Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 11 12 13 [14] 15    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia- Edycja Dziewiąta (Czytany 51413 razy)
DiamondLady

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #195 : 12 Października 2012, 19:55:16 »
Hadrian. Miałam napisać dlaczego. Pewnie myślicie, dlaczego tak mało piszę? Bo po co pisać. Lepiej obserwować :D No więc obserowowałam i wyobserwowałam Hadriana. Zachowuje się bardzo mafijnie, a w dodatku jest bardzo cichy. Pisze, że nie wie co robić. Pyta się innych o zdanie. Ciągle podpina się pod lincze. Z tego co wiem pisze najmniej ze wszystkich swoich edycji. No i dlaczego jeszcze nie zginął? Dlaczego skoro chyba do najgorszych graczy nie należy? Musi być jakiś powód. Właśnie taki.
A wy? Co macie na mnie? To, że loguje sie na ostatnią chwilę i na ostatnią chwilę pisze? No chyba nie. Więc o co chodzi? Gdybym była w mafii to zachowywałabym się zupełnie inaczej. Jak co po niektórzy tutaj... Jak Hadrian! Apeluję w przeciwieństwie do Hellscreama, żeby ci, którzy widzą we mnie niewinną kobitkę głosowali na Hadriana. Możemy jeszcze to wygrać. Ale trzeba użyć mózgu, a nie słuchać innych (mafiozów). Dziś pisze wcześniej. Jak macie do mnie jakieś pytania, śmiało pytać. Czekam na odp.
Pozdro.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #196 : 12 Października 2012, 20:38:10 »
Ja jutro nie będę mógł grać, dzisiaj daję na szybko głos i znikam. Leci on na Andre, bo w końcu to ma być pewny strzał.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #197 : 12 Października 2012, 21:20:34 »
Cóż mój głos leci na DL. Powód jest dość łatwy do analizy, granie na pozycji obserwatora biernego może oznaczać jedno. Przynależność do Mafii i stosowanie taktyki lub bycie tak zwanym przebocznym OC. Zepchnięta do głębokiej defensywy teraz już po rybkach. Miałaś okazje odbicie piłeczki oskarżeń ale.. You lose this chance.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #198 : 12 Października 2012, 21:30:08 »
Niech CI będzie Hells, usłucham się Ciebie znowu i zagłosuje według twojej woli. Sorry DL.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #199 : 12 Października 2012, 21:34:51 »
Dziś ocenię graczy bardziej z natury psychologicznej, aniżeli pod kątem linczów, mordów etc. A więc:
Kocica/DL- cóż, pomijając sprawy czysto prywatne... Czemu One tak długo żyją? Miały zginąć już na początku. Potem ciągle się prześlizgiwały z linczu na lincz, pisząc tylko 1-2 postów (ok, ja też piszę 1-2 posty, ale porównajcie długość wypowiedzi ;]). Możliwe, że są aż zbyt mafijne, jak to Sonic w swoim testamencie ładnie określił. Nie wiem. Nie chcę niczego sugerować miastu, ale... Czy najprostsze rozwiązania nie okazują się zazwyczaj prawidłowe? Głos na DL.
andre- kolejna osoba, którą dość dobrze znam, a wciąż pozostaje dla mnie nieprzenikniona. Z jednej strony, gra tak jak zawsze. Z drugiej, ciągle oscyluje na granicy śmierci. Jak to Hells ładnie kiedyś ujął, co byś nie zrobił, chyba tylko lincz udowodni Twoją niewinność.
Fenir- strasznie mi się wpasowuje w rolę mafijnego cichacza. W temacie mało co pisze, na kilkadziesiąt minut przed linczem wysyła posta. A na SB się udziela. Na jego "+" przemawia fakt, że te wpisy na SB są piekielnie naturalne. Ale, kto jak kto, Fenir jest zdolny do odegrania takiej roli
Kto mógłby być 4-ty? Prawdę powiedziawszy nie wiem, praktycznie każdy. Z resztą nie ma to znaczenia, będziemy tym zawracać sobie głowę, jak już dziś ubijemy kogoś z mafii. Już ostatnia sprawa, i Was nie zamęczam , szukajcie, analizujcie, myślcie. Nie szukajmy OC czy osoby, na którą mamy mało dowodów. Musimy znaleźć osobę-pewnik, taką, z która praktycznie nie mamy wątpliwości, że należy do mafii. Może być płotka. Nvm. Na innych przyjdzie jeszcze czas.

Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #200 : 12 Października 2012, 21:38:25 »
DiamondLady (andre94nt, Fenir, Hadrian, Hellscream, Loczek, Niedziel, Revold)- NIEWINNA
Hadrian (Diamond Lady, Kocica)
andre94nt (Reuel)


Wiadomość doklejona: 12 Października 2012, 22:25:38
Dzisiaj liczb już nie będzie. Liczyć dalej nie potrafię, więc: Dzisiaj giniesz Ty!

Hadrian- [ * ]- czwarta ofiara mordu mafii
------------------------------------------------
MAFIA WYGRALA!!!

Role:
Revold- mafia
Niedziel- mafia
Fenir- mafia
Loczek- mafia (OC)
Waverley- detektyw
Psychol55- ksiadz
Pawek- barman
Cahan- opryszek
Freezon- opryszek

Dzis wieczorem albo jutro napisze krotkie podsumowanie.


« Ostatnia zmiana: 12 Października 2012, 22:25:38 wysłane przez Forumowa Mafia » IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #201 : 12 Października 2012, 22:42:36 »
Cytat: Sonic
Niedziel, Fenir, Loczek, Revold- IMHO NIE SĄ w mafii. Czemu? Odpowiedź jest bardzo prosta. Wysłali swoje posty koło siebie na krótko przed linczem. Znam Reva już od lat i dobrze wiem, że on NIGDY by NIKOMU nie pozwolił na coś takiego (nie raz jak byliśmy w mafii, to burzył do mnie z podobnych powodów).
Fragment Posta Sonica w pierwszym dniu gry, bezsprzecznie najlepszy post tej edycji.  :lol:


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #202 : 12 Października 2012, 22:46:26 »
Witam!
Cóż, już wiecie wszystko ;) Przede wszystkim chciałem podziękować MG za to, że znalazł czas (zagoniony człek to jest) i zgodził się poprowadzić tą edycję FM. Dzięki, stary! ;) Chciałem również podziękować Kocicy, jej przyjaciółce i oczywiście Sonic’owi, że zgodziliście się zagrać tutaj i rozsławić tą wspaniałą grę, jaką niewątpliwie jest Forumowa Mafia. Dziękuję również mafii za Waszą piękną grę. Jestem z Was dumny :) Dziękuję wszystkim miastowym. Byliście b. dobrymi przeciwnikami i współgraczami. Dziękuję za wspaniałą aktywność i za coś, do czego dążyłem od początku mojego bytu na Tawernie, za brak historyjek! Wreszcie się przełamaliście, wreszcie zaczęliście pisać b. wartościowe posty, a nie historyjki. Dziękuję Wam za to. Po 100-kroć ;) Jednak pełny system 1-dniowy (lincz i mord w tym samym dniu), był dobrą decyzją ;) Ale przede wszystkim Dziękuję Hellsowi, za to, że zrozumiał całą aferę ze mną w roli głównej. Jeszcze tylko parę słów na jej temat i koniec kropka. Pisałem już o tym do Hellsa i na mafijnym, kto bd chciał, to sobie poczyta. Tu pokrótce. Wiem, że możecie nie wierzyć, że nie ma żadnych konszachtów i spółek między Nami. Jeśli b. chcecie, mogę pogadać z moimi znajomymi, żeby już nigdy nie uczestniczyli w FM organizowanym na Tawernie. Myślę, że zrozumieją. Pytanie tylko, czy naprawdę tego chcecie. Mimo wszystko, znam b. dobrze FM i wiem, że można na niego liczyć (z resztą widać po Kocicy, że nie wykryła Naszej 4-ki). Mi też by nic nie powiedział n/t ról miastowych (choć nie pytałem, rzecz jasna). Przepraszam raz jeszcze wszystkich tych, którzy poczuli się urażeni. I’m sorry! :) Anyway, Wasz wybór.
Ok, koniec tego gadania i patosu. Czas przystąpić do analizy gry:
Grało mi się świetnie. Aktywność miastowych była chyba najwyższa z wszystkich edycji. Dołączenie Hellsa do gry tylko ją wzmogło. Ale po kolei ;) Kiedy nasza mafijna czwórka została wylosowana, wiedziałem, że mamy silny skład. Ale widziałem również, że miasto ma równie silny ;) W dodatku dodałem rolę barmana do gry co nieco utrudnia Mafii grę. Wiedziałem, że nie mogę iść na live’a. Musiałem wszystko dokładnie przemyśleć… i tak zrobiłem. Wybrałem jeden z kilku znanych schematów mafijnych gier, mianowicie- wybranie jednej osoby, która powinna przeżyć jak najdłużej, a jednocześnie być osobą, która za mocno się nie odszczeknie i nie bd miała zbyt dużego posłuchu i poparcia ze strony miasta i głosowanie na nią przez całą (lub prawie całą) grę używając coraz zmyślniejszych argumentów (ofc, układanie postów w taki sposób, żeby miasto nie podchwyciło tropu). Daje to chwilowy spokój, do około 3 linczu, a potem wywołuje istną wojnę ;) Głównie w wyniku kontrwypowiedzi strony atakowanej. Tak było i tutaj. Mój wybór padł na Kha Beleth’a. Sorry, m8 ;] Co ten manewr daje? Ano to, co dał i w naszym przypadku. Miasto zapatruje się we mnie, całkowicie zapominając o Niedzieli, Loczku i Fenirze. Ja zaś, skrobiąc posty w ten sposób i wypowiadając się na SB w ten sposób, żeby przyciągnąć uwagę miasta, ale nie dać niezbitych powodów do linczu na mnie, wywołuję chaos. Nikt nie jest pewny mojej winy, ale z drugiej strony nikt jej nie zaprzecza. Miasto jest w rozterce. Ciągnąłem tą historyjkę aż do końca gry, całkowicie wybielając moich mafijnych kolegów :) Gra była cały czas pod kontrolą, bez „grubszych” akcji. Było jednak kilka sytuacji, o których warto wspomnieć. Kha Beleth- moja „ofiara”. Wysłał mi priva z modlitwą na Loku! :D Jeszcze ze zdziwieniem, że to On ma być księdzem. Wydaje mi się, że real ksiądz miał zapchaną skrzynkę i do czasu jej „odepchania”, MG wybierał zastępczych księży. A KB pomyślał, że… to ja jestem MG?! Anyway, jako, że modły były na Loku (który był OC), wkrótce poznaliśmy nick księdza. Tak, czy siak, sytuacja była dość dziwna, więc nie mieliśmy 100% pewności, czy rzeczywiście Psychol był księdzem. Pewnie wkrótce to się wyjaśni. Druga sprawa to dołączenie Hellsa do gry. Pierwsze pomyślałem, OMG,  za łatwo być nie może. Jednak wkrótce okazało się, że Hells znacznie podniósł aktywność w grze. Chwała Ci za to! ;) A, no i pierwszy mord, a tu suprise. Armi ginie. Czyli barman zadziałał (pozdro, kimkolwiek nie byłeś ^^). Na szczęście, to była jedyna udana akcja barmana ;) Podsumowując, mafia grała zajebiście (;)), a miasto też słabe nie było. Bardzo emocjonująca edycja. Z naszych, mafijnych failów, to zapewne wysyłanie kilku wiadomości pod rząd (szczególnie w jednym z początkowych linczów). Chociaż, paradoksalnie, i tak wyszło Nam to na dobre (patrz- testament Sonic’a).  No i może kilka mniejszych wpadek, tu czy tam. Ogólnie- wyborna gra :) Pewnie w momencie pisania tej wiadomości, MG wysłał Wam już link do mafijnego, ale mimo wszystko, wyślę raz jeszcze: http://www.beyondevil.pun.pl (Leviathan- ja, Crusader- Niedziel, Sentarus- Loczek (OC), Fenir- Fenir :)). Może spytacie- dlaczego Loku jako OC? Dlaczego nie ja albo Niedziel? Odp. w temacie z OC na mafijnym ;] Odblokowałem możliwość przeglądania forum gościom, więc nie powinno być problemu (w razie czego- piszcie). Napisaliśmy ok. 300 postów, więc jest co czytać. Miłej lektury! :)
Bez zbędnego gadania, napiszę teraz (tradycyjnie ^^), moje krótkie podsumowanie każdego gracza, który wpadł mi w pamięć ;) Let’s get start it!
Niedziel- graty, odegrałeś kawał dobrej roboty, byłeś świetnym współmafiozem. Z resztą to samo mogę powiedzieć o każdym z Was. Gratulacje za dobre pomysły, świetne rozkimy i cieszę się, że wreszcie stanęliśmy ramię w ramię, żeby pokonać miasto. A jeszcze bardziej, żeśmy wygrali. I to jak!
Loczek- druga gra Naszego SM. Tym razem po „tej złej” stronie barykady. Nieźle spisał się na stanowisku OC, jak na mafijny debiut, to naprawdę gratki! :)
Fenir- kolejna gra Fenira po stronie mafiozów. I znów ze mną! :) Czuję, że już nieźle się dogadujemy xD Trza było Cię jedynie trochę stopować z Hellsem (looknijcie na mafijne :D). Również gratki.
Hells- !, naprawdę świetnie, że zdecydowałeś się wpaść ;) Wprowadziłeś powiew świerzości do gry (jakkolwiek to nie brzmi). Dobrze kombinowałeś, ale… No właśnie, może gdybyś przybył ciut wcześniej, dałoby się jeszcze coś zrobić ;)
Sonic- dzięki stary, że wpadłeś. Pisałeś baaardzo Sonicowe posty, za co jestem Ci wdzięczny. Tak jak już sam wspomniałeś w testamencie, wyjątkowo słaba edycja z Twojej strony; jednakże- czegóż innego można było się spodziewać po tak dobrej mafii? ;)
Kocica & DL- fajnie, że byłyście z Nami. Szkoda tylko, że uczestniczyłyście aż tak biernie w tej edycji (chyba wiem, co było tego powodem :D). Szczegóły- in privet ;]
Pawek- Nasz barman :) Dobrze grałeś, trafiłeś jednego z Naszych przy pierwszym mordzie, za co gratki. Ogólnie, nieźle, szkoda tylko, że trochę mało aktywnie w zaawansowanej fazie gry.
Kha Beleth- mój „wybraniec”. Cóż, dobrze kombinowałeś i rzeczywiście, ogarniasz dużo lepiej niż w poprzedniej edycji, choć Twoje podejrzenia w stosunku do mnie, wzięły się tylko i wyłącznie z faktu, iż ciągle na Cb głosowałem ;] Mimo wszystko, graty za niezłą grę.
Fast- no tak, więcej napisał „za śmierci”, niż „za życia” :D Mimo wszystko kombinował nieźle, duecik Kocicy & DL trochę zamieszał mu w głowie, ale jak na pierwszy raz, naprawdę nieźle ;]
Waverley- byłeś niezłym detem, jednak wsypałeś się w pewnym momencie pisząc o dowodach, których rzekomo na razie nie chciałeś ujawniać. Nawet gdybyś nie zginął w linczu, to w następnym mordzie. Mimo wszystko, jak na pierwszy raz- całkiem, całkiem ;]
Cahan- powiem tylko tyle, miałaś piekielnego pecha z tym opryszkiem :) Totalnego ;]

No, to by było na tyle. Gratuluję raz jeszcze mafii i zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej edycji prowadzonej przez sympatycznego Orka ;) Jestem pewien, że ta edycja przejdzie do historii Forumowych Mafii na Tawernie. Głównie dzięki zabójczej aktywności i chęci gry (choć zdaje sobie sprawę, że nie tylko dlatego…). Mimo wszystko, jestem cholernie dumny. I z siebie, i z Was. Dziękuję za przeczytanie do końca i do następnej :)

Pozdrawiam.
Rev

EDIT: Sorry za spam emotkami, ale pisałem na wordzie, gdzie nie było to tak widoczne jak tutaj. Wybaczcie, że nie poprawię, ale czasu brak. Mam nadzieję, że nie zaburzy to aż tak bardzo przejrzystości tekstu. Pozdrawiam raz jeszcze ;]


« Ostatnia zmiana: 12 Października 2012, 22:52:43 wysłane przez Revold » IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #203 : 12 Października 2012, 23:02:24 »
Ech, niestety, spieprzyłem sprawę z detem - czyli mną. Głupi tekst do Cahan, czemu na nią głosuję, i od razu mafia wie, kim jestem ;/

Dzięki wszystkim za wspólną grę. Jestem pewien, że miastu pójdzie lepiej w następnej edycji ;)

Pozdrawiam wszystkich,
Wav


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #204 : 12 Października 2012, 23:07:28 »
No nareszcie koniec. Śmierć jest taka ostateczna, a życie pełne możliwości. Na dodatek bycie trupem jest strasznie nudne.
Zalety:
-duża aktywność graczy. Tego brakowało w poprzednich edycjach. Udana forumowa mafia, to taka, w którą gracze się angażują.
- świetna mafia. Byliście wspaniali chłopaki, ani przez chwilę was nie podejrzewałam. A jednak teoria o Loczku tłuszczu, zatykającym tętniczki sprawdziła się :D.
- Aż do mojej śmierci gra miała swój dworski klimat. Po mojej śmierci historyjek niestety tyle co kot na płakał. A szkoda, bo ciekawe, co tam u Reinmara Wielkiego Pantoflarza słychać.
-system jednodniowy i fajna fabuła. FM, graty za wymyślenie rodu Kapuci ;).
Wady:
- regulamin był nieco nie jasny, w paru kwestiach
-brak opisów linczów i krótkie opisy mordu- Niedziel ty to pisałeś, przyznaj się :P.
- przegraliśmy…
Jak już wiecie przypadła mi rola opryszka, ale nie tylko. Byłam pierwszym zastępczym księdzem. Podczas tej edycji się nie popisałam, niestety oraz zdobyłam zacny tytuł Największego Pechowca Forumowej Mafii Forever.
Teraz małe uwagi do paru graczy:
1.   Jak zgłaszacie się do gry to piszcie posty i głosujcie w linczach, a nie fala samobójstw. A ci, którym coś wypadło- napisanie posta i ogarnięcie to 10 min. dziennie.
2.   Kocica i DiamondLady więcej aktywności dziewczyny. I więcej samodzielności. To tak na przyszłość.
3.   Niektórzy nadużywają magicznego klawisza Caps Lock i kolorowej czcionki.
Pragnę podziękować wszystkim graczom za wspaniałą grę oraz MG za czas poświęcony na użeranie się z nami.



IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #205 : 12 Października 2012, 23:19:32 »
Fajna edycja, a barman to była naprawdę ciekawa postać. Szkoda tylko, że nie udało mi się nawiązać kontaktu z deciem, bo wtedy by się nam znacznie łatwiej grało. No, ale trudno. Tak się zastanawiam, czy ktoś odszyfrował moją tajną wiadomość:

Bartosz Fikulski nosił różowe buty. A dlaczego różowe? Róż miał go uczynić anonimowym, gdyż miał do wykonania pewne zadanie. Musiał pogodzić rody Pantoflarzy i Kapuci. Ale po co? Na to pytanie potrafił odpowiedzieć tylko król...
Jak może ktoś z was zauważył (pewnie Niedziel, bo pomysł z literami był jego), pierwsze litery każdego zdania układają się w słowo "barman". Niestety, nikt (w szczególności detektyw, na którego tak liczyłem), kto był wśród miastowych, nie odszyfrował wiadomości. A szkoda.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #206 : 13 Października 2012, 00:16:16 »
Huas, pisałem Lockzowi na RedCzacie, że pasowałby mi on do mafiozy, ale to zbyt niedorzeczne...Rozmyślałem sobie, jak przerypaną grupą byłaby dla miastowych organizacja złożona z Revolda, Niedzieli, Loczka i Fenira...A tu klops. :P Muszę bardziej ufać przeczuciom. :>

Dzięki wszystkim za grę, mafia naprawdę wodziła miasto za nos i uczciwie wygrali. Szkoda, że przez samobójców gra skończyła się szybciej, ale chociaż ja mogłem zabłysnąć. 8) A afera z IP tylko zwiększyła emocje i popularność. :) Podsumowując, keep up the good work i przygotujcie się na starcie z wrednym, niewybaczającym błędów i banującym za byle gówno MG - mną. :D


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #207 : 13 Października 2012, 09:14:38 »
To teraz pora na słowa wielebnego OC ;D
Dla mnie gra była dość fajną sprawą, odskocznia od expienia w pewnej grze, już na samym początku miałem nie ciekawie bo Fast zaatakował mnie iż jestem w Mafii za sprawą... Zółci i tłuszczu którym nim nie jest a mięśniami ;D. Szczególnie dziękuję za współpracę strategom Crusowi i Leviemu którzy rozegrali ładną partię szachów z miastem i osiągając cel niemożliwy, wygranie 4:0. Sam wam sugerowałem iż sprężać się musimy(to znaczy Wy, nie Ja) i lekko sterowałem ale olaliście Ojczulka który ramię w ramię z wami linczował miasto.

Dziękuję wszystkim za zabawę i czekam a raczej dołączę do Edycji MG by Hells, będzie ciekawie. Co do Hellsa, fajnie się nam współpracowało Co nie? ;D Wczoraj już tak od niechcenia się wsypałem ale było za późno.

Na koniec, publikuję najlepszy tekst (Epicki) całej tej Edycji(poza użytym już Sonica).
Cytuj
By Hellscream

T'was epic. :D Zabijmy Sonica zanim złoży jaja.




IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #208 : 13 Października 2012, 09:20:29 »
Gra była świetna(co z tego, że napisałem tylko 2 posty  ;D) i choć przez znaczną część gry byłem martwy, to śledziłem uważnie ten temat i naprawdę gratuluję Mafii. No ale z takim składem...  ;)


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #209 : 13 Października 2012, 10:28:07 »
Grało się fajnie, Revold nad wszystkim panował i miał często taktykę ułożoną do przodu. Miło wodziło się was wszystkich za nos :)
No i nasza czwórka jest legendarną mafią - udało nam się skończyć grę w pełnym składzie co jest głównie zasługą Revolda, choć i reszty mafiozów. Dzięki wszystkim za wspólną grę i widzimy się w "zielonej edycji, zła i mroku" Hellsa.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 13 [14] 15    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.122 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry