Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 28 29 30 [31]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Druga Edycja Hellscreamowa (Piętnasta) (Czytany 89615 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #450 : 26 Marca 2013, 22:24:44 »
Dobra - to tak na koniec jeszcze raz dziękuję wszystkim za zabawowoą grę, jutro się pobawię w podsumowanie. Trochę tego będzie w sumie.

Pijjoona! :D


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #451 : 26 Marca 2013, 22:50:53 »
Możecie się już rejestrować na forum anty-mafii.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #452 : 26 Marca 2013, 22:57:33 »
Jupi wygraliśmy :D, no dobra to jaszczomb wygrał. Fast, Królowa Ameb składa ci hołd lenny i bije ci pokłony jako, MVP tej edycji.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #453 : 27 Marca 2013, 15:24:10 »
Wiedziałem że Fast to jaszczomb! Zdradziłeś się Get out of way..., który był w sygnie z pandą.

Jak MG napisała byłem niewinny, chciałem choć raz być śmieszny i potrollować. Pamiętajcie dzieci, Pączek nie dostaje roli, bo za szybko odpada ^^

cóż ale w tej edycji nikogo nie trafiłem :(

ps. Wczoraj nie miałem neta więc sorki...


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #454 : 27 Marca 2013, 15:53:13 »
Fazt Zuliki czemuś mnei ustrzelił?  i to pierwszego ke ?

Hells a gdzie historyjki z naszymyi śmierciami !?!


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #455 : 27 Marca 2013, 16:44:11 »
Postanowiłem napisać podsumowanie. Jak gra wyglądała z mojej strony   :) . Znaczy mniej więcej wiecie bo czytaliście mafijne forum ale chcę napisać co myślę o grze niektórych z was.
1. Chanson de geste.
To się gość z nami nagrał, nie ma co.
Trafnie to określił MiSi:
Cytuj
Trochę mi go szkoda tego żabojadka, nagrał się tyle co przeciętny Sojlex...
Na początku naprawdę myślałem też, że francuz to multikonto Hellsa.
Dla mnie był idealnym celem na lincz. Co prawda Niedziel doprowadził do rozłożenia głosów ale i tak Chansona to nie uratowało. Mam nadzieję, że nie zrazi się do nas i zagra jeszcze w jakiejś edycji   ;).
2.Kocica.
Pokazała pazur  :). Pokazała, że nie jest kotką a wręcz przyczajoną tygrysicą   ;). Miałem zamiar linczować ją już w drugim linczu ale Desmond mnie zdenerwował i wysłałem głos na niego. Przed trzecim linczem jak wyskoczyła z aktywnością, a miasto ją zaatakowało to mi się jej szkoda zrobiło i próbowałem ją uratować. Pokazała, że jeśli chce to potrafi napisać sensowne podejrzenia i dobrą obronę   :). Mam nadzieję, że następnym razem pokonasz lenia i będziesz z nami grać tak super jak w tej edycji   ;).
3. Viliorre.
Bardzo mnie zaskoczyła, ponieważ pisała jak by była w mafii a w linczach głosowała jak mafijna (co tylko dowodzi tego jak ta gra potrafi być nieprzewidywalna). Tak bardzo wpasowała się w moją linczokoncepcję, że postanowiłem to wykorzystać i dzięki niej rzucić podejrzenia na Hadriana i Armiwarta. Udało się i padła w czwartym linczu. Jeśli grała słabo w tej edycji, tak jej historyjki (połączone z historyjkami Cahan i Hadrasa) na tyle przyjemnie się czytało, że po tym jak Hellsa po macoszemu potraktowała ubicie jej postaci, postanowiłem się wtrącić i uzupełnić historyjkę linczu na Tośku   :).
4. Niedziel.
Jak na Niedziela grał średnio (ale można to zrozumieć ponieważ grał jeszcze na innym forum). Założyciel anty mafii w której na jego nieszczęście znalazło się dwóch kretów. Żeby wkupić się w jego łaski popełniłem największy błąd tej edycji i wydałem mu iż prowadziłem konwersację przez PW z Nimrodem (na forum mafii też napisałem o Nimrodzie). Gdybym zachował to dla siebie Hellsa nie domyśliła by się.
Poza tym miałem nadzieję, że po śmierci Cahan on lub Loczek zginą w linczu.
5. Fast.
MVP tej edycji (i to już chyba drugi raz bo w edycji Fenira też dostał ten tytuł będąc w mafii   ;) ).
Sam jeden rozpracował całą mafię (z drobną pomocą Hellsy, ale należało się mi za złamanie regulaminu). Nie wiem co napisać ponadto, że zaskoczył wszystkich (któż spodziewał się Fasta zabójcy   :D ).
Dodam jeszcze, że po tym jak padłem na moje pytanie o karę za złamanie regulaminu Hellsa odpowiedziała:
Cytuj
Umarłeś.   ;P
Jaszczomby Hellsowej Zemsty latają na SZYBKICH skrzydłach.
Nie zrozumiałem subtelnego przekazu Hellsy i nie ostrzegłem mafiozów; a Fast mógł paść w czwartym mordzie   :(
6. Nimrod
Całkiem fajne historyjki piszesz  :). Czyta się z przyjemnością. Dzięki naszej konwersacji przez PW połączyliśmy wątki naszych postaci jak również złamaliśmy regulamin  ^_^ , przez co Hellsa wysłała na nas jaszczembia. Planowaliśmy Cię zlikwidować daleko w nieokreślonej przyszłości ale Jaszczomb zadziałał  :P .
7. Hadrian.
Nie fochaj się  :) chyba nie spodziewałeś się, że miasto posłucha takiego średniego gracza jak ja i chmarą rzuci się na Ciebie  :)
8. Reuel
Mając rolę barmana skutecznie nam utrudniał branie na cel kolejnych graczy. Chcieliśmy zlinczować Armiego, to go upił, wzięliśmy za cel linczu Loczka - to też musiał go upić  :/ Myślałem, że właśnie Ciebie lub Andre Fenir ubije w czwartym mordzie. No i co dziwne, miasto prawie w ogóle Cię nie słuchało  :huh: .
9. Cahan.
Sorry, że Cię ubiłem w mordzie ale w pierwszej edycji FM w której brałem udział Niedziel napisał, że należysz do grona mocnych graczy. Smoku zakodował i potencjalnie zagrożenie zlikwidował  ;) .
10. Hellscream.
Bardzo dobry i uczciwy MG tej edycji. Nie rozumiem czemu niektórzy przyczepiają się do niej odnośnie naruszania własnego regulaminu  :huh: , jak dla mnie wszystko było na czysto i zgodnie z regulaminem.
Nie mogę tylko jej darować zarzucenia historyjek pod koniec  :P.
11. Mafia.
Na forum mafijnym już wam podziękowałem za grę ale napiszę jeszcze raz, że dobrze bawiłem się w waszym gronie  ^_^
12. oddzielnie Desmond a może heroesVmag  ;> ?
Wyrolował Hellscreama. Trzeba mu to przyznać wielkie osiągnięcie  ;D .
I buszował nam na forum pod pseudonimem Desmonda. Ale jak zauważyła Cahan trochę się poprawił w zachowaniu i pisze też sensowniejsze posty (no może poza grą w FM  :P )
13. Pozostali miastowi.
Grali raczej średnio tak jakby chcieli a nie mogli (pomijając Wava i Sonica bo nie daliśmy im rozwinąć skrzydeł). Armi i MiSi byli jak dla mnie za mało aktywni (z początku), Hadras skupił się bardziej na historyjkach (ciekawa postać tego twojego Karigaina  ;) ), Sojlex starał się przeżyć (jak to sam ujął był jak świadek jehowy wpuszczony do mieszkania - który nie wiedział co robić, bo jeszcze tak daleko nie zaszedł),
Nikt razem ze mną minusował Viliorre, bardzo tym nam się przysłużył (Nie wiem dlaczego Fenir ubił w czwartym mordzie Ciebie), Loczek i Andre - jeden podejrzewał drugiego, robili nam fajny zamęt wśród miastowych  :).


Wiem słabe to podsumowanko, właściwie to moje luźne przemyślenia na temat gry każdego z was  ;)



IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #456 : 27 Marca 2013, 16:52:53 »
No własnie ja wam tak pomagałem, A wy tak mi odpłaciliście...


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #457 : 27 Marca 2013, 18:09:04 »
Podsumowanie
Ogólnie zabawa była przednia, miasto wyciągnęło coś ale jeszcze popracować trzeba(Ja sam też). Oczywiście nie obyło się bez tzw Ameb i podpinek ale już ciut mniej. Rozgrywka bez większych turbulencji, teraz krótka opisówka stron.

Mesto
Strona której pomagałem i starałem się pomagać. Wyszło jak wyszło, loterią jest dobre wytypowanie mafiozów(o ile Decik stara się pomóc). Na początku dobrze nam poszło bo mafiozo padł ale później niestety ciężko było dobrze wstrzelić się ale uratował nas "Jaszczomb" który ogólnie wydatnie pozamiatał. Progress in time.

Mafia
Cóż na początku peszek bo wykryty został jeden, ale później nawet znośnie wam szło. Dobry wyrównany skład któremu szyki zjechał Fast.

I na deserek MG- dobrze gra prowadzona(na początku mała wafa ale każdemu się zdarza). Ale mam jeden poważny zarzut:
-Łowca Nagród aka Jaszczomb- najbardziej IMBA i OP rola w FM. Człowiek który mógł zamiatać jak chce, moim zdaniem można było podstawę z klasyka zostawić dodając iż jeśli ustrzeli mafiozo moce ma dalej, jeśli niet zostaje miastowym bądź umiera z przedawkowania.

To tylu, czekam na Edycję Revolda która będzie za jakiś czas.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #458 : 28 Marca 2013, 11:50:44 »
Swoją drogą tą edycja pokazała mi, że muszę jeszcze długo grać żeby się w końcu nauczyć, nawet jak na tawernowe realia. Niestety zwykle mi nie dajecie takiej okazji. To jest łagodnie mówiąc denerwujące, ale cóż, może po prostu nie bede grać, bo po co, skoro zaraz usuwacie.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #459 : 28 Marca 2013, 21:36:27 »
Bez zbędnego rozwodzenia się, bo mi się odechciało.

Ogólnie rzecz ujmując w edycji tej bardzo mi się poszczęściło z paru względów, w tym przede wszystkim przy strzałach do mafiozów. Mój styl gry nie wynikał z faktu, iż dostałem rolę i nagle stwierdziłem - kurczaczki, oleję historyjki, a skupię się na analizach! Po prostu mi się nie chciało, nie miałem weny straciłem ochotę, ale wciąż byłem fastowy. A przynajmniej na tyle fastowy, że nikt mnie nie zabił.

Najweselszy moment:
Ubicie ostatniego mafiozy. Zresztą zabicie każdego było wielkim sukcesem, a to zwłaszcza przez Hellsa. Zanim podjąłem decyzję o zabójstwie kogokolwiek byłem zasypywany zawsze parokrotnym - definitywnie? - po czym rozmyślałem się, pisałem, że jeszcze się z tym zdrzemnę i poczekam. Warto było, bo mafia eliminowała tych, których podejrzewałem. Czytali mi po prostu w myślach.

Naj-nie-weselszy moment[y]:
Ubicie Cahan. Tak. Podejrzewałem ją i bardzo mi pasowała do mafii. Gdybym to ja był OC zabiłbym ją, kazał nas bronić, subtelnie zasiać jakieś wątpliwości co do niewinnych graczy itd. Spoko układ. Pasował mi nawet, ze względu na fakt, iż Cahan uczestniczyła wcześniej w linczach na graczach niewinnych i jednym rolnym chyba nawet. Poza tym, we wszystkim zgadzała się z Hadrianem. Bardzo, ale to bardzo mi to nie leżało, ale postanowiłem nie kierować się sercem, przynajmniej nie w tej sytuacji. Musiałem zrobić mały szum przy okazji morderstwa na Cahan, ale okazuje się, że chciałem być mądrzejszy od mafii, a padła zwyczajnie niewinna smoczyca. Powstrzymywanie się od ubicia Hadriana było prawdziwym testem silnej woli.

Kolejny najgorszy moment to było ubicie Nimroda. Wydawał mi się podejrzany. Najzwyczajniej w świecie śmierdział mi mafią i niestety, ale węch mnie zmylił, bo ubiłem księdza. Sorry, że przerwałem Ci rozgrywkę :)

Dalej - konflikt Reuel / Niedziel. Bardzo przysłonił mi drugi plan, ale przemyślałem wszystko na chłodno i stwierdziłem, że to zbyt wielki cyrk by stała za tym mafia. Fakt, w głowie wciąż miałem wizję mega-sprytnej mafii, która podrzuca super-mylne tropy (tak jak np. z zabójstwem Cahan), ale jak się okazało najciemniej jest zawsze pod latarnią. Późniejszy plan eliminowania cichaczowatych (+pseudo-analiza linczów) pozwoliły mi wyłuskać właściwych ludzi :D Ledwo, bo ledwo, ale się udało.

Teraz tak:

Hellsiasta - dobry MG 8) Obyło się bez wpadek i w ogóle zabawowo, ale mimo wszystko Twoje miejsce jest we właściwej rozgrywce i w temacie z historyjkami. A za ciągłe pytania ,,definitywnie?" i znęcanie się psychiczne, policzymy się kiedy indziej ;> Tym niemniej - propsy :D

Revold - cześć Revold!

Niedziel - generalnie trochę w tej edycji bladym światłem biło od niego, ale spodobało mi się jedno jego stwierdzenie: ,,wszyscy grają jakby byli w mafii" - miał 100% racji :D Tutaj wspomniałbym zwłaszcza o Cahan.

Hadrian - kusiło mnie, kusiło, ale przeżył :D

Reuel - masz talent do wplątywania się w bezsensowne dyskusje :D

Kocica - pokazałaś, że masz pazur. Szkoda tylko, że dopiero po paru edycjach, kiedy już wszyscy wyrobili sobie o Tobie niepochlebne zdanie. Przyznaj jednak, że mieliśmy powody. A w kolejnej edycji pokaż jak bardzo się mylimy.

Mafia - cichaczowaliśta to was zabiłem. Tyle. Krótka piłka :D Nie graliście źle, po prostu byliście cicho. Fast nienawidzi ciszy. Tutaj tylko Fenir trochę odbił w górę i grał jako tako naturalnie (propsy). Desmond z kolei pokazał nam, jak NIE BYĆ mafijnym krzykaczem :D Chociaż ja w mojej pierwszej edycji też padłem od razu, a zatem w kolejnej edycji - o ile desiasty już bana nie ma - będzie chyba lepiej.

Kolejną edycję mogę oczywiście prowadzić, postaram się wprowadzić jakieś całkiem niepotrzebne i zbędne zmiany. Dodatkowo osadzę grę w realiach moich. To będzie oczywiście Mołdawia. Żegnajcie role typu: ,,det" witajcie role typu: ,,Karmazynowy Tkacz Sideł Al-hadzara". Może nawet wprowadzę w czyn specjalny tajny kanał coby chaosu trochę więcej zapewnić 8)

Nie wiem, mi się osobiście podobało, miasto się starało i ładnie walczyło. Ogólnie propsy i pozdrawiam.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 28 29 30 [31]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry