gre 2 razy wiec zostaje jeszcze 2. Do tego musiałbym poczekac az skonczy ten okres aktywacyjny. Zreszta oprócz jarqa nie znam osoby, której mógłbym to sprezentować. Do tego trzeba miec naprawde niezły sprzet i łącze..


IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 20 Listopada 2005, 12:52:17 »
Jeśli chodzi o premierę to wyczytałem w CD-Action że odbędzie się ona w tym samym dniu.Chodzi o to że w polsce jest bardzo duzo fanów tej gry i ubisoft da nam ją wcześnie do tłumaczenia.Tylko się cieszyć!!! /clap/


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 20 Listopada 2005, 13:01:48 »
Cytuj
Jeśli chodzi o premierę to wyczytałem w CD-Action
W którym numerze, bo chyba musiałem to przeoczyc <_< Swoja drogą nie dziwie sie - z tego co wiem to podobno w Polsce jest wiecej fanów tej gry niz we Francji :D


IP: Zapisane
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 20 Listopada 2005, 13:30:40 »
hehe to nie zle :D ze my lubimy  berdzej herosa  od zabojadów :D  :>


IP: Zapisane
Jest fajnie :)
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 20 Listopada 2005, 15:14:44 »
Ta notka była w Cd-Action nr.8/2005 w dziale wieści/pogłoski/ciekawostki na stronie 22 w prawym górnym rogu.Szczegółowy jestem,nie?


IP: Zapisane
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 21 Listopada 2005, 10:12:54 »
hyhy  nom :D ja kedys tez widzłem w tym cd action ale  to była  tylko zapowiec kedy to ma byc :D i chyba na  lutego 2006 :D i tylko tyle  było i oprucz tego wstawili ochydny obrazek


IP: Zapisane
Jest fajnie :)
Strony: [1] 2 3 4 ... 72    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry