Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 12 13 14 [15]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia- Edycja Dziewiąta (Czytany 51412 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #210 : 13 Października 2012, 12:29:03 »
Zdecydowanie była to dobra edycja, jeśli chodzi o aktywność. Szkoda, tylko że po raz kolejny wygrała mafia. No, ale myślę że w następnej edycji się miastowym uda :D Najlepsze jest to, że cały czas prawie nikt nikogo z mafii nie podejrzewał. No, ale to zamieszanie z DL, Kocica, Soniciem, kompletnie zakłóciło poprawne spostrzeżenie mafii. W dodatku mafia miała silną grupę.

P.S. Proponuje poumieszczać niektóre cytaty do Wybitnych Cytatów Tawerny, trzeba tą edycję jakoś uwiecznić  ^_^.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #211 : 13 Października 2012, 12:37:46 »
Gratuluję mafii - byliście świetni.
Przede wszystkim teoria o Niedzieli działa: mafia Niedziela nie morduje = Niedziel jest w mafii :)
Revciu - jesteś najokrutniejszym mafiozem jakiego znam i gratuluje ci tego z calego serca. Ale muszę sobie odbić to potworne uszukanie graczy. Szykuj się... (MG już wie, że pierwszy mój lincz idzie na ciebie :D :D :D)

Teraz miasto: JAK MOGLIŚCIE TAK TO WTOPIĆ!!!???
Mieliście Revolda jak na dłoni a wy walicie w DL. IDIOT!!! Szkoda słów.

Co do innych trupów, to sry Cahan, nie wierzyłem, że jesteś w mafii, al emusiałem zrobić podpinkę bo by nie miasto zlinczowało.

A więc see you in next edition!!! I'm love it ;D


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #212 : 13 Października 2012, 13:39:24 »
Cytuj
już na samym początku miałem nie ciekawie bo Fast zaatakował mnie iż jestem w Mafii za sprawą... Zółci i tłuszczu 

Moja logika jest niesamowita i jedyna prawdziwa, oddajcie pokłon.

EDIT: A tak ogólnie to gra była, jak najbardziej zabawna ^_^


« Ostatnia zmiana: 13 Października 2012, 14:27:43 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #213 : 13 Października 2012, 17:53:47 »
No dobra, czas i na mnie.
Była to dla mnie edycja wyjątkowa. Dlaczego? Ano bo pierwszy raz w życiu zostałem mafiozą. Wreszcie miałem okazję przekonać się jak to jest po drugiej stronie.
Na wstępie podziękuję Loczkowi, Revoldovi i Fenirowi za owocną współpracę. Co prawda mój wkład jakiś wielki nie był, to Revold był mózgiem zespołu, więc to On podejmował wszelkie decyzje. Ja tylko dostosowywałem się do tego o co poprosił. Więc przede wszystkim gratulację dla Niego.
Udało nam się przetrwać w pełnym składzie, więc jak widać decyzje Revolda były po prostu słuszne. Jak się dla Nas rozgrywka układała? Pierwszy dzień nie był najlepszy. Wszyscy wysłaliśmy posty w podobnym czasie, jeden po drugim. Ktoś o tym wspomniał, ale o dziwo wspomnienie to miało charakter wybielający Nas (to był właśnie post Sonica, którego zacytowałem kilka wypowiedzi wyżej). Dało mi to do zrozumienia, że nie mogę zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Starałem się więc wszystko ustalać wcześniej.
Co było dalej? Było dużo lepiej. Nie wiem jak pozostali mafiozi, ale ja starałem się być po prostu sobą. Przed każdym postem (a właściwie jego szkicem wysyłanym na Forum Mafii) myślałem sobie: ,,Chłopie, co Ty byś teraz napisał gdybyś był miastowym?". Jak widać chyba wyszło mi całkiem nieźle. Generalnie przyjąłem taktykę suchego analityka. Starałem się wychwycić zachowania miastowych, które mogłyby świadczyć przeciwko Niemu. Stąd też moje początkowe ataki na Pawka (który początkowo pisał kompletnie bezpłciowe posty), a potem na duet Kocica-DiamondLady. Właściwie to były jedyne rzeczy, które zrobiłem przez całą edycję. Cóż, wystarczyło. Na pewno pomógł nam fakt, iż edycja ta miała sporo wyrazistych postaci. Kilku graczy się dość mocno wystawiło, a miastowi raczej głosowali grupowo na ten jeden, znajdujący się w najgorszym położeniu cel. Jedyne głosowania, w którym trochę więcej kombinowaliśmy to głosowanie ostatnie i to w którym był potrójny remis. Właśnie te wyraziste postacie spowodowały, że miasto raczej Nami się nie interesowało. Zawsze ktoś z naszej czwórki starał się podpiąć pod oskarżenia tej najbardziej wystawionej osoby, a pozostali znowu obrali sobie za cel kogoś mniej podejrzanego (ja miałem dwa etapy: pierwszy to właśnie ataki na Pawka, którym nikt się nie interesował, a drugi etap to ataki na duet DiamondLady-Kocica na który można było dość łatwo zrzucić winę). Do tych wyrazistych postaci można zaliczyć Fasta, Cahan, Sonica i duet DiamondLady-Kocica. Te osoby najbardziej się wystawiły i to na nich najbardziej skupiał się wzrok miastowych. Czy to oznacza, że te osoby źle grały? Myślę, że nie. Co prawda DiamondLady i Kocica pisały dość mało, ale nie było z ich strony jakiś rażących błędów. Fast padł ofiarą pierwszego linczu, który przeważnie jest loterią, a że dużo paplał od początku ( :P) to skasowano Jego. Sonic grał bardzo dobrze, tylko raczej uczepił się nie tych co potrzeba. Cahan miała sporego pecha (głównie rola opryszka), a Kocica i DiamondLady były zakładniczkami własnego stylu gry. Trudnym momentem było dojście Hellsa do gry. Gdyby grał od początku, to kto wie czy by Nas nie wytropił. Wyjaśnię jeszcze jedną rzecz, bo o to Cahan prosiła. Opisy do mordów mafii pisałem ja. Jak widać były dość krótkie (ostatni lekko żartobliwy). Jeżeli przeczytaliście forum mafii, to zauważyliście moją pierwszą wersję opisu mordu do naszego pierwszego mordu. Zapomniałem, że w edycji gra barman. Zawarłem tam szczegółowy opis mordu na postaci Pawka. Gdy gra barman nie powinno się tego robić. Całe szczęście, że Revold mnie upomniał. Zobaczcie jakby to wyglądało gdybym wysłał pierwotną wersję opisu: W pierwszym mordzie akurat barman dobrze trafił z upiciem. Miał zginąć Pawek, ale przez barmana zginął Armiwart. Ponieważ MG musi wstawić wysłany przez nas opis mordu, to ukazałby się mord na Armiwarcie z opisem do mordu na Pawku. W tym momencie barman domyśliłby się, że osoba którą upił jest mafiozem, a miasto mogłoby pomyśleć, że Pawek jest miastowym, bo to Jego pierwotnie miała zabić mafia.

To chyba na tyle... Było naprawdę ciekawie. Przede wszystkim więcej kminienia, a mniej historyjek. Oby ta tendencja została podtrzymana w kolejnych edycjach. Szkoda przede wszystkim, że aż tyle osób popełniło samobójstwo. Mam nadzieję, że na kolejną edycję zbierze się jeszcze większa ekipa.
Jeszcze raz chciałem podziękować wszystkim współmafiozom za to, że fantastycznie się z Wami współpracowało. Dziękuje miastu za wysoką aktywność i podniesienie poziomu edycji. Dziękują też Forumowej Mafii za to, że podjął się trudu prowadzenia tej edycji.


« Ostatnia zmiana: 13 Października 2012, 17:59:56 wysłane przez Niedziel » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
DiamondLady

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #214 : 13 Października 2012, 20:43:21 »
No cóż, nie zaufaliście mi, wasza strata :)
Rzeczywiście mój pierwszy raz nie należał do najlepszych (;p), w następnej edycji na pewno się poprawię. Widzę, że bycie cichym nie popłaca i zacznę się bardziej udzielać. Poza tym miałam zatłok na głowie z różnych powodów... Tak czy siak gratuluję mafii za dobrą grę, a miastu za walkę do końca ;)


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #215 : 13 Października 2012, 21:01:24 »
Ja chciałbym przeprosić za nieobecności, ale maturalna klasa... Szczerze powiem, że mafia grała bardzo dobrze, byli nie do wykrycia, a do tego Hells nieświadomie dał im krótkotrwałą przykrywkę z tymi IP.

W następnej edycji postaram się z frekfencją poprawić. I oczywiście dziękuje FM za poprowadzenie.

PS: opisy mordów były do kitu ;/


IP: Zapisane
Kocica

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Z charakterkiem... ;)

Zobacz profil
« Odpowiedz #216 : 14 Października 2012, 11:23:52 »
Siemanko.
Cóż ponownie nie zginęłam :D A to jakieś osiągniecie chyba jest. To moja druga edycja i coś czuję, że druga do kitu. Miałam jednak totalne zarwanie głowy w szkole i ciężko było coś sensownego napisać. Dlatego też wchodziłam na ostatnią chwilę, pisałam 2-3 zdania i tylko wysyłałam głos. W kolejnej edycji postaram się być bardziej aktywna i pisać trochę wcześniej. Mimo wszystko grało mi się bardzo fajnie i oczywiście gratuluję mafii za dobrą grę.
PS. Widzę, że już wiecie o mnie i o Forumowej Mafii. Mam tylko nadzieję, że nie wpłynie to na nasze dalsze gry.
Do kolejnej edycji. Na razie!


IP: Zapisane
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #217 : 17 Października 2012, 18:21:26 »
A jednak Revuś. No cóż bywa i tak. Dzięki za grę, Tawerna była miłą odskocznią i (chyba) spotkamy się w następnej edycji. Dzięki raz jeszcze.


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #218 : 17 Października 2012, 20:28:17 »
Wiele pisac nie bede, bo tez mi sie nie chce. Mafia grala bardzo dobrze, miasto nie mialo szans. Ze swojej strony chcialem podziekowac wszystkim za dobra aktywnosc i sam przeprosic, ze czasami spoznialem sie z linczami i mordami. Dziekuje za szanse poprowadzenia tej edycji. Do nastepnego razu. Czesc.
PS. W zwiazku z prosba Revolda temat pozostanie otwarty jeszcze przez kilka dni, żeby każdy mogl sie wypowiedziec.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 14 [15]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry