Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 9    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia- Edycja Siódma (Czytany 38592 razy)
Kocica

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Z charakterkiem... ;)

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 26 Sierpnia 2012, 16:23:07 »
- Dzień dobry, panie Kubo. Miło, że Pan do mnie wpadł. Ostatnio nie mam zbyt wielu gości... Właściwie to nikt tu nie przychodzi, po tutejszych wydarzeniach. Może wstąpi Pan na kawę? Aaa, chce Pan książki wypożyczyć... No tak, Dostojewski? Ok, znajdziemy coś Panu... O, jest :) Potrzebuje Pan czegoś jeszcze? A może przyszedł Pan pogadać? :rolleyes:


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 26 Sierpnia 2012, 18:21:04 »
Ciężko mi obecnie rzucać oskarżeniami przed pierwszym linczem. Jednak podejrzewam Kocicę, ponieważ tekst "mam nadzieję, że nie zginę jako pierwsza" może być próbą odrócenia uwagi. Jednak, jak już wcześniej napisałam w obecnej sytuacji ciężko się czegokolwiek przyczepić i póki co te słowa, stanowią jedyny punk zaczepienia, jest on jednak bardzo słaby  ;)


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 26 Sierpnia 2012, 19:02:09 »
Cytat: Kocica
Dobra, to powodzenia wszystkim, mam nadzieję, że nie zginę jako pierwsza :)
Cytat: Forumowa Mafia
Post jak post. Niewiele różni się od Twojego. Właściwie to Twój jest bardziej podejrzany, bo napisałaś, że nie chcesz być zamordowana jako pierwsza... Może jesteś w mafii i chcesz się chronić, co?
Cytat: Kocica
Haha  ;)
No chyba nie byłabym taka głupia, żeby się od razu wystawiać na odstrzał, nie sądzisz? Dobra, dajmy temu spokój  :)
Cytat: Forumowa Mafia
Typowe. Najpierw atak, a potem wycofanie. Mafiozo!
Cytat: Kocica
No dobra, no comments.

Ciężko wysunąć jakieś jednoznaczne wnioski z tej wymiany zdań. Forumowa Mafia dość agresywnie jak na początek. Chyba zbyt agresywnie jak na mafiozę (albo mamy do czynienia z mafijnym krzykaczem). O Kocicy nie wiem co powiedzieć. Generalnie na zarzut Forumowej Mafii odpowiedziała w najoczywistszy sposób.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 26 Sierpnia 2012, 19:11:05 »
Dzięki tej wymianie zdań mam już pierwsze osoby do eliminacji podczas linczu miasta :). Pierwsza Kocica która rzuciła na siebie podejrzenie poprzez oczywisty post, oraz druga - Forumowa Mafia która zareagowała najostrzej ze wszystkich i może w ten sposób chce oddalić od siebie cień śmierci podczas linczu miasta?


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 26 Sierpnia 2012, 19:23:12 »
Ja tak samo mam pewne podejrzenia wobec Kocicy. Nasza koleżanka  zdradziła swą pozycję już w pierwszym poście, co wydaję mi się nader podejrzane.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 26 Sierpnia 2012, 19:35:27 »
Nie no, aż tak daleko idących wniosków bym nie wyciągał. Prędzej Forumową Mafia na siebie zwrócił uwagę tym atakiem w sumie za prostą deklarację.
Z drugiej strony ta rozmowa między nimi to idealny materiał do podpięcie się do podejrzeń przez mafię. To jedyny póki co (i dość słaby) trop, więc mogą spokojnie ukryć się wśród oskarżających. Tutaj Ty Freezonie coś zbyt szybko wyciągnąłeś aż takie wnioski.


« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2012, 19:38:50 wysłane przez Niedziela » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Kocica

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Z charakterkiem... ;)

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 26 Sierpnia 2012, 21:37:05 »
Bez przesady. Co miałam powiedzieć na takie zarzuty? Miałam zrobić monolog na pół strony? ;D Proszę Was, panowie, trochę rozsądku. Ja osobiście podejrzewam Cahan (sorry dziewczyno :P), to właśnie ona pierwsza wysunęła jakieś chore wnioski przeciwko mnie. Nie znam się za bardzo na tej grze, ale z tego co wiem dziś ksiądz nie chroni. Więc pewnie odpadnie jakaś gruba ryba (jak coś, to nie na mnie ;)).


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 26 Sierpnia 2012, 21:52:26 »
Radosław mieszkał w wiosce od zawsze, pracował w lokalnym spożywczaku jako kasjer. Mieszka w domu nieopodal sklepu wraz z dziewczyną, oraz kilkoma zwierzętami. Nigdy nie był człowiekiem szukającym zwady, z tego powodu zasłużył sobie na miano spokojnego człowieka.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 26 Sierpnia 2012, 21:56:16 »
Kocico co jak co, ale nie byłam pierwszą osobą  ;). Pierwszy był Forumowa mafia. Moje podejrzenia (oskarżenia to za dużo powiedziane) były oparte na jego. Tak jak już wcześniej pisałam- na tym etapie rozgrywki ciężko cokolwiek powiedzieć.



IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Kocica

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Z charakterkiem... ;)

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 26 Sierpnia 2012, 22:01:23 »
No dobra, dobra. Nie spinajmy się. To tylko gra 8)
Wierzę Ci. Poza tym, jak to mówią, kobieca solidarność :)


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 26 Sierpnia 2012, 22:04:30 »
Włodek wracał właśnie do domu. Zysk tego dnia nie był zbyt duży, nie poniósł jednak strat. Koła terenówki Christiana von Augustin zręcznie radziły sobie z dziurami na asfaltowej drodze, aż nagle rozległ się ogłuszający hałas. Właściciel stacji benzynowej zrozumiał, że właśnie złapał gumę.
-Zły los- westchnął-a do tego o pierwszej w nocy!
Postękując i mamrocząc pod nosem zabrał się do wymiany opony. Właśnie próbował znaleźć jakąś latarkę, kiedy nadjechało czarne BMW i zatrzymało się koło Włodka. Przednia szyba otworzyła się i ukazała się w niej lufa pistoletu. Dwa strzały i było po wszystkim.


Pierwsza Ofiara Mafii: Niedziela

Punkty karne:
- Raelag11 (1 pkt. karny),
- Fenir (1 pkt. karny),
- kamilwol123 (1 pkt. karny).

Spis treści:
Pierwsze morderstwo mafii- strona 2

Rozpoczynamy pierwsze głosowanie. W temacie proszę napisać- G1. Macie czas do jutra- do 21:30.
EDIT: Zapomniałem dodać, że jutro sprawdza detektyw.


Pozdrawiam.
Rev


« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2012, 09:56:17 wysłane przez Revold » IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 26 Sierpnia 2012, 22:22:41 »
Zenon Dusigrosz, to cwaniak w Łuczycach. Posiada niewielki sklepik i jak wskazuję na to nazwisko nie jest zbyt rozrzutny, a ceny nie są zbyt niskie. Sam Zenon czci pieniądze, jest strasznym materialistą i kapitalistą. Nie podoba mu się sprawa mafii, tam gdzie mafia tam traci się pieniądze.

Ludzie pomyślcie, w mafii mamy jakiegoś starego wyjadacza który wiedziałby, jak niebezpiecznym graczem jest niedziela. Po drugie ktoś chowa się w oskarżeniach Kocicy, podejrzewam, że to Zimny, sam nie zagłosuje na Kocice, bo nie śmierdzi mi mafią.





IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 26 Sierpnia 2012, 23:08:22 »
Co to ma być? Skandal i na tym mógłbym zakończyć. Kogoś takiego jak ja się nie zabija, nie na początku. To ja na to forum sprowadziłem piękną grę, jaką niewątpliwie jest Forumowa Mafia. Gdyby nie ja, to nigdy pewnie byście tej gry nawet nie poznali. Mafijny duet z tej edycji to jacyś tchórze. Beze mnie ta gra stracili dużo, bardzo dużo.

Chociaż brawo, zabiliście detektywa.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 27 Sierpnia 2012, 08:38:43 »
Pięknie, na samym początku gry straciliśmy detektywa... Nie jestem pewien, czy Zimny jest mafiozem, ale jest on moim pierwszym podejrzanym... Pewnie okaże się, że w mafii są osoby, których prawie nikt nie podejrzewał, ale rzucanie oskarżeniami na prawo i lewo również jest podejrzane, dlatego na razie wolę się bardziej skupić na Freezonie...

Manfred słyszał o wczorajszym morderstwie i gdyby miał zamki w drzwiach, na pewno by je zamknął, ale kolega u którego mieszkał, nieźle by się wkurzył, gdyby Manfred zamknął się na strychu. Manfred nie czekał też już pod sklepem, wolał nie wychodzić z domu, jeszcze jakiś mafiozo go zastrzeli...


IP: Zapisane
Kocica

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Z charakterkiem... ;)

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 27 Sierpnia 2012, 10:04:03 »
Kaśka była bardzo zniesmaczona ostatnim morderstwem. Nie dlatego, że to już kolejna osoba. Do tego już się przyzwyczaiła. Dlatego, że zginął jej bliski przyjaciel, Włodek. Miała tego dość. Zamknęła bibliotekę i poszła do domu.

P.S. Sorry za tamto. Nie mogłam się powstrzymać.


« Ostatnia zmiana: 27 Sierpnia 2012, 11:51:09 wysłane przez Kocica » IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 9    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry