Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia Edycja VI (Czytany 23921 razy)
Raelag-Agrael

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 21 Czerwca 2012, 09:57:19 »
Wchodze.


IP: Zapisane
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 21 Czerwca 2012, 12:55:48 »
Również się zapisuję. USA, USA, USA!!! ;D
Jak dla mnie możemy zacząć od razu... ;)


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 21 Czerwca 2012, 15:49:55 »
Taka moja sugestia:
Osoby chętne do zapisu niech napiszą PW do założyciela tematu, a nie strzelają wiadomościami typu: 'Wchodzę', bo aż się prosi o sypnięcie procentami

Mam nadzieję, że nie będę już musiał więcej się wcinać i wasza zabawa potoczy się spokojnie bez żadnych incydentów :)


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 21 Czerwca 2012, 19:30:59 »
No to ruszamy!

Rok 1926, Chicago. Stało się. Al Capone niezwykle umocnił swoją pozycję w mieście. Dzięki nielegalnie zarabianym pieniądzom bezproblemowo kontrolował przedstawicieli tutejszych władz. Stąd też nikt nie był wstanie (a właściwie nikomu się nie chciało) zlikwidować należących do niego przedsiębiorstw i browarów. Zwykłym ludziom niekoniecznie to przeszkadzało. Większy problem mieli członkowie innych gangów. Od momentu rozkwitu interesu Al Capone stracili swoją dawną pozycję. Oprócz tego najzwyczajniej w świecie bali się, że naczelny gangster zechce ich wyeliminować. Czy to Al Capone uderzy jako pierwszy? Może to mniejsze gangi spróbują zrzucić hegemona z jego tronu? Jak na gangsterskie zachowania zareagują zwykli ludzie? Nie wiadomo, ale zapewne dowiemy się tego w najbliższych dniach...

Zaraz wstawię wszystkie sprawy organizacyjne do pierwszej wiadomości w temacie. Zaraz też zostanę rozlosowane role.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 21 Czerwca 2012, 20:49:17 »
Harry Warden był podrzędnym dziennikarzem w "Chicago Tribune". Kiedyś zarabiał lepiej - prowadził wyjątkowo popularny sklep z francuskimi winami, ale mafiozi go wygryźli i teraz pisze prognozy pogody. Nie dość, że żona go zostawiła dla jakiegoś trębacza, to jeszcze jego dom spłonął i żyje teraz na kocią łapę u swojej kuzynki, Anyi. Gdyby tylko mógł, to by uciekł do Los Angeles i tam zaczął życie od nowa. Ale na to trzeba pieniędzy...


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 22 Czerwca 2012, 10:17:49 »
No to zaczynamy  ;)
Revelataer powrócił! Tak, tym razem zabezpieczając się zbroją z Mithrilu. Miasto już nie musi się obawiać. Rev dopilnuje, żeby Ci źli znikli raz na zawsze.
Tradycyjnie jeden post historyjka i lecimy  8)
Liczę na udaną grę.
Powodzenia miastu!


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 22 Czerwca 2012, 12:41:50 »
Damian Pivovar (ojciec Petera :) to czech mieszkający w Stanach. Ma on własny browar gdzie produkuje piwo "Koprik". W Ameryce mieszka już 10 lat, a sam ma 34 lata.


IP: Zapisane
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 22 Czerwca 2012, 14:00:07 »
Andreiv Lubacov to 45 letni Rosjanin, który uciekł z Rosji tuż przed wybuchem rewolucji pażdziernikowej. Omijając bokiem wojnę dostał się do stanów, gdzie założył swój pub. Kawaler nie nawidzi Lenina i komunistów, a samego Al Capone uważa za bolszewika z krwi i kości. Za wszystko co złe obarcza komunistów i wciąż opłakuje cara. Twardy i zgryźliwy, "prawosławny" Rosjanin pragnie jedynie spokojnego życia z dala od Rosji i Lenina.
 
(Dlaczego Rosjanin? Po pierwsze: kocham historię!!! ;D Po drugie: Na historii uczymy się o I i II Wojnie Światowej, więc samoistnie dokonałem takiego wyboru. ;)


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 22 Czerwca 2012, 14:28:24 »
Johny był jednym z nielicznych żołnierzy, którzy przetrwali I wojnę światową.
Teraz, wraz z żoną starał się ustatkować w tej niewielkiej mieścinie.
Jednak było to niemożliwe. Al Capone i jego ekipa gnębiły pobliskie okolice.
Gnębiły jego rodzinę… Musiał coś z tym zrobić. Widok wielu ofiar na wojnie tylko wspomógł te nikczemne doznania. Powstrzymał się. Złem nie naprawi się zła- pomyślał. Zaczął rozważać, co by ze sobą począć, gdy nagle zadzwonił dzwonek…



IP: Zapisane
Raelag-Agrael

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 22 Czerwca 2012, 16:01:38 »
Okhił Khamidov byl Rosjaninem. Urodzil sie w Bangladeszu.  Mial ciezka przeszlosc. Wyemigrowal do USA, gdzie zalozyl mleczarnie. Mial 40 lat, kiedy mafia zabila mu syna i corke. Nie wiedzac co ma ze soba poczac wrocil do ZSRR. Teraz zamierza zemscic sie na oprawcach. Wymierzyc sprawiedliwosc! Tylko za bardzo nie wie jak. Poszedl wiec do miejscowego funkcjonariusza, zeby ogarnac co i jak.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 22 Czerwca 2012, 16:58:24 »
John John zwany "Podwójnym Johnem" mieszkał w USA od urodzenia. Był skromnym i ubogim saksofonistą. Stracił na wojnie ojca i brata, nigdy się nie ożenił, a jego matka odeszła od nich, by związać się z bogatym przedsiębiorcą, więc musiał sam sobie radzić z problemami życia codziennego.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 22 Czerwca 2012, 20:04:36 »
Pawek musi zginac… Pawek musi zginac… Pawek musi zginac…
Ale jeszcze nie teraz…
Czarna furgonetka zatrzymala się przed domem niejakiego H.
H. myslal, ze to tylko listonosz. Umarl zanim zadal nad wyraz proste pytanie: Dlaczego?...


Hadrian [ * ] - Pierwsza ofiara mafii


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 22 Czerwca 2012, 21:18:11 »
Napiszę, że radzę wam się przypatrzeć tym naszym nowym użytkownikom. Trochę głupio, odpaść tak szybko, ale widzę że ktoś myślał, że będę "szpiegować". No, a więc ja swoje podejrzenia rzucam na Reuela, tak jak się mnie czepiał przedtem, tak teraz woli się mnie szybko pozbyć. Tym razem nie miałem zamiaru nic robić, no ale cóż... mówi się trudno i tak mi się za bardzo grac nie chciało.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Raelag-Agrael

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 22 Czerwca 2012, 21:50:03 »
Kiedy doszedl do funkcjonariusza spotkalo go wielkie zaskoczenie, nikt nie chial mu nic powiedziec! Moze to ze wzgledu na mord… Dostal lekkiego napadu paniki. Chcial sam wymierzyc zbrodniarzom sprawiedliwosc. Poszedl do swojej dawnej mleczarni nie wiedzac co ze soba poczac.


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 22 Czerwca 2012, 22:44:52 »
Do domu przyszła jego córka- Katy. Była wysoką blondynką. Miała jednak liczne problemy w swojej pracy.

- Cześć Kat.
- Cześć Tato.
- Co jest?
- Nic.
- Czemu jesteś taka zmartwiona?
- …
- Czemu?
- Bo go zabili…



IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.14 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry