Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 12 13 14 [15] 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - edycja 13/japońska. (Czytany 51174 razy)
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #210 : 20 Stycznia 2013, 15:13:56 »
Na początku moja gra była fatalna, ponieważ dostęp do kompa miałam tylko w szkole, a 20 minut to trochę mało.

Revold, czyli to była tak naprawdę ta twoja statystyka  ;>. Ja doszłam później, więc nie otrzymywałam widomości od MG.

Kobieta zmienną jest- prawda. Wystarczy popatrzeć na Paulinkę, jeszcze przedwczoraj była facetem, a dziś jest kobietą.


« Ostatnia zmiana: 20 Stycznia 2013, 15:19:12 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #211 : 21 Stycznia 2013, 13:29:53 »
Cytat: Cahan
Revold, czyli to była tak naprawdę ta twoja statystyka  ;>. Ja doszłam później, więc nie otrzymywałam widomości od MG.
...
Ile razy mam pisać, że to tylko JEDEN z wielu powodów przeciwko Fastowi.
Po odrzuceniu niewinnych wynikających z roli + sprawdzonych przez deta, zostało ok. 3 potencjalnych mafiozów. Dwóm z Nich udowodniłem niewinność, więc na placu boju został tylko Fast z prawdopodobieństwem ok. 80%.
Nie chce mi się pisać wszystkich powodów przeciwko Niemu. Trochę ich było ;]
Postaram się wrzucić dziś Podsumowanko, ale niczego nie obiecuję 8)

Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #212 : 22 Stycznia 2013, 14:25:18 »
PODSUMOWANIE
Na ta edycję mafii nie miałam na początku zbyt wiele czas, bo jedynie 20 minut dziennie. Jeśli chodzi o fabułę to klimaty stanowczo nie moję, choć do dołączenia do gry skłoniła mnie gangsta panda Fasta. Jeśli chodzi o właściwą rozgrywkę, to cieszę się, iż miasto wreszcie wygrało. Niestety aktywność graczy zbyt wielka nie była. Pragnę podziękować Fenirowi za poświęcony nam czas i wysiłek.

MG
Fenir dobrze się spisał jak na swoją pierwszą edycję. Wprowadził nowe role i przejżysty regulamin. Pisał zarówno lincze jak i niektóre mordy mafii, z naprawdę dobrym efektem. Na minus niewielkie opóźnienia i niejasności odnośnie punktów karnych. Miał małą wtopę przy rozsyłaniu ról podobno.

MAFIA
Mafia grała w 2/3 składu fatalnie, a w 1/3 naprawdę dobrze.
Sonic- oj, Sonic Iglico ty jedna. Następny razem jak będziesz kooś linczować i pisać opisy mordów to zastanów się 5 razy. A temat "prawdziwy burdel" na forum mafii to istna katastrofa (to ostatnie dotyczy też Armiego).
Armi- głupota, głupota i jeszcze raz głupota w działaniu. Za mało subtelności i wyczucia w prowadzonych działaniach. Kiedy chcemy rzucić na kogoś podejrzenia to wybierzmy odpowiedniejszą ku temu osobę i róbmy to delikatniej. Mam nadzieję , że to była tylko pojedyncza wtopa :).
Fast- grał naprawdę dobrze. Gdyby nie antymafia Revolda to wykrycie go byłoby niemal niemożliwe. Mądrze zrobił, że odciął się od reszty grupy po ich wtopie. Wkopał się w rozmowach ze mną na PW. Działalność ułatwiły mu stosunki z trollicą Pauliną  ^_^. Z Fastem nigdy nic nie wiadomo, więc zawsze trzeba sprawdzić.

MIASTO
Miasto grało róznie. Niektórzy (Revold, Niedziel) byli wspaniali, a inni (Sylath) zbyt mało aktywni lub trollowali (bananowa princessa). Poziom gry miasta był ogólnie jednak zaskakująco dobry. U iektórych graczy widać znaczny postęp, a u innych debiut zakończony sukcesem.
Revold- znowu utworzył antymafię (szkoda, że za moimi plecami). To jego działalność przede wszystkim zadecydowała o wygranej miasta. Dobrze typował mafię i wogóle wielki szacun dla niego.
Niedziel- kolejny wybitny gracz. Niestety nie miał możliwości by rozwinąć skrzydła, ponieważ mafia go sprzątnęła. Do tego czasu zdążył sie jednak wykazać.
Sojlex- znacząca poprawa umiejętności, wróżbita. Szkoda, że nie napisał skąd on i Niebieskooki wiedzą o swojej niewinności.
Niebieskooki Smok- całkiem dobrze jak na pierwszą edycję, w której działał samodzielnie. Momentami jego działania były jednak nielogiczne (typowanie Revolda).
Hadrian- detektyw, dobry gracz posiadający zdolność samodzielnego myślenia, za co ma u mnie ogromnego plusa.
Nikt- był porucznikiem. Dobrze spełniał swoją funkcję. Grał naprawdę dobrze, choć była to dopiero jego druga edycja.
Paulina zwana Hellsem- naczelna trollica mafii. Przez niego o mało co nie przegraliśmy. Wiedział o Faście, a mimo to go bronił.
Sylath- brak aktywności, a wiemy, że stać cię na więcej.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #213 : 22 Stycznia 2013, 22:50:37 »
Przepraszam za chwilę nieaktywności. Coś mnie ominęło?

Zresztą od początku wiedziałem, że Hadrian jest detektywem, bo na początku miałem rolę porucznika, ale nie wiem z jakich powodów Fenir mi ją zmienił na miastowego. Dlatego nie mogłem zaakceptować takiego braku profesjonalizmu  :P


« Ostatnia zmiana: 22 Stycznia 2013, 22:54:29 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #214 : 22 Stycznia 2013, 23:09:28 »
Kanapki kanapkami ale ja to chyba nie grałem, nie?



« Ostatnia zmiana: 26 Stycznia 2013, 20:46:49 wysłane przez Veselar » IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #215 : 23 Stycznia 2013, 07:54:39 »
O to ciekawe bylo losowanie :D

-Miasto
-Porucznik
-Porucznik


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #216 : 23 Stycznia 2013, 16:52:08 »
PODSUMOWANIE:
Witajcie w moim krótkim podsumowanku!
Tja, tym razem naprawdę bd krótkie.
Zastanawiałem się od czego by tu zacząć i doszedłem do wniosku, że niewątpliwie na początku warto podziękować gorąco MG za świetną, wyważoną i bezstronną grę, za brak większych failów i wpadek, za prawdziwe "losowanie", za brak opóźnień w linczach/mordach, za brak zmian w regulaminie w trakcie gry, za rozsądne decyzje i "niewkopywanie" mafiozów, itd.; no i za to, że był.
WRÓĆ!!!
Drogi MG, rozumiem, że to Twoja pierwsza Edycja...
Cóż, jakby Ci to powiedzieć...
MG może i idealnym nie byłeś, ale...
Zawaliłeś stary, i to ostro :D
Już na początku, kiedy to losowałeś 3-krotnie, miałem mieszane uczucia co do Twojego przyszłego masterowania (Fergard popełnił ten sam błąd w poprzedniej Edycji :rolleyes:).
Jednak to co dopiero miało się wydarzyć przerosło wszelkie oczekiwania.
Odpuszczę Ci jednak wszystkie faile, bo rzeczywiście jest to Twoja pierwsza Edycja i nie bd ich publicznie przedstawiał (jak zwykle robię 8)). Jednak jednej rzeczy Ci nie mogę odpuścić.
Ogromnego błędu technicznego, który mógł całkowicie odmienić losy rozgrywki (akurat prawdopodobnie nie tej, ale generalizując). Mianowicie- NIE NAPISAŁEŚ PRZY LINCZU NA SONIC'U, ŻE BYŁ ON OC!!! Toż to karygodne zaniedbanie! Moja decyzja o ujawnieniu deta-Hadriana miała między innymi wpływ na to, że byłem przekonany, że przy życiu pozostał tylko OC! (więc sprawdzenia deta nic już nie dają). Ról było na tyle dużo (w tym 2 pary miastowych znały swoje role- moim zdaniem bezsens w FM- IMHO Overpower), że miało to sens. W innym przypadku (gdybym wiedział, że przy życiu ostał się zwykły mafiozo; ról było mniej) nie ujawniałbym deta na odstrzał! Tak wielki błąd techniczny, w innej Edycji, mógłby zaważyć na ostatecznym wyniku. Na szczęście tak się nie stało.
Z bólem serca muszę subiektywnie (choć obawiam się, że, niestety, obiektywnie) stwierdzić, że byłeś słabym MG. Nie możemy wszystkich błędów zrzucać na kark 1-roczniaków (1 raz jako MG).
Powiedzenie "każdy ma swój pierwszy raz" w obliczu tak wielu failów jest bezzasadne. Już nie wspomnę o pomyśle na dodaniu mafiozy w trakcie gry, i to jeszcze wybieranemu wśród miastowych przez mafię (dobrze Fast, że się nie zgodziłeś). W sumie, dziwię się, że jeszcze nikt Ci tych błędów nie wypomniał. Moim zdaniem konstruktywna krytyka, choć czasami boli, uczy.
Ok, pojechałem, ulżyło mi, przejdźmy do analizy ;)


Mafia grało, nie ukrywajmy, kiepsko. Przez całą grę powielali masę failów, nierzadko w ogóle nie ucząc się na własnych błędach. Nie zamierzam wymieniać wszystkich failów mafii, bo limit znaków na wiadomość by mi się skończył (choć takiego nie ma :P). Ogólnie- kiepsko, panowie. Zdarza się ;]

Miasto- yesss, zaczęliście wreszcie sami myśleć! ;D Jestem z Was dumny, naprawdę ^_^
Co prawda niektóre tropy nie trzymały się żadnego sensu i logiki, mimo wszystko lepszy taki trop niż bezmyślna podpinka. Ostatecznie przyczyniło się to do Waszego zwycięstwa. Gratulacje 8)
Podobnie jak w przypadku mafii, z tych czy innych względów, nie mam chęci i ochoty na rozpisywanie failów i dobrych zagrywek. Przejdźmy zatem do analizy graczy.

Standardowo krótko podsumuję grę co bardziej aktywnych i charakterystycznych graczy, czyt. tych, którzy mi wpadli w oko ;)
Zaczynajmy.

- Fast- Fastu! Co ja z Tb miałem w tej Edycji 8) Grałeś zdecydowanie najlepiej z wszystkich mafiozów, a czytając Forum Mafii (przynajmniej te posty, których nie zedytowałeś) oraz po Twojej grze, dochodzę do wniosku, że w przeciwieństwie do Sonica, nie trollowałeś (jako mafiozo) i grałeś poważnie. Chwała Ci za to. Szczerze, to nie spodziewałem się tak dobrej gry po Tb. Śmiem twierdzić, że gdyby nie ja (i może jeszcze kilku miastowych), dałbyś radę ugrać to w pojedynkę. Niestety (albo stety ;]), nie udało Ci się to. Zdrowy rozsądek zwyciężył. Dzięki za grę, dzięki za walkę i dzięki za nie dodanie mafiozy w trakcie gry :) Zdecydowany MVP tej Edycji. Gratulacje 8)

- Sonic- niepotrzebnie strollowałeś grę. Twoja nieokiełznana żądza seksu wzięła górę nad zdrowym rozsądkiem. Poza tym, mam wrażenie, że nie umiesz grać jako mafioza :) Może i dobrze, w tej chwili dobrych miastowych Nam potrzeba ;] Ogółem- słabiutko.

- Armiwart- kolejny słaby mafiozo. Dałeś się zaciągnąć Sonicowi do łóżka. Dosłownie. Pewny Twojej winy stałem się, kiedy przestałeś odpisywać na privy (mafia Ci zakazała, znając życie), mimo, że byłeś online. Bywa.

- Niedziel- nie zdążyłeś rozwinąć skrzydeł, tak to zwykle bywa z dobrymi graczami. Albo giną na początku, albo są w mafii. Dlatego po ok. 10-15 Edycjach zwykle ludzie przechodzą na grę na osobnym Forum, bo każdy zna każdego na wylot i wie kogo ubić. Szkoda, że nie zdążyliśmy rozwinąć Naszej współpracy ;] Szczególnie, że obaj byliśmy w mieście.

- Hells- oj, Hellsu, Hellsu. Krótko i na temat: Czysta logika, matematyka i statystyka>intuicja i znajomość graczy. To nie życie, to jest FM. A FM rządzi się zupełnie innymi regułami. Zapamiętaj to sobie. Dzięki za owocną współpracę. Byłeś dobrym księdzem ;)

- Cahan- z początku nieaktywna i w zaawansowanym etapie gry nieaktywna, jednak na sam koniec zrehabilitowała się ciągnąc mą testamentową wolę. Dodała do tego swoje własne 'pułapki' założone na Fasta. Szkoda tylko, że nie byłaś konsekwentna. Takie zmiany zdania bardzo burzą wizerunek gracza. Więcej odwagi. Czasami trzeba zaryzykować. Ja ryzykuję praktycznie w każdej Edycji, z mniejszym lub większym skutkiem. Boli kiedy się nie ma racji, szczególnie jak jesteś dobrym graczem (np. ja w Edycji na rm.pl), ale za to czerpie się nie małą radochę, jeśli już poprawnie wytypujesz i to dzięki Tb miasto wygrywa. Rada na przyszłość- raz podjętych decyzji nie zmieniaj. Jeśli nie bd miała racji- to trudno. Jeśli bd- Miasto Cię pokocha 8) Widzę w Tb duży potencjał, za kilka/kilkanaście Edycji możesz być już naprawdę świetną graczką. Więcej odwagi i nauka analizy linczów/mordów + troszkę więcej doświadczenia po obu stronach barykady i już nic więcej Ci nie potrzeba. Bo najważniejszą umiejętność, czyli samodzielne myślenie- opanowałaś ^_^

- Hadrian- miałeś 2 sprawdzenia: Sojlex i Veselar. O ile pierwsze miało jeszcze sens, to już drugiego nie rozumiem, gdyż prawdopodobieństwo, że Ves jest niewinny, było b. duże. Mimo wszystko, byłeś nieco aktywniejszy niż zwykle + pomogłeś w linczowaniu Fasta ;] Ogółem, średnio-dobra gra.

- Sojlex- widzę duży progres względem wcześniejszych Edycji. Duża aktywność, sporo znaków napisanych + nieco samodzielnego myślenia pozwoliło mi wyrobić sobie dobrą ocenę o Tb :) Zdolność wróżbity niewykorzystana, ale też dlatego, że nie było takiej potrzeby (z resztą, i tak byś nie mógł, po modlitwie Hells'a). Ogółem- jak na Cb szło Ci całkiem nieźle. A w końcu, liczy się postęp 8) '+' dla Cb. Gratulacje i oby tak dalej.

- Niebieskooki smok- w sumie, mógłbym napisać to samo co napisałem u kolegi wyżej. Nie byłeś w mafii, więc mogłeś bardziej rozwinąć skrzydła. I widzę, że te skrzydełka są zacne. Odpowiednio je przypiłujemy, wyszlifujemy i możesz stać się naprawdę niezłym graczem. Tylko nie popadnij w samozachwyt 8) Ucz się, a zostaniesz doceniony.

- Nikt- dobrze, że się ze mną skontaktowałeś, bo sam nie jestem pewien, kiedy bym do Cb napisał. Pośrednio przyczyniłeś się przez to do wygranej Miasta, a już na pewno do wygranej wcześniejszej niż teoretyczna. Chociaż kilka razy wystawiłeś się jako porucznik, myślę, że część tych 'wystawek' miała za zadanie zwrócenia na Cb oka miasta. Rada na przyszłość- jeśli znasz niewinność drugiej osoby, nie ujawniaj tego w widoczny sposób na łamach gry. Mafia może to łatwo zauważyć i wykorzystaj przeciwko Tb, albo po prostu Cię zabić podejrzewając rolę. Mimo wszystko, poszło Ci całkiem nieźle.


Podsumowując, miasto grało dziwnie dobrze, a mafia wręcz odwrotnie ;D Dodając do tego faily MG oraz fakt, że większość dobrych graczy znajdowała się po stronie Miasta spowodował tak szybkie zwycięstwo. Dziwne, ze nie ma fanfar :yahoo:
Gratulacje Miasto- zasłużyliście.
Mafia- jednak tak łatwo z Nami nie wygracie 8)

Drogi MG, choć do profesjonalizmu dużo Ci brakuje, wierzę, że w Twojej kolejnej Edycji (c'mon, każdy musi dostać drugą szansę 8)) ograniczysz swoje błędy. Dzięki za tą Edycję. W końcu miasto wygrało ;] Na koniec jeszcze dodam, że w grze istniały 3 AM, jednak nie ujawnię do nich linków, gdyż nie poinformowałem MG o ich założeniu (specjalnie; zapis w regulaminie).

To tyle z mojej strony. Jeśli ktoś jeszcze o tym nie wie, MG kolejnej Edycji zostanie Psychol lub Loczek (zależy to w dużej mierze od aktywności i zaangażowania tego pierwszego).
Dzięki za grę. Było miło wreszcie zwyciężyć ^_^

Temat zamknę za 7 dni.

EDIT: Sorry za emotki, nie mogłem się powstrzymać. Mam nadzieję, że nie przeszkodzi to w odbiorze ;]

Pozdrawiam.
Rev


« Ostatnia zmiana: 23 Stycznia 2013, 16:55:54 wysłane przez Revold » IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #217 : 26 Stycznia 2013, 20:47:31 »
PODSUMOWANIE
No cóż, trochę się z tym spóźniłem ale natłok nauki, poprawki ocen, spotkania z kolegami, LoL oraz Jade Empire spowodowały to jakże jawne opóźnienie. Cóż, każda gra w Forumową Mafię uczy mnie wielu różnych rzeczy. W tej na przykład, Fast któremu wszyscy ufali okazał się "najgorszym" człowiekiem. (chodzi o to że był OC ofc.). Te edycje w których grałem były dla mnie sprawdzianem myślenia no i również tego jaki leniwy i nie dbały byłem (może dlatego mnie nie było w podsumowaniach?).

Ogółem grało się bardzo fajnie jednakże kiedy Hadrian zaczął mnie podejrzewać to nie miałem (na prawdę) jak się bronić. Nie wiem czemu dokładnie mnie uważał za winnego, może dlatego ze forever mógł być w mafii? Nie wiem.;
Wielki szacunek i propsy mam do Revolda za to że mi uwierzył i za to że dzięki niemu w końcu, my, miastowi wygraliśmy.
Propsy i powodzenia w następnej, ósmej (?) edycji.

Veselar


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #218 : 26 Stycznia 2013, 20:52:16 »
Veselar OC był Sonic, a nie Fast. I jak widać nie wszyscy ufali Fastowi, jakoś udało się nam wygrać ;)

EDYT: To może ja coś źle przeczytałem :huh:


« Ostatnia zmiana: 26 Stycznia 2013, 20:58:43 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #219 : 26 Stycznia 2013, 20:54:42 »
Ale jak...jak to? Przecież czytałem ich forum i było tam napisane że to Fast jest OC. A to że wszyscy zaufali Fastowi to raczej chodziło mi o to że większość nie mogła go sobie wyobrazić jako mafię a tu taki psikus :P


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #220 : 26 Stycznia 2013, 21:26:55 »
Sonic był OC. Przeczytaj Forum Mafii raz jeszcze (Niedziel=Sonic; Kucyk=Fast).


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #221 : 26 Stycznia 2013, 23:10:09 »
Revold znowu narobił antymafii i znowu w ten sposób wygrał. A spróbujesz poradzić sobie bez ? :p Potraktuj to jako małe wyzwanie 8)

Edycji nie czytałem, może kiedyś się skuszę, ale wątpię, bo jestem zbyt leniwy. Równolegle z waszą edycją prowadziłem grę na innym forum. U was napisano 182 (+54 w historyjkach) posty, w mojej 386 :) (E: nawet doliczając delikatną przewagę liczebną (3 osoby) to i tak wyglądacie dosyć blado przy świeżakach) (E2: Nie wiem ile osób u was kipnęło za pasywność) Porównanie jest dla was zabójcze. Jeśli dodać do tego, że u mnie grali wyłącznie debiutanci u was wielu porządnych i doświadczonych graczy (np. Niedziel) to ewidentnie widać, że coś jest nie tak. Nie chcę was pouczać, nie chcę was za to ganić, ani opieprzać. Chciałbym tylko zwrócić uwagę na ten problem i zapytać, dlaczego waszym zdaniem tak jest i co robicie w trakcie edycji, żeby tych postów było więcej i żeby gra kręciła się bardziej? :niepewny:


« Ostatnia zmiana: 26 Stycznia 2013, 23:12:29 wysłane przez tomus88888888 » IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #222 : 29 Stycznia 2013, 18:34:29 »
Wiadomo już coś dt. następnej edycji? Co, gdzie jak kiedy i o której? Czy nic nie wiadomo...?


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #223 : 29 Stycznia 2013, 19:39:43 »
@MiSi
Proszę nie spamować takimi pytaniami w tym temacie. Od tego są privy/sb/główny temat związany z FM.
MG zostanie Loczek, bo Psychol nie wykazał inicjatywy. Czekamy obecnie na podsumowanie leniwego MG. Jak już się pojawi, to zamkniemy oficjalnie tą Edycję i szczegóły dot. kolejnej poda Loku w odpowiednim temacie.
Nie piszcie tutaj już nic, jeśli nie jest to bezpośrednio związane z ostatnią Edycją.

Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #224 : 29 Stycznia 2013, 19:59:47 »
Nie wiem co napisać.
Dzięki MG. za wszystko.
Dzięki Revold. Za to że szybko mnie zabiłeś. Przynajmniej nie było kompromitacji.
Dzięki Armiwart. Za to że mnie wydałeś.
Dzięki Fast. Za to że najdłużej przeżyłeś.
Dzięki miasto. Za to że wkońcu wygraliście.
NIE dzięki Cahan. Nie zginąłaś :/
To tyle. Dozobaczenia w następnej edycji.
Cześć.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 14 [15] 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry