Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 31    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Druga Edycja Hellscreamowa (Piętnasta) (Czytany 90072 razy)
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 19 Marca 2013, 18:50:58 »
Wiecie panowie wszystko byłoby fajnie, ale jeszcze 1 mordu nie było! A tu wam mafia zrobi psikusa i wykastruje Kocicę/ oszlifuje DL. Zawsze pozostaje Pączek :>. Tym razem on musi być w mafii! Za długo go zabijaliśmy na początku i był niewinny. Statystyka wykazuje jego winę.

Część o Sojlexie była na pół poważnie.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 19 Marca 2013, 19:08:39 »
@Cahan nie sa sie wykastrowac kocicy, można ją najwyżej wysterylizować ;p

Ja zgadam sie z Cahan statystyka nie kłamie, kiedys musi byc ten pierwszy raz gdy pączek pojdzie w pierwszym linczy w piach i będzie należał do mafi. Nimrod approves :>

Szzerze to ja najpewniej w ostatnich chwilach gdzieś wystrzelę najblizszego linczogłosa chyba ze cos sie zmieni do tego czasu.

Część o Sojlexie była śmiertelnie poważna !



IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 19 Marca 2013, 19:14:13 »
Można wykastrować (usunąć gonady).  Sterylizacja to podwiązanie jajowodów ;).

Ale ja naprawdę żartowałam o Pączku. Chyba staję się nową królową ameb...

Boję się gracza z Francji. Z nim zupełnie nic nie wiadomo, nie znamy go. Ciężko mu będzie przekazaćswoje myśli, a nam je zrozumieć. Idealny materiał na OC.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 19 Marca 2013, 19:18:45 »
Nosz cholera! 4 raz pisze posta! Rozwaliłbym tą nokię gdyby nie to że była za moje pieniądze.
Więc przechodząc do argumentów Cahan...
Nah to by było zbyt proste 8)
Z drugiej strony po po miałbym dostawać rolę, zwłaszcza mafii, skoro mnie zaraz likwidują? Raz dostałem rolę to... Padłem w pierwszym mordzie. Poza tym nie miałoby sensu moje wczorajsze pisanie na sb że jestem w mafii ^^
Jak już coś próbuje ugrać, i być kimś lepszym niż cichacz, czy nowy, to mi to skutecznie uniemożliwiacie - albo w linczu albo mordzie. Btw. jak zginę w pierwszym mordzie to będzie wystarczający dowód? (nah po tym poście mafia tego nie zrobi, będzie że jestem, a przynajmniej to by było logiczne.)
Co zatem mam na swoją obronę? W zasadzie nic, poza faktem iż częsta i wczesna likwidacja w kolejnych edycjach, skutecznie zniechęca MG'ów do dawania mi ról.
Ps. Jeśli jakimś cudem przetrwam do, powiedzmy 6 dnia, i zbierze się 9 osób chętnych do likwidacji, to zrobię wam przysługę i popełnie samobója, co byście linczu na bezużytecznego Pączka nie tracili.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 19 Marca 2013, 19:24:21 »
Będę amebą i zagłosuję na Sojlexa...
A z resztą, co mi tam... I tak nie rozgryzę mafii, więc możecie mnie zlinczować.  :)


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 19 Marca 2013, 19:24:57 »
A ja myśle jak niektórzy z was, że ten francuz to multikonto Hellsa coby sprawdzić nasz skill miastowego ;D.A tak serio to nie wiem co mam o nim myśleć im więcej graczy tym lepiej ale jacyś obcojęzyczni? Jakby nie można było zrobić polskiego multikonta  :P.
Co do Sojlexa statystyka statystyką ale niech że se chłop trochę pogra no weźcie ludziska; wysuwacie na niego oskarżenia, a potem "ameby" to przeczytają i zagłosują masowo na Pączka  ;).


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 19 Marca 2013, 19:27:31 »
Będę amebą i zagłosuję na Sojlexa...
A z resztą, co mi tam... I tak nie rozgryzę mafii, więc możecie mnie zlinczować.  :)
Zdajesz sobie sprawę, że palnąłeś teraz straszną głupotę?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Viliorre

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3


Kogóż diabli nioso?

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 19 Marca 2013, 19:32:43 »
Ja mam jakieś dziwne przeczucie, że w tej edycji mafia będzie składała się głównie z cichaczujących. Kocica, czy DL muszą za którymś razem trafić do mafii. Gorzej, jeśli dostały role, a my ze względu na tradycje i czas wysłania wiadomości zagłosujemy na nie na samym początku. Z resztą dopiero dzisiaj mafia będzie mordować, więc dopiero po będzie można wyciągnąć jakieś sensowne wnioski. Chyba, że znowu zamordują Pączka... No nic, teraz tylko czekać.   


IP: Zapisane
Śmiercionośne słoneczniki - najnowszy wynalazek czelabińskich naukowców.
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 19 Marca 2013, 19:34:55 »
Osobiście mam na razie Fasta na oku (z wiadomych i bardzo oczywistych powodów). Ale i Reuel mi się nie podoba, bo zmienił sygnaturę, a on nie zmienia ich jak rękawiczki..

Głos w linczu prawdopodobnie pójdzie na Fasta lub Chansona de geste.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 19 Marca 2013, 19:37:59 »
Cytuj
Osobiście mam na razie Fasta na oku (z wiadomych i bardzo oczywistych powodów).

Czyli bez powodu :D

Ludzie, nie rozbijajcie głosów, zabijmy w 100% pewnego cichacza, którego nawet nie będzie szkoda - DL/Kocica.

Hadrian, twoja deklaracja co do głosu źle o tobie świadczy.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 19 Marca 2013, 19:39:39 »
Osobiście mam dziwne przeczucie co do Fasta :>... ale pewnie to normalne. Tak, czy siak na tak wczesnym etapie gry, nie sposób jest mi stwierdzić któż to do tej mafii należy. Powołując się na swoją intuicję (która prawie nigdy nie ma racji) sądzę, iż pewien osobnik z rodziny gadów może mieć coś wspólnego z mafią. Czas pokaże ;D


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 19 Marca 2013, 19:43:06 »
Faścina ma rację, bijmy cichacza. Chyba, że Wielka Królowa Nibyameb i Wielki Koniuszy Pantofelków postanowią inaczej

@Niedziel

Może Armiwart od dziecka marzył o żywocie ameby


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 19 Marca 2013, 19:54:26 »
Dobra, przeszedłem transformację. A teraz prujmy w cichaczy!


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 19 Marca 2013, 20:12:36 »
Cytuj
Może Armiwart od dziecka marzył o żywocie ameby
Wolałbym być pantofelkiem, ale nie można mieć wszystkiego...

A tak w ogóle, to o co Ci chodzi Niedziel?


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 19 Marca 2013, 20:38:06 »
Cytat: Armiwart
A tak w ogóle, to o co Ci chodzi Niedziel?
Chodzi mi o to:
Cytat: Armiwart
A z resztą, co mi tam... I tak nie rozgryzę mafii, więc możecie mnie zlinczować.
Jeszcze nawet nie było pierwszego mordu a Ty już wspominasz jaki Ty to słaby jesteś. Zawsze mi śmierdziało takie zachowanie. Dlaczego? Bo pisząc taki tekst podświadomie przekonujesz ludzi do NIE GŁOSOWANIA na Ciebie. Siedzi sobie taki człowiek i myśli: "Kurcze, zagłosowałbym na Niego, ale On mi się wydaje taki biedny i zagubiony. To na pewno miastowy."


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 31    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.15 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry