Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 11 12 13 [14]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa mafia- Edycja Współczesnych Włoch (Czytany 63587 razy)
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #195 : 06 Czerwca 2012, 20:09:04 »
Tak oto najlepszym graczem został: Niedziela  Było to oczywiście wiadome od początku, ale i tak gratuluję Niedzieli bycia takim fantastycznym graczem i kapłanem, że z radością oddaję mu stołek mistrza gry. Życzę udanej następnej edycji w FM, a graczom dziękuję za udział.
A i dzięki Loczek za zmianę nazwy tematu 

Edit: Polecam się na przyszłość/Loku






« Ostatnia zmiana: 07 Czerwca 2012, 14:42:18 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #196 : 06 Czerwca 2012, 20:30:59 »
Póki temat nie został zamknięty, to mam prośbę - niech kolejna edycja forumowej mafii odbędzie się po wakacjach. Większość ludzi będzie wtedy w rozjazdach i mogą być spore braki "kadrowe". Wiem, że dla większości to pewnie oczywistość ale jednak po wakacjach będziemy, rześcy, wypoczęci i będzie więcej czasu na grę niż teraz (koniec roku = poprawianie na potęgę).


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #197 : 06 Czerwca 2012, 20:52:39 »
Jeśli ktoś zorganizował by FM teraz, to ja chętnie wziąłbym udział, może znalazło by się kilka osób by zagrać jeszcze przed wakacjami.



IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #198 : 06 Czerwca 2012, 21:17:50 »
Więc i ja się wypowiem. Dziękuję Wszystkim uczestnikom za grę. W szczególności chciałbym podziękować Cahan za to, że poświęciła swój cenny czas.
Cóż, na pewno nie była to łatwa edycja. Podobnie jak w innych edycjach dało się odczuć nieaktywność większości graczy. Zdarzały się też mniejsze lub większe sprzeczki.
Dziękuję również za wybranie najlepszy graczem tej edycji. Skoro tak wyróżnienie otrzymałem wypadałoby co nieco o mojej grze opowiedzieć;
Zacznę od swojej pierwszej historyjki. Pierwsze litery każdego ze zdań układały nam się w dwa słowa: ,,Kapłanem jestem'' Bez bicia przyznaję się, że na początku nie sądziłem, że wykorzystam to w aż taki sprytny sposób. Moim zamysłem było po prostu jakieś zabezpieczenie gdyby doszło do momentu, gdy całe miasto rozpoczyna krucjatę przeciwko ,,Ojcu Chrzestnemu Niedzieli''.
Nastał czas drugiego mordu (w pierwszym mordzie w którym zginął Heroesiak nie miałem możliwości modlitwy jeszcze). Już wtedy wypowiadałem się, że widzę pewne podobieństwo do mafii z poprzedniej edycji. Dlatego czułem, że znów zamordują jakiegoś mniej doświadczonego gracza. Pomodliłem się za Pawka. Aż tu nagle szok, udało się! Byłem tym faktem bardzo podekscytowany. Niedługo potem narodziła się myśl, by wykorzystać moją ukrytą wiadomość w celu manipulowania mafią. Zdawałem sobie sprawę, że mogę nie pożyć zbyt długo. Dlatego postanowiłem się ujawnić. Powody dla których to zrobiłem:
1. Dawało mi to jakieś alibi. Na pewno po takiej akcji miastowi nie podejrzewaliby mnie aż tak bardzo. Nawet jeśli by się ktoś taki znalazł to zapewne miałby małą siłę przebicia.
2. Mafia musiała uwierzyć w to, że jestem kapłanem. Skoro wiedziałem na kim miał być ten nieudany mord to nie było innej opcji jak uwierzenie, że jestem kapłanem.
3. Mogłem manipulować mordami mafii.
I do trzeciego punktu teraz dojdę. Nadszedł czas trzeciego mordu. Na dwie lub trzy godziny (już nie pamiętam dokładnie) wpisałem w temacie, że pomodlę się za Nebiriosa7. Był to celowy blef z mojej strony. Hadrian natychmiast poprosił o usunięcie tej wiadomości. Tymczasem Fenir na PW (zaledwie kilka minut po wysłaniu wiadomości w temacie!) pogratulował mi mojego blefu. Brawo więc dla Fenira, bo jemu udało się rozszyfrować moje zamiary.
Liczyłem na to, że mafia pomyśli: ,,Patrzcie na tego Niedziele, jaki głupek! Podał już za kogo się pomodlił. Modli się za Nebiriosa7, więc zabijemy Jego, bo nie ma ochrony''
Tymczasem pomodliłem się właśnie za siebie. Udało się, mafia wpadła w moją pułapkę. Kolejny mord nieudany.
Kolejne etapy gry raczej nie były aż tak pasjonujące z mojego punktu widzenia. Operowaliśmy wokół czterech podejrzanych: Reuel,Raelag1973, andre94nt, Freezon. Nawet nie chodzi o śledztwo Hadriana, ale po prostu ta czwórka rzucała na siebie podejrzenia po samych głosach w linczach.
Szczerze mówiąc to myślałem, że Raelag okaże się ostatnim mafiozą. Ale to już raczej nie miało wielkiego znaczenia, bo jak nie w tym linczu to w następnym byśmy wygrali.
Ujawnienie się detektywa to był pomysł naszej trójki: Mnie, [DD]Revolda i serafina. Chcieliśmy nakierować innych miastowych. No i po cichu liczyłem, że mafia po czymś takim spróbuje zabić detektywa. Dlatego właśnie pomodliłem się za Serafina. Gra jednak nie doczekała tego momentu...

Na koniec jeszcze raz dziękuję za wybranie mnie na nowego (a właściwie starego, bo to ja prowadziłem tutaj pierwsze edycje) MG. Prosiłbym również by nie gloryfikować mnie aż tak bardzo. Nadal w tej grze jestem noobem. Zanim na Tawernie wspomniałem o Forumowej Mafii rozegrałem raptem może trzy edycje.
Jeśli zechcecie to pokażę wszystkie edycje w jakich brałem udział. Zapewne będziecie się śmiać, bo na tle innych wypadam blado, zwłaszcza w mojej pierwszej edycji w życiu, gdy to byłem totalnym noobem.

Co do kolejnej edycji, to zaświtał mi pewien pomysł. Co powiecie by zacząć zaraz po zakończeniu roku szkolnego? Nie sądzę by wszyscy wyjeżdżali już na samym początku wakacji. Nawet jeśli, to nie będzie to chyba wielka grupa. Mam kilka pomysłów jakby tu popracować nad aktywnością. Przede wszystkim uważam, że powinien być system jednodniowy. Według mnie gra ma zbyt dużo przestojów. Tak czy owak mało kto pisze posty, a jeżeli ktoś to robi to raczej robi to na jakieś dwie/trzy godziny przed linczem/mordem po jakimś pogrożeniu palcem przez MG i tekstach o punktach karnych. System jednodniowy nie przynosi aż takich przestojów i powoduje, że trzeba być bardziej aktywnym. No i przy okazji sama edycja trwa wtedy krócej, a to może pozwolić nam skończyć grę zanim się zacznie totalny okres wakacyjny w którym faktycznie większość ludzi może wyjechać.

Na absolutny koniec: WIWAT MIASTO!!!


« Ostatnia zmiana: 06 Czerwca 2012, 21:20:19 wysłane przez Niedziela » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #199 : 07 Czerwca 2012, 08:49:09 »
Miałem o tym wspomnieć dopiero, kiedy bd organizowana kolejna edycja. Ale skoro Niedziel wspomniał o tym teraz to również się wypowiem. Obowiązkowo system 1 dniowy. Wypowiedzi graczy tutaj są dość skąpe i ograniczają się do historyjek czy ewentualnie swojego typu i kilku słów argumentacji. System 1 dniowy zwyczajnie wymusiłby większą aktywność. A przynajmniej ciągłość aktywności.
@Niedziel
Wyjeżdżam 4 lipca. Jeśli zgromadzi się wystarczająca liczba osób ogarnij to tak, żebyś wyrobił przed tym terminem (mam na myśli oczywiście koniec FM). A, jeszcze jedno, nie wiem czy Fenir też, ale to ja Ci pogratulowałem dobrego blefu  ;)
Out


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #200 : 07 Czerwca 2012, 20:13:47 »
To to już się skończyło? Tak się kończy zabawa kiedy nie jest się długo na tawernie...Automatycznie zapisuję się do nowej edycji.


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Strony: 1 ... 11 12 13 [14]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry